Şimdi Ara

yedek parça

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar 2011 model honda cbr250r ( 38k KM ) sahibiyim
    agır bakıma sokmaya karar verdim ancak istedigim parçaları bulamıyorum

ön fren balatası

arka fren balatası

yag filtresi

Motor yagı ( bunu bula biliyorum ama hepsini tek seferde almam gerek kredi kartına taksitle alıcam )

hava filtresi

arka lastik ( pirelli rosso II)

debriyaj maneti ( kısa mavi renk )

fren maneti ( kısa mavi renk )

aktarma zinciri ( orıng lı )

hepsini sipariş edip kredi kartına taksitle ala bilecegim bir site bilen varmı acaba ?

gaziantepte yaşıyorum bu tarafta varsa yoksa çin malı cg parçaları kaynıyor

NOT: ( balatalar için marka bulamadım onlardan pek anlamıyorum marka önerisinde bulunursanız sevinirim )

• Servisi denedin mi?

Unutmadan: "alabileceğim", "bulabiliyorum" gibi ek takılan kelimeler parça parça yazılmaz.
  • entarhan E kullanıcısına yanıt
    evet servis tabiki var ama fiyatlar aşırı pahalı ve temin edilme süresi çok uzun
  • güncel
  • Orjinal parça her zaman her yerde pahalıdır.
    Buradan bir cevap bulacağınızı sanmıyorum. Buraya mesaj atanlar sizden veya ustalardan daha fazla birşey bilmezler. Gelen sorulara bakın anlayacaksınız. Sizinki çok spesifik ve net, cevabı da yetkili servislerde.
  • kemal2020 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

http://www.wemoto.com/bikes/honda/ adresini incelersen sanırım istediğin parçaları uygun fiyatla bulursun umarım.

Bir ay kadar önce buradan kendi motorum için ön amortisör yağ keçesi ve lastik takımını (Sağ-sol takım olarak) nakliye dahil 32 dolara, hafta sonu sonu sipariş verdim ve pazartesi günü kargoya verdikleri siparişim cuma günü elime ulaştı.

yedek parça
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.