Şimdi Ara

Yds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yds'ye kayıt olacağım. Ösym sitesinde üniversite mezunu olduğum gözükmüyor. Okuyor gözüküyor. Sınav koordinatörlüklerine gidip düzeltilebiliyormuş. Şimdi hiç uğraşasım yok onunla. Direk evde netten kayıt olsam bu durum yds için sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok dostum.Yds için herhangi bir eğitim bilgisi gerekmiyor.Üç defa girdim sınava sıkıntı olmadı.Benim de lise mezunu gözüküyor senin gibi üşeniyorum gitmeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloc Party

Yok dostum.Yds için herhangi bir eğitim bilgisi gerekmiyor.Üç defa girdim sınava sıkıntı olmadı.Benim de lise mezunu gözüküyor senin gibi üşeniyorum gitmeye.

Eyvallah saol. Bende kayıt olayım o zaman şimdi. Ödemeyide kredi kartı ile yaparım evden çıkmadan hallederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden kayıt oluyoruz yds'ye? Bir de ne kadar ücret istiyorlar?
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    arkadaş yardımcı olmak isterdim ama benim tek bildiğim yds bu maalesef
     Yds
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1

Nerden kayıt oluyoruz yds'ye? Bir de ne kadar ücret istiyorlar?

Ücret 80 tl (resmen soygun). Geçerli fotoğrafınız var ise ais'ten (ÖSYM'nin sitesi) kayıt olabiliyorsunuz. Ya daa sınav koordinatörlüklerinden kayıt olabilirsiniz. Son gün 15 Şubat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

quote:

Orijinalden alıntı: face1

Nerden kayıt oluyoruz yds'ye? Bir de ne kadar ücret istiyorlar?

Ücret 80 tl (resmen soygun). Geçerli fotoğrafınız var ise ais'ten (ÖSYM'nin sitesi) kayıt olabiliyorsunuz. Ya daa sınav koordinatörlüklerinden kayıt olabilirsiniz. Son gün 15 Şubat.

Liseden mezun olalı 8 sene oluyor o dönemden itibaren hiçbir sınava girmedim ösym'de var mıdır ki?
  • Yoksa çukurambar şubelerine mi düşecek YOLUmuz
  • Arkadaşlar ösym nin sitesinden kredi kartıyla ödeme yaparken telefon doğrulaması soruyor mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.