Şimdi Ara

YAZLIK HATTA ABONE OLDUM.BAKALIM NE OLACAK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili arkadaslar 3 ayligina yazlik hipernet abonesi oldum.p.ertesi baglayacaklar.
    Cok emin degilim ams sozlerinde genelde durmazlar
    Bakakalim gorecegiz.
    3 aylik yalin hipernet.
    İnsallah sikinti yasamayiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 16 Temmuz 2017; 13:4:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 2 aylık abone oldum. Bugün servis gelip kurulumu yapacak hayırlısı olsun bakalım. Endişelerim çok fazla çünkü benim arkadaş çok şikayetçi internet hızından. Tüketici mahkemesine verip para iadesi almaya çalışacak.
  • Valla bu telekom hizmetinden cok umutsuzum.ama baska care yok.ilçelerde kablonet yok.doger sevis saglayicilar telekomdan hat kiracisi.

Cuma gunu telekom alacati basvuru merkezine gitmistim.durumum ne oldu diyene mi bakarsin
    .biri geldi 1.5 aydan bu yana internetim baglanmadi diye.diger bir abone 15 gun oldu ariza giderilmedi diyor.

Teknik ekip iş yogunlugundan bitmiş tukenmiş.telefonlara çikmiyorlar.teknik ekpi sayisi oldukca dusuk.

Telekomun her isi sikinti.

Valla telekom batiyor mu nedir ben anlayamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 16 Temmuz 2017; 15:23:18 >
  • teknik ekipte adam çalışmak istemiyor haklılarda adamlara hakları verilmiyor geçende evime gelen bi abiye hakkının verilmediğinden yakınıyordu asgari ücretle çalıştıgını söyledi ve ciddi anlamda işini düzgün yapiyor şuana kadar gelen ekiplerin hiçbiri böyle değildi kablo çekmiyorlar normalde kabloyu aldım kablolama yapti kutuya kadar hepsini kelepçeledi tertemiz yapti normalde yapmıyoruz ama bana geldiğin için şanslısın dedi abinin yakındığı sorunlar anladiğim kadarıyla şunlar 1. olarak maaşın düşük olması 2. olarak malzeme verilmemesi pense kablo ayırıcı vs elbet veriliyordur ama sinyal ölçücü falan onlarıda bi zahmet versinler gün boyunca didiniyorlar bir sürü sıkıntılı insanla uğraşıyolar sonuç hüsran adam niye çalışsınki farklı bir bölgeden bizim buraya geldiğini söyledi ve burada çok sorun oldugunu söyledi sürekli ariza kaydı geliyor dedi ben şimdi buradaki işleri halledicem büyük ihtimalle yerim yine değişicek dedi ismi firatti kendi kendine söyleniyodu firat bölgeyi düzenlesin tüm arizaları sorunları bitirsin sonra firati farklı bölgeye aktarın dedi firat orayıda halletsin yine başka yere aktarın dedi suç atmamak lazım ekiplere adamları mutlu etmiyolarki adamlar mutlu çalışsınlar veya telekomda çalışmayı istesinler

• 2 sene once bende cesme alacatidan basvurumu yaptim 15 gun icinde gelmislerdi.16mb yalin internet 75gb akn 14mb destekliyor suan icin.ne zaman baglarlarsa seneye ayni zamanda,ayni tarihte aktif oluyor internet.bilseydim haziranda baglatirdim.her sene temmuzun ortasina kadar bekliyorum acilmasini.

• mcfreakky M kullanıcısına yanıt
    Size önerim ; Yazlık internet süreniz bittiğinde , iptal edin , seneye istediğiniz tarihlerde tekrar bağlatın ve her sene istediğiniz tarihlerde kullanın . Bende ilk aldığımda böyle yapmıştım .
  • Gun verdikleri zamanda gelmediler.ertesi gunu sabah erkendenden alacati teknik ekibe gideyim derken beni aradilar.bahce duvarlarina monte edilmis olan kutulardan ben 70 m dıs ortam 8 li kablo cektirmistim.modem baglantisini yaptim.kontrollarini yapmistim.sadece sitenin duvarindaki kutuya sinyal verip cektigimiz kabloya bagladilar.modemde sari ısik yandi.teknik ekip evinin icine bile girmediler.kalan tum isleri kendim yaptim.şifre ve kullanici adini kendim girdim.su an 22 mbit hiz aliyorum.

Basvurum 24 mbit hipernet idi.sitede fiber kutusu var ama evlere cat5 kablo cekemediklerinden bakir kablo hiper oluyor.

Ilk defa boyle temiz bir hizmet aliyorum ttnet ten.ancak isin cogunu ben yaptip.

Baklim hayirlisi

.

• Şimdilik sorun yok.ilerleyen gunlrde durumu gorecegiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.