Şimdi Ara

Yedigöller Yol Bilgisi ve Her Şey! Rotalar, kamp alanları, sormak istediğiniz her şey tek konuda! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
26
Favori
11.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsabetli bir karar olmuş, mangal yapacak yer çok ama başka yedigöller yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

O zaman avanta gideceksin kardeş. Giriş ücreti 20 TL al ayı biliyorlar ama...

Tahminim orada bir tesis vs gibi birşey açılmıştır o para kazansın diye yapıyorlardır.
    Mangal vs bilmem de kamp çadır işi ateş olmadan olmaz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mangal nasıl yasak ya biz pöfür pöfürbyakmıştık geçen yaz. Mangal yoksa zaten anlamı yok Makarnamı yicen orda

Kasım ayında gittiğimizde de serbestti.her halde yeni alındı karar.
    Göl kenarlarındaki mangal için yapılmış olan yerler vardı onları dahi kaldırmışlar.
    Yani oraya giden kisi evden poğaça börek kek vs alacak,yanına da 3-5 tane lt lik meyve suyu.poğaça börek yenecek.durum onu gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

O zaman avanta gideceksin kardeş. Giriş ücreti 20 TL al ayı biliyorlar ama...

Tahminim orada bir tesis vs gibi birşey açılmıştır o para kazansın diye yapıyorlardır.
    Mangal vs bilmem de kamp çadır işi ateş olmadan olmaz..

Tesis göremedim ben.büyük gölün orada bi büfe vardı.hala duruyor farklı bi işletme göremedim.

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısınız. Ateş yakma ve mahal yoksa gidilmez.

• Arkadaşlar en son gidenler güncel bilgi verebilirmi durum nedir mangal olayı yol durumu vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xstore

Arkadaşlar en son gidenler güncel bilgi verebilirmi durum nedir mangal olayı yol durumu vb.

Tüp,semaver,mangal vs tüm ateş ve türevleri yasak.
    Hangi ilden gideceksiniz?
    Ben bolu yolunu tavsiye ederim.

• istanbuldan gelicem hangi yolu kullanmamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xstore

istanbuldan gelicem hangi yolu kullanmamı tavsiye edersiniz?

Bolu üzerinden gidin.otobanda çok hızlı gitmezseniz minimum 3 saat. 45 dk olarak hesaplayın süreyi ona göre çıkın.
    Çadır kurmayacaksanız yanınıza boş yere mangal semaver vs almayın.

• Biraz geç oldu ama ben de tecrübelerimi yazayım.

7 Mayıs'ta sabah 9'da Ankaradan yola çıktık. Yeni açılan yoldan, Bolu üzerinden Yedigöllere ulaştık. Yol çok güzel. Sıcak asfalt. Tek menfi tarafı virajlı olması. Saat 12.30 gibi Yedigöllerdeydik.

Mangal yasak. Yemeklerinizi evden hazırlayıp götürmeniz gerekiyor. İlla mangalda pişmiş et yiyecekseniz milli park içindeki tesislerde yiyebilirsiniz.

Biz Cumartesi günü gittiğimiz için bunaltıcı bir kalabalık yoktu. Ama Pazar gününü hayal edemiyorum.

Ankaradan gelecekler için günübirlik zor ve yorucu olur. Biz o yüzden o gün akşamında Bolu merkezde kaldık. Pazar günü de Gölcük'te mangalımızı yaparak öyle döndük.
  • Güneye likya yoluna inecem ama önce bir yedigöller yapıp bol nefes alayım dedim, tüp olayı ateş olayı kötü olmuş
  • Bolu yolu asfaltlama dolayısıyla kapalı yazmışlar genede çıktım yola çok fazla kamyon var yolda son anlarda asfalt atılan yere geldim.
    Yol kapalı niye geldiniz dediler yok mu geçiş felan derken sıcak asfalttan geçip yedi göllere ulaştım
    Giriş te kapalı idi taşları kenara çekip girdik.

• quote:

Bolu yolu asfaltlama dolayısıyla kapalı yazmışlar genede çıktım yola çok fazla kamyon var yolda son anlarda asfalt atılan yere geldim.
    Yol kapalı niye geldiniz dediler yok mu geçiş felan derken sıcak asfalttan geçip yedi göllere ulaştım

Bolu yolu zaten düzgündü bu asfalt da neyin nesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Bolu yolu asfaltlama dolayısıyla kapalı yazmışlar genede çıktım yola çok fazla kamyon var yolda son anlarda asfalt atılan yere geldim.

son 1~2 km kala aşırı derecede bir asfaltlama çalışması var

Ayrıca çok acayip kamyon trafiği var ve bu kamyonlar yeni yapılmış yolun içine ediyorlar yeni yapılan yere asfalt taşırken.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    ne zamana kadar devam edecek çalışma acaba? 2 hafta sonra gitmek gibi niyetimiz var. sürmez heralde o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfthepurple

ne zamana kadar devam edecek çalışma acaba? 2 hafta sonra gitmek gibi niyetimiz var. sürmez heralde o kadar.

Zaten asfalt asfaltı asfaltliyorlar nereye kadar yapacaklar bilmiyorun.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    peki cidden mangal yapamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfthepurple

peki cidden mangal yapamıyor muyuz?

Yazılar var. Ateş mangal semaver vs yasaktır yazmışlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

son 1~2 km kala aşırı derecede bir asfaltlama çalışması var

Ayrıca çok acayip kamyon trafiği var ve bu kamyonlar yeni yapılmış yolun içine ediyorlar yeni yapılan yere asfalt taşırken.

Yazık yaa.fuzuli masraf.

• http://www.bolugundem.com/mobi/news_detail.php?id=99498

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.