Şimdi Ara

Yazin sevgilisiz olmak cok kotu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir icimlik su kizlar var ama hicbiri sevgilin degil. Bu cok can sikici bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olunca da dunya degismiyor hocam merak etme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O içimlik sular üç hafta sonra burnundan gelmeye başlayınca görürüm seni ilgi isteği kaprisleri bitmez basmak dışında sürekli yanında olacan telefon açacan hesap verecen salla gitsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dr. Doctor kullanıcısına yanıt
    Siz hayatin zevkini bilmiyorsunuz, benim oyle bir sevgilim olsun 10 trilyon borcum olsun derler. Kimi vardir sahip oldugu seylerin kiymetini bilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yaz sevgilim vardıda noldu,sinir krizlerine soktu aman abi yazın kafa dinleme zamanı.
  • Hiç sevgilin olmadı hayatında değil mi? Olsaydı böyle konuşmazdın

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Yoo oldu ama iyisi gelmedi ki baskasina geliyor nasil sevgililer, bize gelince bi afralar bi tafralar. Daraldim yeminlen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç olmayınca eksikliğini duymuyosun
  • Sevgilin olacaksa türk kezbanlarindan sıyrılmış olması lazım yoksa olmaması daha iyi

• Rockstar1907 kullanıcısına yanıt
    Valla haklısın hocam geçen yaz yapmadığı kalmadı bana da benimkinin, böyle iyi ya kafama göre bir ordayım bir burda.
  • Ula herkeste şikayet etmiş yok kafa patlatıyor yok şöyle böyle diye.
    Değer verildiğini hissetmekte vermekte güzeldir.. Yalnızlık hoş değil bul bi tane. :)
  • Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    knk karşındakinin de verdiğin değere değmesi lazım ama bi yerde, kaliteli biri çıkmıyosa sevgili olsun diye sevgili yapmak beladır
  • O yüzden dedim ya hissetmekte vermekte güzeldir diye. Değer gördüğünü hissedeceksin ki veresin..

Çıkar çıkar.. Herkes bulur bir gün kafa dengini.
  • Tam tersi yazın sevgilimden kurtuluyorum diye seviniyorum. Sonunda biraz serbest kalıyorum kendime ait alanım açılıyor, yalnızlığın tadına varıyorum. Bir ayakta çorap kıçta don sallana sallana geziyorum, istediğim zaman yatıyor kalkıyor yiyor içiyor mıçıyorum.

Kız olunca sürekli ev baskınları, osurmadan mıçmayı öğrenmek durumunda kalmak, iki seksen uzanamamak ... Sürekli bir ikili sevgi saygı zartımsı zurtumsu. Sorgu sual, kıskançlık, ilişkiyi ayakta tutmak adına sürekli bir etkinlik makinesi halinde olmanın beklentisi...

Evet bir yere kadar tatlı, ama bir süre sonra artık beziyorsunuz. Şuraya gidelim mi, buraya gidelim mi, şurada oturalım mı, burada kalalım mı ...

Bazen "erken geleceğim" diyor, "aman" diyorum. "Ailen şüphelenir falan, zaten koca yıl birlikteyiz" bahanesi ile engellemeye çalışıyorum

Maddiyat kavramına hiç girmeyeyim. Yazın kendimi topluyorum bildiğin.

Yapış yapış ilişki sadece kadın için değil bizzat erkek içinde bezdirici. Bizzat deneyimliyorum şahsen. Ne güzel yoktu sevgili falan yine gittik bulaştık.

Olmayınca azıtıyorum, olunca kıymet bilmiyorum elimin tersi ile itiyorum. Ne biçim canlılarız lan biz ! Yaratan yapamamış bizi !

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Sevgilin olacaksa türk kezbanlarindan sıyrılmış olması lazım yoksa olmaması daha iyi
    Hocam olacaksa Türk kızı olmamalı ciddiyim, Thai bir manitam var yanına da gidip geldim acayip mutluyuz anlatamam.
  • Redperen kullanıcısına yanıt
    Herkes sizin inkanlarınıza sahip değil malesef bul ulkede. Thai manitayı nereden bulalım biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redperen

Hocam olacaksa Türk kızı olmamalı ciddiyim, Thai bir manitam var yanına da gidip geldim acayip mutluyuz anlatamam.

Alıntıları Göster
    Keşke kızlar ve erkekler ilişki yaşarken egolarıyla üstünlük kurma çabalarından sıyrılmış şekilde kendilerini sevgiye bıraksa hayatta en güzel şey sevginin paylaşılması ama ilişkide sevgiden çok ihtiras oluyor

• Bende şu an 9/10luk manita var ama yazın uzak kalacağız işe yaramayacak yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.