Şimdi Ara

YAZİLİMCİLAR İCERİ. BİR YAZİLİMCİNİN HİLE İDDİASİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O log kayıtlarını göstermediği sürece benim gözümde karalamadan başka bir şey değildir
  • Doğru mu yalan mı bilemeyiz. Ancak bir sistem uzmanı olarak, en azından anlatıklarının saçma olmadığını söyleyebilirim.
    Farzedelim ki bu arkadaş doğru söylüyor. Bunu yapanlar, tüm sistem ve network loglarını silmişlerdir zaten. Log işi yalana döner yani.
  • %64 evet ile başlayan oran hiçbir zaman yükselmedi hep düştü, yahu hiç mi evet oranı artmaz, hep düştü, bu seçimde kesinlikle hile var. En başta YSK, pusulaları bile eveti beyaz, hayır'ı dışkı rengi bastırdı. Bu referandum millet iradesi değil, AKP+YSK'nın millet iradesine ortak darbesidir, darbenin cezası ağırlaştırılmış müebbet cezası AKP ve YSK için de uygulanmalıdır, net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi bitmediniz be
  • Manuel olarak girseler onu %51 de bırakmazlar, çatır çatır %60 lara çıkarırlardı. Zaten böyle bir seçim yazılımına dışarıdan müdahale yetkisinin olacağını sanmıyorum. Admin bile yapamaz onu.

Ciddiye alınması gereken şey ysk nın parti merkezleri ile arasındaki iletişimin niçin koptuğu, uzunca bir süre partilerle niçin veri paylaşımı yapılmadığı. Eren Erdem chpnin seçim merkezinden canlı yayın yaparak ysk dan gelen verileri göstermişti. AA sandıkların %95 i açıldı derken ysk henüz %70 diyordu.
  • Akp'de öyle çakallar varki aklınız şaşar.
    Bunların mahalle başkanı kızını komunist partiye müşahit olarak yazdırmıştı.Kız kartı gösterince oha dedim.(Kızın başı açık)
    Çuvalların içindeki oyları açıp tek tek sayıyorlar mı zannediyorsunuz?
    Bu seçimde özellikle kendilerine tam yakın adamları görevlendirdiler.
    Ayrıca burada herkese sordum. Aynı apartmanda oturanlar ile beraber mi oy kullandınız diye
    Bu seçimde belli illerde sandıklardaki seçmenlerin yerlerini değiştirdiler.
    Atıyorum geçen seçim 2010 isen bu seçimde 2020'de oy kullanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

CHP böyle basit uydurmalar ile gündemi bulandırmak yerine elindeki veri tabanını kullanıma açsın

hemen bir istatistik yapalım

%90+ evet ve hayır çıkan sandık oranları % kaç

kaç m oy fark var arada vs

veri tabanını yayınlasın veya API ile yayınlasın fark etmez

http://sts.chp.org.tr

• Bırakın şu muhabbeti, daha fazla rezil olmayın. Ekşi de skip at mışlar adamı resmen:https://eksisozluk.com/ysk-yazilim-muhendisinin-itiraflari--5346599?a=popular&p=1
  • Fake colum lar row edildi

Üç beş terim araya sıkıştırıp chp li insanları exceptional case sokmaca bunlar.

• Yazinin sonuna da gülücük koymuş ulan ciddi bir konudan bahsediyon gülücük nedir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herakles_Kratos -- 18 Nisan 2017; 18:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

CHP böyle basit uydurmalar ile gündemi bulandırmak yerine elindeki veri tabanını kullanıma açsın

hemen bir istatistik yapalım

%90+ evet ve hayır çıkan sandık oranları % kaç

kaç m oy fark var arada vs

veri tabanını yayınlasın veya API ile yayınlasın fark etmez

http://sts.chp.org.tr

Baktım. Sisteme

Ne api var ne bir şey

Birde otomatik sorgu çekmeyelim diye güvenlik sorusu koymuşlar :)

• Böyle bir olasılık mevcut..
    Bunu aylar önce yazdık...
    Köşemde 'de belirttim...
    Ahmet Mehmet hile yapmıştır demiyorum
    Hedef gözetmeden..
    ----------------------------
    Buraya saldırı olur olabilir yapılır yapılabilir
    Burasının çok iyi denetlenmesi gözetilmesi kollanıp kollanması lazım..
    Ki insanlarda şüphe kalmamalı..
    --------------------
    Mesela kimdi o..
    Hangi firma veya kurumdu..
    Ben serverlarımı açtım hackleyin bakalım hackleye biliyormusunuz
    Diyen...
    Böyle ödüllü bir test açılmıştı zannedersem
    -----------------------------
  • Bende hayır dedim ama her seçiö bıktım artık sizden cidden bıktım. Adamlar her şeye kulp bulup yok oylar sahte yok. Her sene böyle yapıp istifadan kaçıyorlar biziökilerde sazan gibi atlıyor. Artık anlayın K. Kılışdaroğlu batırdı bizi.
    Geçen seçim konularına bakıyorum hep aynı mesele hep aynı bahaneler ama değişen birşey var mı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 18 Nisan 2017; 19:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümbord

loglar ve tutuldukları diskleri incelesinler.kesin tarih ve saattlerde farklılık olacaktır.direk loglara bakarlarsa anlayamazlar.diskler de önemli.

Kim inceleyecek?
  • Birde arkadaş güzel sallamış gidip ingilizcelerini yazmış bize yazılım terimi gibi yutturmaya çalışıyor aklınca. Votescrolling den belli oluyor zaten fake olduğu sözde yazılım ustamızın

• quote:

tamamen sallıyor

zaten 3.5m oy fark 20 dk da 1.2m a inmedi

bizde takip ettik dk dk

ek olarak chp ve hdp kendi sandık müşahitlerinden aldıkları bilgileri bire bir karşılaştırıyorlar

Bilgiyi kesintisiz alabildiler mi? YSK Başkanı bile 6 dakikalık kesinti oldu diyor. Bu 6 dakikada sonuçların manipüle edilemeyeceğini mi düşünüyorsun?

Buyur fark var mı yok mu tekrar söyle;https://pbs.twimg.com/media/C9modqmXsAA-m4S.jpg:large

• Bu tip şeylerle sulandırmaya göre yok. Yazıda zorlama terimler ve çelişkiler had safhada. Konuyu açan arkadaş konuyu kapatabilir ya da sahte olma ihtimalinin yüksekliğini ilk yoruma ekleyebilir. Esas konu alenen mühürsüz pusulaların geçerli sayılması.

https://eksisozluk.com/ysk-yazilim-muhendisinin-itiraflari--5346599?a=nice

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake column girdiyi row etmek????

Server management?

...

Bunu anlamadıysam kesin doğrudur kafasıyla yazılmış ve yazılımcı böyle bir şey yazmaz.

• Bana saçma geliyor.
  • Dikkat dağıtmaya çalışan hıyarın teki. Muhtemelen akp nin trollüdür.

Ortalıpı boş yere ayağa kaldırıp aaaaaa yokmuş algısı oluşturmak.

Mühürsüz oylara odaklanın iş çözülür.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.