Şimdi Ara

Yazılım ortağı aranıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Görme engelliler için patentini aldığım bir yazılım programı üzerinde çalışıyorum ama yazılım konusunda çok bilgim olmadığı için projeyi devam ettirmekte zorlanıyorum. Proje bittiğinde görme engelliler kapalı alanlarda ikinci birine ve bastona ihtiyaç duymadan tek başına gezebilecek... Yazılım konusunda bilgili, takım çalışmasına uyumlu bir arkadaş arıyorum. Donanım haber'de bu proje için benimle birlikte çalışa bilecek girişimci arkadaşlar var mı?

• Hangi teknoloji ve dilleri kullanıyorsunuz. Biraz daha detay verirseniz daha doğru yönlendirme olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarnageTR C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Projenin ismi CO-PLOT hareket sırasında baston yada ikinci bir kişiye ihtiyaç duyan görme engelliler için tasarlanmış kişi yönlendirme ve yol bulma aplikasyonudur. Uygulama belirli mekanlarda adım sayarak ve engelleri söyleyerek kullanıcının ikinci birine ihtiyaç duymadan hareket etmesini sağlar. Zor bir iş olduğunu düşünmüyorum. benim aradığım kişinin ileri seviye yazılım bilmesi şart değil önemli olan benimle birlikte projeyi geliştirebilmesi çalışkan ve hevesli olması. yazılım alt yapısı varsa elbet oturur yanlışlar yaparak doğruyu buluruz. Uygulama yazılımı konusuna pek hakim değilim. Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa mail adreslerini verdikleri taktirde daha detaylı anlatmak hatta proje dosyasını da iletmeyi isterim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk erdi -- 6 Ekim 2017; 10:8:55 >
  • ufuk erdi U kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefon uygulaması yani?

• Patenti görebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarnageTR C kullanıcısına yanıt
    Evet akıllı telefon uygulaması ama telefon dışında kullanılması gereken bazı materyallerde var.

• kirmik K kullanıcısına yanıt
    Tabi mail adresinizi mesaj olarak atarsanız patenti ilete bilirim.

• ufuk erdi U kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programmer_Kanguru -- 7 Ekim 2017; 20:41:26 >
  • Madem patent aldınız. Koyun Github a yazın contributor.Md , RoadMap. ilgisini çeker contribute de bulunsun. merak etmeyin opensource olması bir yazılımı bedava yapmaz.
  • Merak ettiğim için soruyorum, görme engelli kişilerin akıllı telefonu nasıl efektif kullanabilir? Sesli komutla ne kadar kullanılabilir bir teknoloji olur?
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öneri için teşekkürler. Bu konuyu araştıracağım.

Teşekkürler.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında google dahil bazı firmalar görme engelliler için bazı sesli çalışmalar yapıyor bende kısmi görme engelliyim bu nedenle hiç görmeyen bir insanın nelere ihtiyaç duyduğunu ve ne olursa bazı mekanlarda bağımsız daha rahat hareket edebilirler tahmin edebiliyorum. görme engelliler akıllı telefonlar ile bir çok işi bağımsız yapabiliyor. Hedefim bu uygulamayı açık alanlara kadar taşıyarak özellikle de engelleri nedeni ile dışarı çıkamayan küçük çocukların bağımsız olarak dışarı çıkmalarını sağlamak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.