Şimdi Ara

YDT Denemesi önerir misiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Seviyen nasıl? duruma göre. Biz şahsen ELS denemeleri oluyoruz ve sınava en yakın denemeler diyebilirim. Sıralama da DİLKO>YDSpublishing>ELS kolaydan zora doğru. ELS'i tavsiye ederim. Ama dediğim gibi eğer seviyen de düşükse els çözersen moralini iyice bozar.
  • C1 seviyem. Els'ye bakacağım hocam sağ olun.
  • C1 olarak değil de YDT'ye gireceğiniz için ortalama netleri sordum, bu sene mi seneye mi gireceksiniz?
  • Pardon yanlış anlamışım. 11. sınıfım, seneye gireceğim. Şu ana kadar bir tek 2019 ydt'sini çıkartıp evde çözmüştüm, 79d 1y geldi (şansa olduğunu düşünüyorum). ELS dergilerini internetten biraz inceledim ve zor görünüyor, buradan gideceğim sanırım.
  • geçen seneki ydtde 79 1 yaptıysanız sizin dişinize göre tam ELS. Bazı paragrafları bizim hocalarımız bile diyor 5 kere okudum çözmek için çok baba paragraf diye. Practice exam denemeleri var onların set olarak onları alabilirsiniz bulabilirseniz pdf falan, para vermenizi tavsiye etmem çünkü çok pahalı. Fotokopi bulursunuz çünkü çok yaygın. ama ydspublishing falan çok gizli tutuyor ancak onları belli başlı yerlerden bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.