Şimdi Ara

Yeliz KORAY'dan yeni gondermeler! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
8
Favori
17.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
350 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazılarında bir yılmaz özdil havası yer alıyor. Allah yolunu açık etsin umarım fazla üzerine gidip yok etmeye çalışmazlar.
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı bir Müslüman olarak ayık kafayla mı yazdın merak ettim. Eğer Atatürk ile Hz. Muhammed (S.A.V.)'ı kıyaslıyorsan ki yapıyorsun tam olarak hocam aç biraz Kur'an oku, camiye git düzgün bir hoca bul müslümanlığı öğren. Sen onu Atatürk veya RTE veya herhangi bir başka insanla kıyaslayacak kadar aşağı indireceksin sonra burada hak hukuk diyeceksin.

Baş örtüsü olayında ünv. hariç çok ta bir sıkıntı yoktu ama nedense baş örtülü kardeşlerimizde Türkiye'de eğitim alamıyoruz diye nedense hep gayri müslim ülkelere gidip eğitim alıyorlar. Hiç görmedim ki başka bir müslüman ülkede eğitim almışlar. Bknz. RTE'nin bütün çocukları.

Sen Atatürk'ten soğumak için sebep arıyormuşsun bulmuşsun. Hangi hain olabilir ki kendi ülkesinin kurucusuna laf etsin. Onu ezsin yerin dibine sokmaya çalışsın.

Atatürk bu ülkeyi tek başına mı kurtardı tek başına mı kurdu diyenlerde olabilir, eğer istanbulu Fatih sultan mehmet fethediyorsa, MOHAÇ MEYDAN SAVAŞI'nı Kanuni Sultan Süleyman kazanıyorsa bu ülkeyi de Atatürk kurmuştur.

Herkes işine geldiği gibi sallayıp duruyor ama bir Müslümanın sonucu ne olursa olsun bir yalanı, bir yanlışı veya haksızlığı görünce eğer müdahale etmezse ses çıkartmazsa o günaha ortak olur.

MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM AZ DİNİMİZİ ÖĞRENİN ONDAN SONRA BURADA VE SOSYAL MEDYADA SALLAYIN.

• Yazı 16 Haziran tarihli ve orjinali için

T I K L A
  • Mahpıslık is coming...
  • Hepsinde tamam ama bekaretine bakmak hakkımdır. 1 adamla nikahsız yatan kadan bunu peşini de getirir. Açık ve net.

ALLAH RIZASI İÇİN BU KADIN CHP BAŞKANI OLSUN O ZAMAN SÖZ VERİYORUM CHPLİ OLACAĞIM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Kurunun yaninda yaşdan bahsederken, keske kurudan da bahsetseydin.

Neyse Yeliz Hanim, iyi tarafindan bak. Bu gozalti olayi sizin icin iyi oldu. Artik yeni mv. adayimizsin. Hayirli olsun.

Yoo daha kolay mvekilligi yollari var. Makam soforlugu gibi

ahaha tesadüfe bak. malum şoförün adı da Yeliz'di

Aklima gelmemisti

• Bu arada bende bi ara Atatürk'ten soğudum çünkü malum kesim resmen tapıyor. Peygamber gibi görüyorlar. Atatürk kendi ağzı ile demiş "Ölülerden medet ummayın" diye bizim malum kesim resmen Atatürk' e dua ediyor. Ben Atatürk' ü seviyormuyum evet seviyorum çünkü o da şanlı Türk halkının liderlerinden biriydi. Ama ben sadeliği ile seviyorum yani "Otom son kolk bon yotom" gibi diyenlerden , Hz.Muhammed s.a.v ile Atatürk' ü karşılaştıran Atatürkçü "sözde" kesimden nefret ediyorum. Ve eminim ki kendisine birşey battığından dolayı bana çomar diyecek sineklerin de olacağını biliyorum.

Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antiseptiq

Sen okursan bizden olursun, senin gorevin okumamak olmali zaten.

Okudum kimseden olmadım, ben yine alman milliyetçisiyim.

Yeliz KORAY'dan yeni gondermeler!

• İki tarafta birbirini çeşitli bahanelerle öpmüş hala da devam ediyor işte millet dedelerine yapılan haksızlıklarınıda biliyor ki akp ye oy çıkıyor hala şuan ki az çok durumlarıda gemicikleride biliyor evet ,kim güçlü ise diğerini ezer piskolojisi devam ettikçe memleket huzura ermeyecek

• Resmen algı operasyonu yapmış, içine de biraz duygu sömürüsü katmış, güya tarafsız bir yazıymış gibi gösterip milletin aklıyla alay edercesine kelime oyunu yapıp kim ne yapmış kim ne demiş tarzı bir algı oluşturmaya çalışmış.

Onun yazdığı gibi kim ne demiş kim söylemiş kim ne yapmış tarzı bir yazı yazmaya kalksak kitaplara sığmaz ama gel gör ki bu yazıda hedef belli yemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Kadını savun, çocuğu savun, zeytini savun, adaleti savun, Cumhuriyeti savun, laikliği savun. Bizim de işimiz zor birader

Haklısın, ülkenin yarısına değmez ama yalnızca Atatürk için bile değer. Ayrıca savunmaktan başka ne bekliyordun, atalarımızın bize emanet ettiği ülkenin Arabistan’a dönmesinimi?

• Lan o kadar moloz var ki.. at at bitmio .. sizi hangi ara besledilerde saldilar cayirlara..

• tazmanyaq kullanıcısına yanıt
    Pardon niye trol oluyor adam gayet düzgün yazmış. İşinize geldiği savunma yapmayın.

Bana listeler misin şimdiye kadar ki hangi başbakanın oğlu veya cumhurbaşkanın oğlu askerlik yapmış. Hangi başbakanın veya cumhurbaşkanının oğlu şehit olmuş? Ha ille de şehit haberi almak istiyorsan ben sana söyleyim, RTE'nin en yakın arkadaşı Erol Olçak 15 Temmmuz gecesi şehit edildi.

Hadi şimdi sen bana listele bakalım, AKP öncesi hangi devlet büyüklerinin oğulları askerlik yapmış, şehit olmuş.

Yani demek istediğim askerlik yapsalar ne olacak, en fazla bir ay, onun hesabını mı yapıyorsun burda.

Gelelim zenginlik işine, acaba fakir olan başbakan veya milletvekili var mı ki?

Al sana CHP li Elif Doğan'ın 1 aylık ve 1 yıllık telefon faturası haberini atayım, kaç para biliyor musun 1 aylık faturası tam 800 bin lira, bu bir aylık fatura parasına 4 adet 1*1 daire alınır ama lafa geldimi at gözlüğünü hep biz takıyoruz, sizin göremedikleriniz başka şeylerden dolayı.

http://www.cnnturk.com/turkiye/chpli-elif-dogan-turkmenin-ocak-faturasi-da-soke-etti

• Rabbim RTE ye güç kuvvet versin her namaZdan sonra dua ederim ne kadar cok düsmani var ama o kadarda seveni var helal olsun

• Karar verdim bundan sonra beyin/vicdan fukarası kardeşlerimi blokluyorum. Tavsiye ederim.
  • bu ülkede insanların dürüstlük sorunu var millet sahtekar olmuş Allah bu ülkeden gitmeyi bir gün nasip eder umarım.İnsanca yaşanılacak yere.kendi ülkemde mülteciyim suriyeliler daha iyi hizmet alıyor.
  • Şu ülkede bizim gibi düşünmeyenler ölsün gebersin mantigi bitmedikce bu ulkeden bir yol olmaz

• quote:

Askerde yemin törenindeki erin annesini kışlaya başömrtüsü olduğu için sokulmadığında o annelerin tel örgü arkasından oğulalrını izlemeye çalışmasını yıllardır var mı dillendiren? yok

böyle bir saçmalığa inanan var mı, nizamiyede sana böyle değil böyle bağla derler, siyasi imge oluşturmayacak şekilde bağlar girersin içeri...
  • 1 kisi ciksin da yazdiklarindan su nokta yanlis yasanmadi desin hadi. Diyemez cunku hepsi televizyonda milletin gozu onunde dalga gecercesine soylendi. Yazik ki hala su sozleri okuyup utanmayanlara.

• junis kullanıcısına yanıt
    Sen de şu` bize okumuş adam lazım değil ` cümlesini kuran devlet yöneticisinin etrafta görmek istediği tiplerdensin belli, kinayamiyorum alıştık malesef. Sen devam et canım sen ve türevin familyasiyla tartisilmaz, büyüklerimiz söylemiş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.