Şimdi Ara

Yazılım | Sayısal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ben anadolu lisesinde 9.sınıfı okuyorum hedefim yazılım mühendisi olmak ilgiliyim bu konuda
    birkaç kez kendi başıma internetten programlama dili öğrenmeye kalkıştım video vb şeylerle tamam öğrenirken eğleniyorum keyif alıyorum ama bu bölümü kazanıp kazanamayacağım hakkına sıkıntılar var gibi sayısal dersleri yapamıyorum sözeller ise iyi gidiyor sizce hedefimi değiştirip başka bir hedef mi koymalıyım kendime?
    veya sayısal dersleri yapmayamı kasmalıyım kendimi?

• sınav 4 yıl sonra ve matematiği sıfır olan biri bile 6 ayda 40/25 civarına gelirken 4 yılda 40/40 olmanı engelleyecek olan hiçbir şey yok. Tavsiyem cevdet özsever alıp yavaştan başlaman. Hangi sınıfa gidiyorsan o yılın tüm konularını bitirip soru bankası çözmen.

Bende yazılımla ilgileniyorum ama ilgini sadece o yöne verme yazılım için çok iyi derecede matematik geometri ve fizik bilgisi gerekiyor. Sormak istediğin bir şey varsa çekinme buradayım ben
  • ali_6195 kullanıcısına yanıt
    Çok saol dikkate alacağım bunu teşekkürler tavsiyen için sipariş ettim kitabı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekix -- 10 Aralık 2016; 22:14:59 >
  • Ekix E kullanıcısına yanıt
    Fizik için herhangi bir yayın önerin varmı abim
  • Ben ara siniflar icin esen ve nihat bilgin son sene karaagac oneririm sahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AA729642E -- 6 Ocak 2018; 16:32:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.