Şimdi Ara

Yeğenimle fotoğrafımız (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
50.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
314 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok tatlı çıkmış maşallah 🧿

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasomelih

Burda paylasmiyorsam instagramda veya baska yerde paylaşıyorum bu kadar sapıkça düşünceler aklından dahi geçmiyor artik çocuklar sosyal medyayla büyüyor bunun önüne gecemezsiniz o yüzden en mantıklısı bu sapik düşüncelerden kurtulun
    Sapık düşünceden kurtulmak mı?

Sen kimsin de bana sapık düşünce sahibi diyebiliyorsun hadsiz ve terbiyesiz herif!

Git ne halt yiyorsan ye ama kendi fotoğraflarınla yap bunu. Yasalar bile sana bu hakkı vermiyorken saçma sapan konuşup insanları boş düşüncelerinle oyalıyorsun.

Oku, belki cehaletine bir nebze olsun faydası dokunur :
    https://hukuk.deu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/09/CANAN-ERDOGAN.pdf

• zatrox kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kaldırın fotoğrafları hemen bakın yasakmış bundan sonrada yegeninizle falan fotoğraf çekinmeyin ayıptır yav terbiyesiz herifler insan yeğeniyle fotoğraf çekinip atar mı terbiyesizsiniz hepiniz hemen dağılın bakim kaldırın fotoğrafları da

• andryoit A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 😂

• Maşallah, Allah bağışlasın .,

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bulgaristan göçmenleri de Türktür, hemde gerçek Türktür.

Alıntıları Göster
    Hocam konu sahibinin cevaplarından ziyade soru yanlış sorulmuş zaten. Bulgar göçmeni misin diye sormuş arkadaş. Bulgar kelimesi bir ırkın adıdır. Sorunun doğrusu Bulgaristan göçmeni misin olmalıydı. Soru da soruya verilen cevapta hoş değil. Yapacak bir şey yok alt tarafı forum burası.

• J.McNulty kullanıcısına yanıt

• Agopunkazı kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim :)

• Ne kadar pozitif fotoğraflar bunlar! İçim ısındı. Hiç ayrılmamanız dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: zatrox

Sapık düşünceden kurtulmak mı?

Sen kimsin de bana sapık düşünce sahibi diyebiliyorsun hadsiz ve terbiyesiz herif!

Git ne halt yiyorsan ye ama kendi fotoğraflarınla yap bunu. Yasalar bile sana bu hakkı vermiyorken saçma sapan konuşup insanları boş düşüncelerinle oyalıyorsun.

Oku, belki cehaletine bir nebze olsun faydası dokunur :
    https://hukuk.deu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/09/CANAN-ERDOGAN.pdf

Alıntıları Göster
    Yahu sanane birader! Millet istediği fotoğrafı paylaşır kendi yeğenleri sonuçta . Yok tehlikeliymis , suç bilmem ne bu kadar takıntı yapmayın rahat olun . Ona bakarsan kimsenin sosyal medyada da resim paylaşmaması lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boş yorumlar silinmiş. Hasret kaldık be böyle pozitif konulara. Mutlu bir ömür dilerim :)

• Neden bizimle paylaşmak istedin aranızdaki özel anıları yansıtan fotoğrafları sorabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neozine kullanıcısına yanıt
    İstedigim icin paylastim :)

• Tesekkur ediyoruz

• Tesekkur ederiz

• Bunlar güzel,saf ve pozitif konular. Mutluluğunuz daim olsun.

• maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Ahanda bu da benim yeğen :D Kedisinin adına benim ismi mi takmış
    ocukların resmini şöyle ortamlarda paylaşmayın,
    kendi resminizi neden paylaşmıyorsunuz?

• Ulan benim yeğenim yok. Dört kardeşiz hepimiz de bekarız. Benim de yaş 32, ben de bekar. Çeyrek asırdır bebek yüzü görmedim, sokakta caddede zaten göremiyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Bulgar göçmeni diye bir şey yoktur! Bulgaristan göçmeni vardır...

Sen hiç Türk göçmeni diye birşey duydun mu???

Alıntıları Göster
    Ben göçmenlerin çoğunlukta olduğu mahallede büyüdüm. Şu anda da sadece Bulgaristan göçmenlerinin oturduğu sitede oturuyorum.

Yeni nesil olanlar Bulgar göçmeni olarak lanse ediyor kendilerini. Bu konuyu daha önce fark edip düşünmüştüm; sosyal medyanın toplumu kaplaması sonucu Anadolu insanının ne b*k olduğu ortaya çıktı, yeni nesil göçmenler de kendilerini o kitlelerle aynı statüye ait olmak istemiyor, o yüzden Bulgar göçmeni, Makedon göçmeni, Pomak göçmeni vs. diyorlar. 1988 veya 1990 doğumlu arkadaşlar Bulgaristan göçmeniyiz derlerdi örneğin, veya Bosna Herkes göçmeniyiz, 1993'ler ve daha sonrasında doğanlar ise Boşnağız, BUlgar göçmeniyiz denginde ifade ediyorlar kendilerini.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.