Şimdi Ara

Yazsam mı yazmasam mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce konu açmıştım işte hayatımda ilk defa birine aşık oldum sohbetim olmamasına rağmen direk ilanı aşk ettim daha sonra 3 ay felan konuştuk ama kız hep beni arkadaşı olarak gördüğünü söylüyordu ama davranışları öyle değildi yani sevgili gibi konuşuyorduk en son saçma bir sebepten kavga ettik blöf yaptı konuşmayalım felan diye bende tamam konuşmayız dedim bitirdik 40 küsür gün sonra işte bi arkadaşıma yazmış o ne yapıyor özledim ondan sonra kimsenin sohbeti iyi gelmedi felan yazmış sonuna da çok iyi kanka olurduk yazmış ne yapıcam halen aşığım ama kız beni bariz üzüyor kıskandırmaya felan çalışıyor ona mesaj atsam sizce değişir mi yoksa gerek yok mu?

• degismez sen simdi tekrar baristin diyelim sen boşuna duygu besleyeceksin o senin muhabbetinden faydalanacak sen onun icin konusma aracisin zaman cok degerli sana benzer duygulari beslemeyen kisi icin zamanini harcama kullanilirsin zaten sana o gozle bakmadigini soylemis onun gozunde senin imajin degismez cok zor gercekler boyle inanirsin inanmazsin senin bilecegin is ben kotulugunu istemem forum uyesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazma kanka. Ya seni yedeğe atıyor ya da seni kullanarak başka bi çoçuğu kıskandırmaya çalışıyor.İhtimaller çok tek emin olduğum seninle beraber olmak istemediği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • la sizin okuma yazamniz yokmu , bir birnin kopyasi konular acip duruyorsunuz
  • Yazma tabi kanka olup ömür boyu üzüleceksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.