Şimdi Ara

Yazılım Whatssap grubu(145 kişi 18 aylık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
5
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kronic kullanıcısına yanıt
    hocam bazı sebepler nedeniyle geç gördüm geç cevap verdim üzgünüm.
    Bunun yanında tabi ki gelebilirsin yazılanları okuman bile sana katkı sağlar her zaman başlamak için doğru zaman o andır.
  • 49 kişiyiz yeni arkadaşları bekleriz gruba
  • 54 kişiyiz ilgili arkadaşları bekleriz
  • PM attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attım hocam.
  • Pm atıldı.
  • katılmak isterim
  • chatlak11542 C kullanıcısına yanıt
    pm attın mı?
  • Zerenito kullanıcısına yanıt
    hayır hemen atıyorum
  • 84 kişiyiz kalabalık olmamıza rağmen güzel bir ortam oluştu diğer arkadaşları da bekleriz.
  • 103 kişiyiz büyümeye devam ediyoruz ve edeceğiz de
    Yazılım dışı konuların konuşulması için ayrı bir grubumuz vardır
  • ilk defa upladıktan sonra gelen olmadı forumun büyük kısmını mı aldık ki insan mı kalmadı artık gelecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerenito -- 22 Ağustos 2017; 13:59:59 >
  • Evet bencede sınırı aşmamak lazım. geçmişteki teknoloji ve günüzmüzdekiler çok farklı.Çeşit ve enstrüman olarak çeşitlilik,güncelleme ile yapılan hata giderimleri sayesinde bunlar hep yaşanabilir.
    Tek sıkıntı ve endişe robot insanların yerimizi alması ve hayatımıza girmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerenito

ilk defa upladıktan sonra gelen olmadı forumun büyük kısmını mı aldık ki insan mı kalmadı artık gelecek ?

Bir fırsat olsa da cebimden kaldırsam diye düşündüğüm Whatsapp 'ta grup? Up? Come on! : )

• sence sorun uygulama da mı yoksa uygulamayı kullanış stilin de mi ama uygulamanın sana zara verdiğini düşünüyorsan kaldır direk zaten yakın arkadaşlarınla başka yollarla konuşmak için yollar ayarlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerenito

sence sorun uygulama da mı yoksa uygulamayı kullanış stilin de mi ama uygulamanın sana zara verdiğini düşünüyorsan kaldır direk zaten yakın arkadaşlarınla başka yollarla konuşmak için yollar ayarlarsın.

Whatsapp benzeri app'leri ne yapacağıma, kullanış stilime veya arkadaşlarımla nasıl iletişim geceğime dair tavsiye istemedim. Whatsapp grubu geliştiriyorsan eleştirilere açık olmalısın.

• 1- Yaptığın eleştiri değil kendi özel durumunla ilgili bir açıklamaydı ve bu konunun amacı senin özel durumlarıı konuşmak da değil buna devam etmekte benim suçum bunu kabul ederim.
    2-Sadece bir durumdan benimle ilgili kişilik testi yaptın ve sonuç çıkardın tebrikler
    3-Ben de senden nasıl whatsapp grubu yönetilir şeklinde bir tavsiye istedğimi hatırlamıyorum
    4- konuyu burada kapatalım çok saçma konu
  • Zerenito kullanıcısına yanıt
    Forumda 250 mesajın varsa 200'ü Whatsapp Viber vs gruplar vs kaç kişi katıldı ile ilgili. Ayrıca bazı konularında whatsapp gruplarının verimsiz olduğunu söyleyen başka kişiler de var. Aynı şeyi biraz farklı şekilde ifade etmem 'benim özel durumum' mu oldu? Whatsapp grupları ile yazılım geliştirme camiasına bir katkı sağlamak mümkün değil. PM ile YG camiasına katkı sağlamak mümkün değil. E-Mail ile YG camiasına katkı sağlamak mümkün değil. 102 kişilik grup 103 kişi olmuş. Sayaç gibi mesajlardan başka içerik yok. Yoksa bu da mı benim özel durumum ?

• tamam işte bunu yaz direk de ne demek istediğini anlayayım. Ama
    "Whatsapp 'ta grup? Up? Come on! : )" cümlesinden bu manayı çıkartamadım.
    Evet alım yapmak için bu ve bunun benzeri konularımda içeriği uplamaya çalışıyorum bunu da sayı güncellemesi yoluyla yapıyorum.
    Whtasapp grupları bazı konularda verimsizmidir tabi ki evet bunu fikir olarak değil deneyim olarak söylüyorum. Örnek olarak siyaset ve sinema ile ilgili whatsapp grubu kurulmaz.
    Ama ben Yazılım grubuna büyük özen gösteriyorum bu ve bunun benzeri alımların yanında önemli insanlarında eposta ve linkedin üzerinden getirmeye çalışıyorum yan grup sayesinde de yazılım grubunda sadece yazılım konuşuluyor zor kurulan ama güzel devam eden bir grup açıkçası.
    pm ve eposta ile tabiki yazılım konusunda konuşulamaz ama şu ana kadar wp üzerinden gayet de güzel ilerlemekteyiz.
    Kısacası ben gene Sayaç gibi konuyu uplamaya devam edeceğim 150 den sonra grubu 2 ye böleceğim ondan sonra da alıma devam edeceğim ve bu alımlar sırasında da sayıyı güncellemeye devam edeceğim.
    Senden de tek dileğim denemeden yorum yapma çünkü şu an nedense rakip x ve y dillerinden y yi öğrenip x dilini eleştiren insanlara benzettim.
    Kısacası iyi günler saçma ve küçük bir tartışma oldu ikimize de yazılım anlamında bugsuz günnler.
    Dip not:Genelde Sayıyı 2 günde bir güncellerim 102 den 103 olunca direk hemen dh ye geçiyimde sayıyı güncelleyeyim diye bir çılgınlık yapmıyorum yarın akşam tekrar güncelleyeceğim mesela.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.