Şimdi Ara

Yedek Şarj ve Data Kablosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. AliExpress den yedek şarj ve data kablosu bakıyorum. Baseus markası kaliteli gibi duruyor? Kullanan var mıdır? Ya da başka marka önerisinde bulunacak?

Baseus markası nasıldır arkadaşlar
    http://s.aliexpress.com/ie2AJVBf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tek önerim, bunlardan almaman. Güzelim telefonlara bu şarjları takıp mahvediyorsunuz yapmayın.
  • Şarj kablosunu orjinal veya apple lisanslı kullanın..
    Adaptör olarak 5 volt - 1A değerinde Orjinal samsung, lg, htc, huawei marka da olsa sağlıklı şarj eder, ama yan sanayi çakma adaptörleri pek tavsiye etmem. Kısa devre korumları ve sabit bir akım veremediği için telefona zarar verebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bundan aldım

2 tanesi 86TL ye geliyor (kargo dahil )

MFI sertifikalı + 2 mt
    http://www.hepsiburada.com/anker-powerline-lightning-kablo-2-mt-p-HBV000001378O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 23 Haziran 2017; 1:1:19 >
  • Anker derim geçerim en iyi fiyat performans ürünü ve apple orjinal lisanslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Yaga -- 23 Haziran 2017; 2:8:23 >
  • Arkadaşlar banada adaptör önerisi önerecek var mı? iPad şarjıyla şarj ediyorum sanki batarya daha çabuk bitiyor geliyor? Bu arada üstteki anker kablo nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum memnunum. Orjinal lightning kablosu kutusunda duruyor.

• Batarya bozulmasın sonra. A101den aldığım powerbank eski iphone 5 in bataryasını öldürmüştü

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Batarya bozulmasın sonra. A101den aldığım powerbank eski iphone 5 in bataryasını öldürmüştü

Mfi sertifikalı olduğu için ,hiçbir sıkıntı olmaz . A101 den 5-10TL ye aldığınız kablolara( codegen powerbanklara ya da hilevel, adaptörlere vs) benzemez bunlar

Yedek Şarj ve Data Kablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 23 Haziran 2017; 15:26:20 >
  • Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Peki adaptör öneriniz var mı? Hocam cihaz 5s ve 6s 2 model icin alınacak

• Apple sitesinde biraz araştırma yapıp bilinçlenmek lazım. Orada üçüncü parti ürünlerde olması gereken özellikler belirtilmiş. A101 değil elektronik mağazalarından aldığın kablolar bile bi yere lisanslı kablolar bi yere. Anker özellikle Türkiyede resmi olarak satışa çıkmasını beklediğim ürünlerden biriydi. Amerikada en çok satan lightning kablosu ve diğer orjinal lisanslı ürünlere göre 6 kat daha uzun ömürlü olduğunu iddia ediyorlar, buna Apple üretimi orjinal standart kablo da dahil.

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Adaptörü ben standart kullanıyorum çünkü cihazdan cihaza fark ediyor adaptörler mesela hızlı şarj için iPhonelarda iPad adaptörü kullanılıyor ama ben buna gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten batarya boyutu ufak olduğu için hızlı doluyor. Bide boş yere yıpratmaya gerek yok bataryayı. Kabloyu Hepsiburada dan aldım. Aynı günü teslim ettiler ve garantisi de var. 6 aydır kullanıyorum. Sağlam olduğu içinde dikkat etmiyorum fazla ama ne bir yıpranma ne de bir temassızlık veya hata verme, şarj etmeme gibi bir durum söz konusu olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Yaga -- 23 Haziran 2017; 18:35:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Peki adaptör öneriniz var mı? Hocam cihaz 5s ve 6s 2 model icin alınacak

Aukey'in ya da Anker'in adaptörleri alınabilir
  • Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iPad adaptörüyle şarj ediyorum. Buda bataryayı yıpratıyor diye düşünüyorum. Yani standart olarak hangi marka alıyım? Linki varsa bi atsan sana zahmet yada önerebileceğin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.