Şimdi Ara

YDS İstanbul Hazırlık Kursu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
9.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonbahar dönemi yds ye hazırlanmayı düşünüyorum

Genel ingilizcenmi de geliştirmekle beraber amacım doğrudan yds puanına yönelik bir çalışma..

Yazın 2-2,5 ay istanbulda kalma şansım olacak

Yds Hazırlık için tavsiyelerinizi ve Kurs Önerilerinizi alabilir miyim?

Benim Bulduklım 1)DİLFEM(Fem akademi) 2)İstanbul Üni yds hazırlık kursu 3 ) Just English

Bunların dışında Boğaziçi ve galatasaray üniversitelerinin de ingilizce kursları bulunuyor FAkat Bu kursların Yds ye yönelik bir faydası olur mu?

Bu iş için 2 ay gibi bir ssüre ayırmışken Acaba bir yds kursunun yanında birde Bu şekilde galatasaray yada istanbul , boğaziçi üniversitesi gibi bir okulda genel ingilizce kursu almalı mıyım??

Tavsiyeleriniz benim için öenm taşımakta

Şimdiden teşekkürler

• dil sınavları için kurslara para harcama dostum hemen hepsi para tuzağı forumda 70 puan ve üstü hatta en az 80 puan alanlarla irtibat kur onların tavsiyelerini dinle onların çalışma yöntemlerini uygula onların çalıştığı kaynaklardan çalış... Kendi arkadaşımdan biliyorum bu sınavlara ilk başladığında 40 puanla başlayan kız 1 yıl içinde sadece bolca kelime çalışması yaparak ve sınava az vakit kala çıkmış soruları çözerek 65 e yükseltti puanını tabi ben de çuvalladım resmen 40 puan aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, yds konusunda kadıköyde dünya dilleri merkezi ve just english iyi diye biliyorum, ancak dersaneden cok hoca üzerinde durun, hastane doktor meselesi gibi, hoca olarak kesinlikle yaşar hocayı tavsiye ederim, ben onun sayesinde 70 in üstüne çıkabildim , tavsiye ettiğim diğer arkadaşlarım da en az 20-25 puan arttırdılar, yds konusunda istanbuldaki en iyi hocalardan biridir, kendisi üniversite de görevli aynı zamanda, onunla iletişime gecin, emaili yasarzongur@gmail.com du yanılmıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polataygün -- 30 Mayıs 2013; 13:26:44 >
  • Mesele Hoca'yı bulmakta, ÖSYM'nin ingilizce sınavlarında kafadan 20-30 soru sırf taktik bilgisi. Senin okulda ya da dışarda ingilizce öğrenirken hiç dikkat etmediğin Noktaları soru yapıyor adamlar. Haliyle taktik önem arz ediyor. Yok şu kelimeden sonra şu olmaz, yok virgülden sonra olmaz, yok bu kelime varsa şu tense olur gibi. Bi yerde gerçekten ileri düzey İngilizce'si olan ayırt eder. Ama memlekette bu kadar adam nerde
    Benim iki arkadaş kursa gidip sırf taktikle normal puanlarına 20 eklediler. Kursa gitmeden önce İÜ'nün ingilizce Sınavından aynı puanı aldıktan kursa gidip YDS'ye giren arkadaşlarım en az 60 aldılar. Kurs Kadıköy'de english campus hocaları da Erkan'mış ama arkadaşlar hocanın kursu bıraktığını söyledi.

Ben de şimdi kurs bakıyorum. Akın dilin Kitabı'nı aldım. Kitap bile bir çok şey öğretiyor. Ama kitabı açıp okuması sıkıcı biri anlatsa da dinlesem on numara olacak

• Merhaba arkadaşlar ben İstanbul Lisan Merkezine gittim ve çok memnun kaldım. Hocamız fazlasıyla bilgil,i tecurebeli ve pozitif bi insandı sağolsun onun sayesinde puanımı 75e çıkardım. Öncelikle ufak bi gramer hatırlatması yaptı sonra teknik bilgileri verdi tabi bu YDSnin %50si hocanın ve kurumun elindeyse %50side sizin elinizde bunu hiç bir zaman unutmayın. İstanbul Lisan Merkezinin bildiğim kadarıyla 4 şubesi var. Evinize, işinize yakın olanı bulun kesinlike geç kalmadan gidin konuşun derim. Fİyat ve taksit konusunda da güzellikler yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasımhsp -- 22 Ocak 2015; 15:07:14 >
  • Paylaşım için teşekkürler :)
  • Arkadaslar konuyu baslatan olarak yds 70 i aldim an itibariyle tavsiyem yuzde yuz akin dil ister ankara ister istanbulda olun kesin tavsiyemdir

• yurtdışı dil okulları nereleri önerirsiniz ??
  • benwww.newyorkstudio.com.tr yi tavsiye ederim hem yurt dışı soran arkadaş için hemde YDS için ikisinde de başarılı bir kurum ilgili ve bilgililer , her türlü sorunda yardımcı olabiliyorlar , YDS içinse uzman hocalarla taktiksel çalışma yapabiliyorlar.
  • İstanbul Lisan Merkezi’nde YDS kursuna katıldım. Dersi veren öğretmen gerçekten konusunda uzman bir öğretmendi. İlk haftalar dil bilgisi konularını tekrarladık. Sonraki haftalarda YDS test çözümüne yönelik teknik eğitimler aldık. Verilen bu teknik eğitim skorumuzu arttırmaya yönelikti. Normal ders saatlerimiz dışında farklı günlerde YDS dil bilgisi, YDS kelime ek dersleri ve deneme testleri uygulandı. Ayrıca online YDS deneme desteği de verildi. Öğretmenler gerçekten konularında uzmanlar. Bir önceki sınavda 30 almıştım İLM’deki YDS eğitiminden sonra 60 aldım. Bu puan İLM çalışanlarının emeğidir. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraineeTeacherr

İstanbul Lisan Merkezi’nde YDS kursuna katıldım. Dersi veren öğretmen gerçekten konusunda uzman bir öğretmendi. İlk haftalar dil bilgisi konularını tekrarladık. Sonraki haftalarda YDS test çözümüne yönelik teknik eğitimler aldık. Verilen bu teknik eğitim skorumuzu arttırmaya yönelikti. Normal ders saatlerimiz dışında farklı günlerde YDS dil bilgisi, YDS kelime ek dersleri ve deneme testleri uygulandı. Ayrıca online YDS deneme desteği de verildi. Öğretmenler gerçekten konularında uzmanlar. Bir önceki sınavda 30 almıştım İLM’deki YDS eğitiminden sonra 60 aldım. Bu puan İLM çalışanlarının emeğidir. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Ben de İLM'de YDS kursuna gittim. En başta bir review yapılıyor. Konular bir gözden geçiriliyor. Sonra ufaktan teknik taktik işine giriliyor. Bol test ve deneme çözülüyor. Ek ders de verdiler YDS kelime ve YDS dil bilgisi üzerine. Ayrıca online denemeler de yapılıyor son zamanlara doğru ki yeni YDS formatına aşina ol. Benim skor 30 falandı bi sene önce girdiğimde bu sene 87 aldım. Fiyatları da birçok dil kursuna göre oldukça makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraineeTeacherr

İstanbul Lisan Merkezi’nde YDS kursuna katıldım. Dersi veren öğretmen gerçekten konusunda uzman bir öğretmendi. İlk haftalar dil bilgisi konularını tekrarladık. Sonraki haftalarda YDS test çözümüne yönelik teknik eğitimler aldık. Verilen bu teknik eğitim skorumuzu arttırmaya yönelikti. Normal ders saatlerimiz dışında farklı günlerde YDS dil bilgisi, YDS kelime ek dersleri ve deneme testleri uygulandı. Ayrıca online YDS deneme desteği de verildi. Öğretmenler gerçekten konularında uzmanlar. Bir önceki sınavda 30 almıştım İLM’deki YDS eğitiminden sonra 60 aldım. Bu puan İLM çalışanlarının emeğidir. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İLM'ye araştırma yaparken çok sık rastladım. Eğitimi programları aklıma yatıyor da fiyatlar kampanyalar nasıldır acaba?
  • Ahmett_demir A kullanıcısına yanıt
    Maddi olarak hiiç kaygın olmasın yardımcı da oluyorlar verdiğin paranın da hakkını kat be kat alıyorsun için rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EliffKaya

Maddi olarak hiiç kaygın olmasın yardımcı da oluyorlar verdiğin paranın da hakkını kat be kat alıyorsun için rahat olsun.

Aynen ben de gittim. Senet yaptık. Kur boyunca taksit taksit ödedim.
    Çok da yoğundu program, öğrenmeme gibi bir ihtimal bırakmadılar. Dersi aldık ek dersle pekiştirildi sürekli.
  • yds kursları eğitimin ihtiyaç duyulan bir kolu haline gelmiştir.
  • MÜTHİŞ BULUŞ; DİL EDİNİM CİHAZI ile İNGİLİZCE

Noam Chomsky, dil ediniminin ancak dile has bir mekanizma (DİL EDİNİM CİHAZI) ile gerçekleşebileceğini ispatlamıştır. Dil Kurslarına, Matematik öğrenir gibi dil bilgisi kuralı öğrenmeye, sınavlara hazırlık setlerine gerek kalmadan kendi kendinize doğal bir yöntemle İngilizce öğrenmek için Yabancı Dil Nasıl Öğrenilir? Nasıl Öğrenilmez? konulu makalemizi okuyun!

MAKALEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ
  • yds kursları arasında önerebileceğiniz var mı ?
  • izmir yds kursu için önerebileceğiniz bir yer var mı ?
  • Yds kursları hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

http://www.akindil.com/istanbul-yds-kurs-takvimi/

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.