Şimdi Ara

YDS Polar mont 99 tl (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
7
Favori
21.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YDS oldukça kaliteli mallar üretiyor zaten askerler polisler iş için kullanılıyor. Ama bence halka satış konusunda bence zayıflar veya bana öyle geliyor. Öncellikle Ankara'da yanlış bilmiyorsam bir tane fabrika satış mağazası var. Orası da Esenboğa yolunda. Eskiden kentparkta mağazaları vardı orası daha ulaşılabilirdi bence. Geçen sene alalım diye gittik esenboğaya birazcık da rahatlık var sonuçta fabrika satış mağazası stok açısından sıkıntı olmaz diye. Beğendim birkaç model sorduk hiçbirinin stoku yok. Böyle olunaca da stoku olan ihtal ürünlere yöneliyorlar insanlar. Kentpark decothlon bile bu kadar kalabalık olmasına rağmen beden bulamadığım pek olmadı. YDS nin satışı gayet iyi bu yüzden midir bilinmez ama stok sıkıntısı çok var o yüzden çok istesem de bir modelini alamadım öyle olunca salomon'un neredyse 3 kat daha pahalı modelini tercih etmek zorunda kaldım bu kadar başarılı bir firmanın stok sıkıntısı olmamalı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Ya hocam +40 i anliyorum da, -40 derecenin nasil bir hava oldugunu, yasamin durdugunu, bu derecede hicbir insan uretimi bir kiyafetin gunluk yasamin devamini saglayamiyacagini hatirlatmak isterim. Botlarin -40 da da arazi sartlarini gectim gunluk yasami idame edecegini gosteren bir link goster sozlerimi geri alacagim.
    Hocam Rusya ve Kanada’da eksi 50 civarında çalışan insanlar var.

Ayrıca mevcut soğuğun rüzgar etkisiyle çok daha farklı hissedildiğini de unutmamak lazım.

• Beden bilgisi konusunda bilgisi olan var mı..Neden bu derece ciddi olan bir firmada beden tablosu olmaz ki.
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Adamlar yıllar önce rusyaya 100milyon dolarlık mal sattı sizce bu firma fason olabilir mi

• arkadaşlar ürünü teslim almış olanlar fotoğraf paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Adamlar yıllar önce rusyaya 100milyon dolarlık mal sattı sizce bu firma fason olabilir mi
    YDS markasıyla sattıysa fason olmaz tabii ki...
  • Gaza geldim azdaha bende alıyodum valla ihtiyacım olmadığı halde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Bu ne hocam simdi, satis yaparken her turlu vaati yazabiliyor firmalar. Akredite bir laboratuvardan alinan test raporu lazim. Bisey demedik zaten alanlara hayirli olsun, bot ayakkabisi saglam ve guvenilirdir ama polar ureticisi degil bu firma.100 tl de firsat hic degil.
    https://m.haberler.com/dev-bot-ihalesini-turk-firmasi-aldi-6479283-haberi/

Hocam ne belgesi istiyorsun ki hala, adamlar rusyaya 100 milyon dolarlık ürün sattı. Rusya dünyanın en soğuk ülkelerinden, kuzeyi -50leri görüyor. Yakacak olarak almadı herhalde bu botları rusya.

• Amma da abartmışsınız, o paraya zaten her yerden alırsınız.Gören de polar kıtlığı var sanıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

Gaza geldim azdaha bende alıyodum valla ihtiyacım olmadığı halde
    sonra neden vazgeçtiniz
  • Bakırköy pazarindan buna benzer polar 20 tlye aldim 🤣🤣 polar altiustu abartmayin

• otopark O kullanıcısına yanıt
    -40 ı yakın bir derecede -35 le askerlik yaptık.. ölmedik hocam..))))
  • Decathlondakilere göre sıcak tutar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

-40 ı yakın bir derecede -35 le askerlik yaptık.. ölmedik hocam..))))
    Bende yeşil renkli vardı herkes giyiyordu-40 Muş'ta askerlik yaptım acayip sıcak tutuyordu askerden sonra halen giyiyorum hiç usutmuyor

• ya haki renkli olanı çok iyiymiş de stokta kalmamış sanırım. Bana şöyle güzel bir polar önerebilecek olan var mı? 100 TL civarlarında olursa çok iyi olur. Eğer indirimde 3 in 1 tarzı sıcak tutacak mont önerisi olan varsa yine paylaşırsa çok sevinirim. Saygılar.
  • Aldık bakalım. Kışın doğa sporlarında faydası olur kanaatindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 14 Kasım 2018; 23:33:18 >
  • Dün 2 tane sipariş verdim. Az önce teslim edildi. 1 tane gelmiş. Kargocuyu da kaçırdık. Şimdi uğraş dur. Diğer çoklu sipariş verenler kargoyu teslim alırken kontrol edebilirseler iyi olur.
  • bears2 B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Sorun çözülür umarım. Bedenleri nasıl geniş mi

• Henüz deneyemedim, iş yerindeyim, akşam deneme imkanım olacak maalesef. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, eksik olan 2. ürünü hemen bugün kargolayacaklarını söylediler. Müşteri hizmetleri tam puan aldı benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bears2 -- 15 Kasım 2018; 12:30:33 >
  • beyler sakin, altı üstü bir polar yüzünden küresel ısınmaya kadar tartışıp kalp kırmayın boş yere. adam fırsat olarak görmüş paylaşmış ki bencede fırsat. teşekkürler konu sahibine .

1 aydır bu fiyat bandında polar arıyordum, decathlondaki tüm polarları denedim, kalıplarıyla kolları gereksiz şekilde orantısız. Yaş 36 Boy 180cm Kilo 74, decathlon modelleri hiçbirisi kalıp olarak denk gelmedi. 2 sene önce indirimle 150 liraya aldığım orjinal columbiada memlekette kaldı. şimdi aynı polara 499 lira etiket basmışlar yuh dedim.

neyse en son 2 hafta önce Ankara'daydım, bizimkileri sıhhiye pazarına bıraktım arabanın başında beklerken canım sıkıldı pazarı dolaşayım dedim. sıhhiye pazarının en sonunda bir eşofmancıda çok iyi kalitede fit kesim columbia buldum 70 lira dedi 60 liraya aldık :)

malzeme kalitesi olsun kalınlık olsun kesimi olsun yemin ederim orjinalinden daha çok beğendim. bana M beden tabiri caizse kitap gibi oldu. bugün yine Ankara'ya gidiyorum yetişebilirsem 2 tane daha alacağım diğer renklerinden. montlar ıskartaya çıktı artık :)

yaşadığınız yerlerdeki pazarlara gidip bakın satılıyordur muhtemelen. fikir sahibi olmanız için malzeme bu şekilde ;

YDS Polar  mont 99 tl

YDS Polar  mont 99 tl

YDS Polar  mont 99 tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.