Şimdi Ara

Yazılım için matematik ne kadar gerekli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ybs seçmeyi düşünüyorum yazılım alanına biraz ilgiliyim. Bu bölümde veya yazılımda matematik ne kadar gerekli temel düzeyde mat biliyorum. Konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

• dört işlem ve algoritma mantığını kavraman yeterli ancak okuduğun bölümde matematik dersleri göreceksin o konuda biraz zorlanabilirsin. olay senin disiplinli ve pes etmeden çalışmanla kaynaklı saatlerce bıkmadan bilgisayar ekranına bakabilirim diyorsan problem yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten ileri düzey mat bilmen gereken dalları var ama şart değil. Temel mat ile kendini geliştirebileceğin alanları da çok fazla.

• Peki bölümün geleceği hakkında ki düşünceleriniz neler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimin ne dediğine boş ver. Mühendis, mimar, coğrafyacı vs. geçmişten günümüze başarılı dediğin herkesi araştır. Matematik biliyorlar mı bilmiyorlar mı? Mesela Ömer Hayyam'ı araştır. Millet kendisini sürekli içip içki hakkında sözler yazan gereksiz biri gibi görüyor.

Okumanın öğrenmenin yaşı olmaz. Temelim var diyorsun, temelini ileri düzeye çıkartmak için önünde bir engel olduğunu düşünmüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.