Şimdi Ara

Yedek Subay Geçmiş Sınav Soruları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
122.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acilen bana Yedek subay sınav soruları elinde veya nerelerden soru sorduklarını bilen varsa buraya yazarsa sevinirim...

• bende merak ediyorum açıkçası bir kaç tane görseydik keşke sınava girmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem_85

bende merak ediyorum açıkçası bir kaç tane görseydik keşke sınava girmeden
    Hiç kimse vermemiş soruları .....

Demek ki buraya yazılmayacak kadar önemsiz sorular
  • Gidince öğrenceğiz. Çokta önemli bir sınav değil tamamen formalite
    quote:

Orjinalden alıntı: emrahzorsu

Acilen bana Yedek subay sınav soruları elinde veya nerelerden soru sorduklarını bilen varsa buraya yazarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakin

Gidince öğrenceğiz. Çokta önemli bir sınav değil tamamen formalite
    quote:

Acilen bana Yedek subay sınav soruları elinde veya nerelerden soru sorduklarını bilen varsa buraya yazarsa sevinirim...
    eywallah bakam ama bu forumdanda çıkmadıysa başka yerden hiç bulamayız şu soruları :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses2641.

eywallah bakam ama bu forumdanda çıkmadıysa başka yerden hiç bulamayız şu soruları :d

Alıntıları Göster
    quote:

Sınava dün gürdüm ve toplam 50 soru çözdüm ... Birkaç soru dışında zordu diyemem ...

Ancak soruların büyük kısmı mantık sorusu ve zor değil ....

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Kalkan

quote:

Sınava dün gürdüm ve toplam 50 soru çözdüm ... Birkaç soru dışında zordu diyemem ...

Ancak soruların büyük kısmı mantık sorusu ve zor değil ....

Alıntıları Göster
    böyle bir konu açılması iyi değil,kimse burda sorular yazmaz yazarsada suç olur başına bir iş gelebilir aman dikkat.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberti

böyle bir konu açılması iyi değil,kimse burda sorular yazmaz yazarsada suç olur başına bir iş gelebilir aman dikkat.

Alıntıları Göster

Bide sınavda test kitapçığıyla beraber ufak bi karalama kağıdı verdiler...

Sınav başlarken o kağıda bile aday numaramızı yazdırım geri aldılar sınavı yöneten subay sınav sorularının ne şekilde olursa olsun dışarı çıkmasının yasak olduğunu söyledi...

• quote:

Bide sınavda test kitapçığıyla beraber ufak bi karalama kağıdı verdiler...

Sınav başlarken o kağıda bile aday numaramızı yazdırım geri aldılar sınavı yöneten subay sınav sorularının ne şekilde olursa olsun dışarı çıkmasının yasak olduğunu söyledi...

Alıntıları Göster
    Saçma bi sınav sistemi var..
    Herkese aynı soru kitapçıklarını veriyorlar üstlerine numaralarını yazdırıyorlar sonra yeni gelen sınıftakilere sildirip kendilerininkini yazdırıyorlar ondan sonraki partiye yine sildirip yazdırıyorlar mantıksız kitapçığa işaretleme yapmayın dediler ama benim kitapçıkta vardı mesela vs..
    Sorulara gelince 50 soru 25 sözel 25 sayısal çıkıyor sorular gerçekten çok basit lise öğrencisinin bile rahatlıkla yapabileceği sorularki siz üniversite bitirmiş insanlar olarak hiç zorlanmazsınız.
    Ben çok kasmayarak şöyle bi göz attımda zorlanmadan 35-40 net rahat çıkar gibi geldi bana biraz zorlayarak 40-45e dayanırsınız zaten geri kalan 5 soruda biraz zor diğerlerine göre.. Gerçekten kazık diyebileceğim bi kaç soru vardı..
    Sözel 25 soru Türkçe dersinden geliyor.. Paragraf ve cümle sıralama sorusu ağırlıklıydı sayısalda matematikten kesirde vardı açıda vardı geometride vardı ama dediğm gibi zorlanmayacaksınız sınavda.
    Ayrıca komutanın dediği ne kadar iyi puan yaparsanız seçtiğiniz şıkka (er-yedek subay) girme ihtimaliniz artar dedi...
    Sanırım yeterli bir sınav açıklaması oldu girecek arkadaşlara tekrar başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Saçma bi sınav sistemi var..
    Herkese aynı soru kitapçıklarını veriyorlar üstlerine numaralarını yazdırıyorlar sonra yeni gelen sınıftakilere sildirip kendilerininkini yazdırıyorlar ondan sonraki partiye yine sildirip yazdırıyorlar mantıksız kitapçığa işaretleme yapmayın dediler ama benim kitapçıkta vardı mesela vs..
    Sorulara gelince 50 soru 25 sözel 25 sayısal çıkıyor sorular gerçekten çok basit lise öğrencisinin bile rahatlıkla yapabileceği sorularki siz üniversite bitirmiş insanlar olarak hiç zorlanmazsınız.
    Ben çok kasmayarak şöyle bi göz attımda zorlanmadan 35-40 net rahat çıkar gibi geldi bana biraz zorlayarak 40-45e dayanırsınız zaten geri kalan 5 soruda biraz zor diğerlerine göre.. Gerçekten kazık diyebileceğim bi kaç soru vardı..
    Sözel 25 soru Türkçe dersinden geliyor.. Paragraf ve cümle sıralama sorusu ağırlıklıydı sayısalda matematikten kesirde vardı açıda vardı geometride vardı ama dediğm gibi zorlanmayacaksınız sınavda.
    Ayrıca komutanın dediği ne kadar iyi puan yaparsanız seçtiğiniz şıkka (er-yedek subay) girme ihtimaliniz artar dedi...
    Sanırım yeterli bir sınav açıklaması oldu girecek arkadaşlara tekrar başarılar

Alıntıları Göster
    323. dönem topiğinde biz bazı soruları yazmıştık. Ama zaten şu an itibariyle iş işten geçmiş durumda:) Zaten soruları gördünüz...

• quote:

Orijinalden alıntı: eXxON

323. dönem topiğinde biz bazı soruları yazmıştık. Ama zaten şu an itibariyle iş işten geçmiş durumda:) Zaten soruları gördünüz...

Alıntıları Göster
    Sorular tırışka geç onları bakalım nolcaz ermi yedek subaymı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXxON

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: eXxON

325.dönemde sınavdan sonra foruma ufak ufak koydu aslında ...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: eXxON

325.dönemde sınavdan sonra foruma ufak ufak koydu aslında ...

Alıntıları Göster
    329. k.d olarak koca bi zarfla sınavı bekliyoruz..
    MEBS OK. ve EĞT. MRK. K .
    Mamak - ANKARA 'da girecekmişiz

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ncay

329. k.d olarak koca bi zarfla sınavı bekliyoruz..
    MEBS OK. ve EĞT. MRK. K .
    Mamak - ANKARA 'da girecekmişiz

Alıntıları Göster
    Sınav soruları bir önem arz etmiyor.
    Zaten kitapçıkları görünce de anlayacaksınız ki yıllanmış kitapçıklar....

Her dönem özenle toplanıyor ve bir sonraki döneme aynı kitapçıklar dağıtılıyor.

Özellikle üzerine işaretlemeyin diye uyarılıyorsunuz. Yanında verilen karalama kağıtlarının toplandığı yerler de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Sınav soruları bir önem arz etmiyor.
    Zaten kitapçıkları görünce de anlayacaksınız ki yıllanmış kitapçıklar....

Her dönem özenle toplanıyor ve bir sonraki döneme aynı kitapçıklar dağıtılıyor.

Özellikle üzerine işaretlemeyin diye uyarılıyorsunuz. Yanında verilen karalama kağıtlarının toplandığı yerler de var.

Alıntıları Göster
    ne de olsa kısa istiyorum hepsini sallamak en iyisi :):):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottocu

ne de olsa kısa istiyorum hepsini sallamak en iyisi :):):):)

Alıntıları Göster
    sallamak ile sallamamak arasinda pek de bi fark oldugunu sanmiyorum cok duydum salliyip ta astek olanini en iyisi o sicakta cile cekmeden sallamak hem de destekli:))bu arada bu sinavda oss ya da baska sinavlardaki gibi belli sure cikmama gibi bisey oluyo mu acaba bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: budweiser.06

sallamak ile sallamamak arasinda pek de bi fark oldugunu sanmiyorum cok duydum salliyip ta astek olanini en iyisi o sicakta cile cekmeden sallamak hem de destekli:))bu arada bu sinavda oss ya da baska sinavlardaki gibi belli sure cikmama gibi bisey oluyo mu acaba bilen var mi?

Alıntıları Göster
    ayın 1inde sınava girmeyi planlıyorum ama sorular umrumda bile degil çünkü hiç bir geçerliliği yok adamlar kafalarına göre belirliyorlar uzun dönem mi kısa dönemmi olacagını
    kaç kişiden duyduk tüm soruları dogru yaptım diyor bakmıssın kısa dönem çıksın birisi diyor tüm soruları salladım bakıyon uzun dönem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

ayın 1inde sınava girmeyi planlıyorum ama sorular umrumda bile degil çünkü hiç bir geçerliliği yok adamlar kafalarına göre belirliyorlar uzun dönem mi kısa dönemmi olacagını
    kaç kişiden duyduk tüm soruları dogru yaptım diyor bakmıssın kısa dönem çıksın birisi diyor tüm soruları salladım bakıyon uzun dönem

Alıntıları Göster
    Allah rızası ıcın su sınav sorularını bılen varsa yardımcı olsun.. Hıcmı aklında olan yok_

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

Alıntıları Göster
    bırakın arkadaşlar bu işleri
    sorular çok basit
    aralarına da mantık soruları serpiştirmişler
    ben bilerek yanlış yaptım asteğmen oldum
    asteğmenliği çok isteyen arkadaş full yaptı 6 ay çıktı
    bu sınav tamamen formalite.
    yapın ve çıkın
    heba etmeyin kendinizi boşu boşuna..

• quote:

Orijinalden alıntı: webislander

bırakın arkadaşlar bu işleri
    sorular çok basit
    aralarına da mantık soruları serpiştirmişler
    ben bilerek yanlış yaptım asteğmen oldum
    asteğmenliği çok isteyen arkadaş full yaptı 6 ay çıktı
    bu sınav tamamen formalite.
    yapın ve çıkın
    heba etmeyin kendinizi boşu boşuna..

Alıntıları Göster
    hocam bır kac tane soylermısın?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.