Şimdi Ara

YDS İÇİN KİTAP ÖNERİSİ İSTİYORUM (EDİT : MUTLU SON)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
23.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayındaki ydsde hedefim 70 üstü.Çalışmaya yeni yeni başlıyorum.Kaynak ihtiyacım var. Genel olarak önerdiğiniz yayınları yazar mısınız ?

EDİT : Temmuz gibi çalışmaya başladım ve mutlu son.

Nisan YDS : 37.5
    Eylül YDS : 87.5
    Eylül Yökdil : 95
    Aralık YDS : 95 (Sonuç açıklanmadı fakat beklenti bu şekilde.)

Çalıştığım kaynaklar : Çıkmış KPDS Soruları,Çıkmış YDS Soruları,Akın Dil Exclusive Kitabı,Akın Dil 40 Test Kitabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CykaBlyatt -- 11 Aralık 2018; 9:1:46 >

• Önceden bir hazırlığınız olduğu mu, herhangi bir yds sınavına girdiniz mi, temeliniz nedir belirtmemişsiniz. İlk olarak geçmiş sınavları çözmekle işe başlayabilirsiniz. Hangi konuda ne eksiğiniz var size bir fikir verebilir. Ayrıca, YDS Tamamı Çözümlü denemelerini alıp çözüm yollarını inceleyebilirsiniz.
    Son zamanlarda yds kitabı almadığım için güncel kitap ve kaynak önerisi yapamayacağım. İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
  • Bende eylül sınavına hazırlanıyorum. Sıfır iseniz passage work ön hazırlık irem yayınları tavsiye edebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çok sağlıklı bir yol olmadığının farkındayım. Ama yoğunluğumdan dolayı zaman ayıramadım.

Doktora için 55 yds şartı var malum. Biraz temelim var ama kelime bilgim iyi değil.

Çok kolay olmadığının farkındayım belkide imkansız ama elimden geleni on günde olsa yapmayı planlıyorum.

Nasıl bir program izlemeliyim, yds de tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yds yökdil reading kelime ve strateji için Shortcut to Academic Reading and Vocabulary, yeditepe universitesi yayınları, nı tavsiye ederim. Gramer için cesur ozturk Building skills pelikan yayınları.YDS İÇİN KİTAP ÖNERİSİ İSTİYORUM (EDİT : MUTLU SON)
    https://www.dr.com.tr/Kitap/Shortcut-B1-Academic-Vocabularyreading/Cocuk-Ve-Genclik/Okul-Cagi-6-10-Yas/Cocuk-Dil-Seviye-Kitaplari/urunno=0001779968001YDS İÇİN KİTAP ÖNERİSİ İSTİYORUM (EDİT : MUTLU SON)
    https://www.dr.com.tr/Kitap/Building-Skills-For-Proficiency/Foreign-Languages/Language/Exam-Books/urunno=0000000499757

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayacht -- 23 Ekim 2018; 16:27:25 >
  • İyi almışsınız kısa sürede nasıl çalıştınız.
  • Cesur Öztürk , irem yayıncılık strateji 1-2 ve devamı soru bankası olabilir.. REding için odtü yayıncılık reader at work diyebilirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.