Şimdi Ara

Yazın uzun sakalla gezdiğinizde yüzünüzde iz çıkmıyo mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorum hacı sakalı gibi sakal bırakanlara. Yazın sakal bıraktığınızda yüzünüzün sakalsız kısımları yanıp oralar beyaz kalmıyomu . kestiğinizde kötü bi görüntü oluşturmuyomu :D

• Ben şahsen köseyim ama bi sınıf arkadaşımda gördüm dediğin durumu baya kötü duruyordu çocuk esmer ona rağmen sakal olan kısımla olmayan kısım arasında o kadar büyük bir fark vardı ki
  •  Yazın uzun sakalla gezdiğinizde yüzünüzde iz çıkmıyo mu ?

temsili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Rabbit

Ben şahsen köseyim ama bi sınıf arkadaşımda gördüm dediğin durumu baya kötü duruyordu çocuk esmer ona rağmen sakal olan kısımla olmayan kısım arasında o kadar büyük bir fark vardı ki

Bende yazın full bileklikle gezmiştim orası bembeyaz kalmıştı esmerim bende nasıl olduysa beyaz kalmış çok kötüydü ondan sordum lise bitiyo . Sakal bırakma vakti geldi :D

• insan yazın bıraktığı sakalı niye keser diye düşündüm, sonra forumun %90ının liseli olduğu aklıma geldi.
  • nickbulpageat N kullanıcısına yanıt
    Liseliyim ama guldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmer olunca pek bişey değişmiyor
  • Liseden mezun olduğumdan beri sinek kaydı traş olmadım. 2,5-3 senedir kirli sakalla dolaşıyorum. Temmuzda işe başlıcam, kesince ki görüntüyü bende merak ediyorum ama ton farkı olacağı kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.