Şimdi Ara

=YDS DEN SINAVA GİRENLER VE GİRECEKLER TOPİCİ= (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben yedim bu yazı çok geç artık offfffffff iiice stres yapmaya başladım çalışmadıım için napcam ben
    ya işte dediim gibi sadece konu tekrarı yapıom konuyla ilgili alıştrmalar falan dergilerden bu kadar
    düzenli kelimede ezberlemiom bi ara ezberliodum kaldı
    koca tatilde toplam 300 kelime ezberledim offfffffff
  • DAHA GEÇ DEĞİL ÜZÜLME.daha çok kelimeye yoğunlaş bak görüceksin o zaman parağraf sorularını daha kolay yapacaksın. çok kelime ezberlemeye bak. bir de pes etme hemen....
  • quote:

Orjinalden alıntı: live2live

ben yedim bu yazı çok geç artık offfffffff iiice stres yapmaya başladım çalışmadıım için napcam ben
    ya işte dediim gibi sadece konu tekrarı yapıom konuyla ilgili alıştrmalar falan dergilerden bu kadar
    düzenli kelimede ezberlemiom bi ara ezberliodum kaldı
    koca tatilde toplam 300 kelime ezberledim offfffffff

hangi şehirdesin?

• teselli için saol inş geç deildr tekirdağdayım
  • quote:

teselli için saol inş geç deildr tekirdağdayım

önemli değil. aynı şehirde olsaydık sana yardımcı olmak çok isterdim kardeşim. malesef eskişehirde okuyorum 3.sınıftayım. yine de bir sorun olursa beklerim. kesinlikle geç değil çalışman için. başarırsın azmet yeter ki.
  • saol
    ya sinoloji hakkında bilgin warsa beni bilgilendrsene biraz weya oraya giden arkadaşların falan varsa nasıllar memnunlarmı??
  • sinoloji ne?
    bu arada bu senenin yds den türkiye 49. nun yaptığı netleri öğrendim:
    türkçe 1yanlış
    sosyal 6yanlış
    mat1 23 net
    fen1 6net
    dil 100 net
    boğaziçini tercih edecekmiş puanı 363
  • quote:

saol
    ya sinoloji hakkında bilgin warsa beni bilgilendrsene biraz weya oraya giden arkadaşların falan varsa nasıllar memnunlarmı??

sinoloji hakkında pek bilgim yok üzgünüm.ayrıca arkadaşlarımdan da kimse orayı tercih etmemişti. genellikle öğretmenlik ve dil edebiyat tercih etmiştik.ayrıca bir arkadaşım da şu anda ist. üniv. amerikan kültürü ve edebiyatında okuyor. çok da memnun ama bi o kadar da zor. yani bu dil-edebiyatların çoğu zor dersler içeriyor ve tabi okumak biraz problem oluyor.en iyisi öğretmenlik okumak,bitirdiğinde öğretmenlik yapmak zorunda değilsin, turizmde de rahat çalışırsan ve tabi özel sektörlerin çoğunda da.

• boğaziçi üniversitesi çeviribilim yada istanbul üniversitesi mütercim tercümanlıkta okuyan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoNe-26

quote:

saol

sinoloji hakkında pek bilgim yok üzgünüm.ayrıca arkadaşlarımdan da kimse orayı tercih etmemişti. genellikle öğretmenlik ve dil edebiyat tercih etmiştik.ayrıca bir arkadaşım da şu anda ist. üniv. amerikan kültürü ve edebiyatında okuyor. çok da memnun ama bi o kadar da zor. yani bu dil-edebiyatların çoğu zor dersler içeriyor ve tabi okumak biraz problem oluyor.en iyisi öğretmenlik okumak,bitirdiğinde öğretmenlik yapmak zorunda değilsin, turizmde de rahat çalışırsan ve tabi özel sektörlerin çoğunda da.

saol da ben öğretmenlik düşünmüorum yani bana göre bi meslek değil ondan

• quote:

Orjinalden alıntı: angemon

sinoloji ne?
    bu arada bu senenin yds den türkiye 49. nun yaptığı netleri öğrendim:
    türkçe 1yanlış
    sosyal 6yanlış
    mat1 23 net
    fen1 6net
    dil 100 net
    boğaziçini tercih edecekmiş puanı 363

sinoloji çince oluyo ya geçen yıl bizim dillerden türkiye 18.si çıktı puanıda 374 tü ama netlerini bilmiorum arkadaşlara sorıım gerçi sınav sistemi değişti ama .. kız şu an boğaziçi ingiliz dili ve edebiyatında okuyo
  • he şu bizim 18. olan kızın netlerini öğrendim kızın sadece 3 tane coğrafyadan warmış diğerleri fullmüş
  • up
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.