Şimdi Ara

Yeditepe Dis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Puani yuksek baya bilgi sahibi olan var mi. Tam burslu son giren 2.400 . Idealistlik mi yoksa baska bi artisi mi var merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyenin en iyi,avrupanın sayılı fakültelerinden olduğu için ve tüm dünya ile denkliği var neredeyse.

• qshskdkskqkqjahsjj turkiyenin en iyi avrupanin sayili fakultesi

bi bitmediniz
    2 bine girip yeditepe dise giden insan nolifer nerd morondur. İdealistlikle falan alakasi yok omur boyu milletin agzinin icine bakmak mi ideal? Net zeka geriligi.

O siralamayla git tip oku "doktor" olursun en azindan

• insanların ağzının içine bakmak mı :D bu açıdan bakarsan mimar olursan amelelerle , doktor olursan çirkin yaşlı teyzelerle, mühendis olursan seni ezen yaşlı ilk okul mezunu tiplerle muhatap oluyorsun. gerçekten ideali olan arkadaşım oldu. böyle bi yaklaşım çok saçma
  • Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak tam da buna denir.

Milletin ağızı dediğin bir vücut bölgesi ilk bunu anla. Bunun ağız olması bağırsak olması senin mesleğini yüceltmez veya alçaltmaz. Bu kafayla zor neyi anlatayım bilemiyorum sana kelimelerine bakıyorum nerden baksan cehalet nerden baksan öz fikirsizlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlockçu -- 19 Ekim 2016; 14:32:34 >
  • Bir zihinsel engellinin hayata tutunuşu adlı belgeselimizi izlediniz

• Sayende bugün de 1 kişiyi blockladik

• quote:

Orijinalden alıntı: Subutay Kesgin

qshskdkskqkqjahsjj turkiyenin en iyi avrupanin sayili fakultesi

bi bitmediniz
    2 bine girip yeditepe dise giden insan nolifer nerd morondur. İdealistlikle falan alakasi yok omur boyu milletin agzinin icine bakmak mi ideal? Net zeka geriligi.

O siralamayla git tip oku "doktor" olursun en azindan

Dişçiler tepki göstermiş tabi

Adam haklı.

• Elin pudingcisi bile doktor oluyor o niye olamasın qq

bkz: dr.oetker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YGS_Mİ_KALDI_OLUM -- 20 Ekim 2016; 11:28:00 >
  • Gorgias_ G kullanıcısına yanıt
    Bak tane tane anlatıyorum;

Diş hekimi olursan ağızların içine bakacakmışsın bir ömür size göre...

Doktor olursan napacaksın sanıyorsun?

Genel cerrahi proktoloji uzmanı nedir biliyor musun ? Bak uzman diyorum, yaptıkları şey şu;

Gelen hastaların (ki proktoloji uzmanlığı makat ve bağırsak ile ilgili bir uzmanlık dalıdır) makatlarını muayene etmek suretiyle örneğin hemoroid (basur) gibi hastalıkların teşhisini koyarlar.

Bunu da öyle makine ile yapmıyorlar PARMAKLARI ile yapıyorlar.

Eğer hala "diş hekimliği milletin ağzı yeeaaaağğ" diye dolaşacaksan bi git görün derim proktoloğa hem emin olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlockçu

Genel cerrahi proktoloji uzmanı nedir biliyor musun ? Bak uzman diyorum, yaptıkları şey şu;

Gelen hastaların (ki proktoloji uzmanlığı makat ve bağırsak ile ilgili bir uzmanlık dalıdır) makatlarını muayene etmek suretiyle örneğin hemoroid (basur) gibi hastalıkların teşhisini koyarlar.

Eğer hala "diş hekimliği milletin ağzı yeeaaaağğ" diye dolaşacaksan bi git görün derim proktoloğa hem emin olursun

Aynı şey değil dişçi kardeş.
    Tıp doktoru insan vücudunun istediği kısmıyla alakalı olarak uzmanlaşabilir.Ama dişçi sadece ağız çevresine falan bakar en fazla uzmanlık yapsan yine ağızla uğraşacan yani.
    Senin dediğin uzmanlık da doktorun kendi seçimi sonuçta o doktor kardiyolog da olabilirdi.Ama bir dişçinin en fazla yapacağı iş yine dişe tel takmak.Tıp doktoru hastanın ağzına bakarsa az çok ne sıkıntısı olduğunu anlayabilir ayrıca .Ama dişçi gidip adama senin midende şu olabilir ayağında bu olabilir gibisinden bişe diyemez.

Tamam siz de doktorsunuz işte ucundan kıyısından.

Ayrıca o bahsettiğin proktoloğun bir hatası hastanın ölümüne sebep olabilir.Dişçi hatasıyla ölen şu ana kadar duymadım ben.Belki dişçinin biri steril olmayan aleti falan sokmuştur da hasta enfeksiyon falan kapmıştır ama onu da yapmazlar herhalde 5 yıl boşuna mı okuyorlar.Tıp doktorunun yaptığı iş çok daha ciddi bir iş.2 dolgu yapınca hastanın çürüğünü tedavi ediyorsun eyvallah da tıp doktoru gözünden bir şeyi kaçırırsa bak bakayım noluyor.

Tıbbı eğitiminin uzun olması zor olması bakımından eleştir eyvallah da dişçiyle doktoru da aynı kefeye koymayın dişçinin tek derdi hastanın ağrısını giderip estetik görünüm kazandırmak.Tıp doktoru ise hayat kurtarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorgias_ -- 20 Ekim 2016; 17:34:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorgias_

quote:

Orijinalden alıntı: Overlockçu

Aynı şey değil dişçi kardeş.
    Tıp doktoru insan vücudunun istediği kısmıyla alakalı olarak uzmanlaşabilir.Ama dişçi sadece ağız çevresine falan bakar en fazla uzmanlık yapsan yine ağızla uğraşacan yani.
    Senin dediğin uzmanlık da doktorun kendi seçimi sonuçta o doktor kardiyolog da olabilirdi.Ama bir dişçinin en fazla yapacağı iş yine dişe tel takmak.Tıp doktoru hastanın ağzına bakarsa az çok ne sıkıntısı olduğunu anlayabilir ayrıca .Ama dişçi gidip adama senin midende şu olabilir ayağında bu olabilir gibisinden bişe diyemez.

Tamam siz de doktorsunuz işte ucundan kıyısından.

Ayrıca o bahsettiğin proktoloğun bir hatası hastanın ölümüne sebep olabilir.Dişçi hatasıyla ölen şu ana kadar duymadım ben.Belki dişçinin biri steril olmayan aleti falan sokmuştur da hasta enfeksiyon falan kapmıştır ama onu da yapmazlar herhalde 5 yıl boşuna mı okuyorlar.Tıp doktorunun yaptığı iş çok daha ciddi bir iş.2 dolgu yapınca hastanın çürüğünü tedavi ediyorsun eyvallah da tıp doktoru gözünden bir şeyi kaçırırsa bak bakayım noluyor.

Tıbbı eğitiminin uzun olması zor olması bakımından eleştir eyvallah da dişçiyle doktoru da aynı kefeye koymayın dişçinin tek derdi hastanın ağrısını giderip estetik görünüm kazandırmak.Tıp doktoru ise hayat kurtarır.

diş teli takmakmış yaptığı en büyük iş bir gün bütün dişlerin dökülürse bu söylediğin lafları nasıl yiyeceksin çok merak ediyorum ağız hastalıklarını araştır istersen başına gelirse sen hasteneye gidip doktor ararsın bunlar için kimse burda zaten dişçiler doktorlukla dişçiliği yarıştırmıyor siz sadece hep bir sidik yarışı amacındasınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HadisSever -- 20 Ekim 2016; 18:21:58 >

• tartışmak yerine soruya yanıt verseniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.