Şimdi Ara

YAZİLİMCİLAR İCERİ. BİR YAZİLİMCİNİN HİLE İDDİASİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.gercekgundem.com/siyaset/266721/sosyal-medya-bu-itirafi-konusuyor
    Yazilimdan anlayanlar (ki bu forumda coktur) burdaki terimleri aciklayabilir mi? Mantikli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle bir şey yapacak olan %51 yerine %58 yapardı. İsmini açıklasın yazan. Biraz mantık
  • Fark o kadar fazlaki 51 i zor kurtardılar.

Ben akpliler çoğunlukta olduğu mahallede yaşıyorum sandıklardan %58 hayır çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loglar ve tutuldukları diskleri incelesinler.kesin tarih ve saattlerde farklılık olacaktır.direk loglara bakarlarsa anlayamazlar.diskler de önemli.
  • Güzel fitne. Tutmadıkça yenisini çıkarıyorlar. Vazgeçmeyecekler biliyoruz. Biz de vazgeçmeyeceğiz.

Ayrıca bu iddiayı ortaya atan kimdir buyursun çıksın.

Aynı Kılıçdaroğlu gibi. Fetöcü var ama çantam evde, dosyalarım arabada demesi kadar trajikomik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 18 Nisan 2017; 16:17:26 >
  • troll avi
  • YAZİLİMCİLAR İCERİ. BİR YAZİLİMCİNİN HİLE İDDİASİ

AANIN %60 TAN BAŞLAMASINDAN BELLİYDİ.

Muhaliflerin hepsi kesin hayır çıkacak demişti. Bu kadar iddaa. Mühürsüz pusula, sadece aanın alınması. Çok adaletsiz kampanya süreci.

Amerika ne istediyse o oldu. Ak partilileri kandırdı Erdoğan.

Açıkcası ben %54+ bekliyordum. %9 bayağı fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 18 Nisan 2017; 16:17:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümbord

loglar ve tutuldukları diskleri incelesinler.kesin tarih ve saattlerde farklılık olacaktır.direk loglara bakarlarsa anlayamazlar.diskler de önemli.

Peki chp tek tek tutanaklari karsilastirip kendi sisteminde toplamiyor mu? Orda fark cikardi

• Bence fake

• tamamen sallıyor

zaten 3.5m oy fark 20 dk da 1.2m a inmedi

bizde takip ettik dk dk

ek olarak chp ve hdp kendi sandık müşahitlerinden aldıkları bilgileri bire bir karşılaştırıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 18 Nisan 2017; 16:21:8 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    chpye veri akışını kestiler.zaten yazıda da yazıyor.o sırada chpye gelen-giden bir şey olmadı.chpde, gerçek veriyi karşılaştıracak veri yok ki.chpdeki veriler de ysknın hileli verileri.veri akışı kesildiği andan itibaren basılan loglar ve disklerdeki veri hareketlerinin incelenmesi gerekir.loglar eğer bir programla compress edildiyse ve hile zamanı decompress yapıldıysa kabak gibi ortaya çıkar.yazılım nasıl bilmediğimden fazla da yorum yapamam.sonuçta devlet programı belki log bile basmıyorlardır
  • CHP böyle basit uydurmalar ile gündemi bulandırmak yerine elindeki veri tabanını kullanıma açsın

hemen bir istatistik yapalım

%90+ evet ve hayır çıkan sandık oranları % kaç

kaç m oy fark var arada vs

veri tabanını yayınlasın veya API ile yayınlasın fark etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 18 Nisan 2017; 16:29:8 >
  • çok komikmiş belliki birisi iyi kandırmış yada kandırmaya çalışıyorlar aylar öncesinde böyle bir şey vardı bizi tehdit ediyorlardı ve bugünü bekledim itiraf ediyorum . komikte değil kayda değer birşey yok komik olan şey buna kanıyor olanlar

itiraf eden kişi böyle birşey varsa gider gereken mercilere ihbar eder sosyal medyada paylaşıp çalkantılı olan suyu daha çok çalkantılı hale getirmez

diyelimki kayıtlar incelendi ve bunu doğrulayacak bir kanıt bulunamadı peki ne olacak yalan beyana giriyor ve iddia sahibi piyasada yok
    ortada ne kalacak çamur at izi kalsın milletin öfkesini arttır
  • Mansur Yavaşa da aynı şeyi yaptılar.yoksa adam salak mıydı kazandık diye açıklama yapacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Böyle bir şey yapacak olan %51 yerine %58 yapardı. İsmini açıklasın yazan. Biraz mantık

he ya orada bir tane text box var oraya %51 yazıyor işlem bitiyor
  • Oy ve otesı tutnakları bıtınce hersey bellı olur gibi geliyor bana. Bır de sunu yapmak lazım. 2015 kasım ile bugunü sandık bazlı karşılaştırmak gerekiyor. Normalde chp nin sitesinde eski datalara ulaşabiliyorduk ama şimdi sadece 2017 var.

Sandık bazlı bakınca en azından birşeyler ortaya çıkabilir. Akp mhp oy oranındaki düşüş referandum geneline oranlarsak ortaya bazı sonuçlar çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 18 Nisan 2017; 16:57:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ysk'da yazılım mühendisiyim itiraf ediyorum arkadaşlar. Bu vicdan azabıyla daha fazla yaşayamıyacağım. Hayır oylarını manipüle ettim ve fazladan fazladan milyonlarca oy ekledim hayıra. Buna rağmen yine de evet kazandı. Ysk'daki loglar ve morglar incelenirse, kernelden geçen sql server varyantlarının pascallarına bakılarak buralardaki java scriptleri, fortranladığım kolayca görülebilir. Bu söylediğim şeyleri tanıdığınız yazılımcı varsa soracak olursanız beni doğrulayacaktır. Bu itirafımdan sonra dünya çalkalanmaya başlayacak ama olsun artık vicdanım çok rahat...

Not: Yalnız lütfen partilere gelen sandık tutanaklarındaki oy sayıları ile benim ysk'da değiştirip açıklananları, nolur kontrol edip, karşılaştırmayın. Bana güvenin, acaip oyunlar döndü, ben ne diyosam o, hepinizi çok çok öpüyorum...
  • 23 yaşındayım web programcılığı okudum. Bir metinle bende yazılımcı olabilirim ve algı oluşturabilirim.

• itiraf ediyorum.

devletin süper gizli insanları topladığı base de çalışıyorum. 15 buçuk yıldır uçan adam görevini üstleniyorum. seçimlerde ben görünmez adam be örümcek adam 200 milyon oy çaldık. ismim gizli olduğu için açıklayamıyorum ama harbiden yaptık bunu. örümcek adam tableları aldı biz de message boxları fly edip görünmez adamla switch ettik. yes ve no ile row assımption yaptık ve gün sonunda yaklaşık 310 milyon oyu hayır bastık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazilimla zoraki olarak ugrasmis birisi olarak (meslek icabi) metnin yarisi sacma sapan. Kullandigi terimlerin olayla alakasi yok, bazilari imla hatali, bazilari ayni cumle icinde turkce ve ingilizce kullanilmis. Bana verdigi izlenim yazinin icine bol bol terim sokarsak velki yuttururuz olmus.

Ben secimin bu sokulan muhursuz oylarla mesruiyetini kaybettigini dusunuyorum, lakin yalan yanlis cop yazilarla da olayi iyice bulandirmanin anlami yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.