Şimdi Ara

Yazılım Güncelleme Hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkat ettim de her sabah kalktığımda Google Play e girip uygulamalarıma ardından da yazılım güncellemesi var mı diye ayarlardan kontrol etmeye başladım. Google dan baktım ekşide böyle bir başlık gördüm. Sizde de var mı

https://eksisozluk.com/yazilim-guncelleme-hastaligi--926384

• Bende de var aynisi. Telefonu gun icinde ilk aldigimda mutlaka playe bakarim yeni var mi diye. Pcde de windows updateleri bagimlilik gibi bissy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de var bu bak böyle bir başlık olduğunu bilmiyordum her şeyin genelde en güncelini isterim. Mesela pcde çoğu programın günceli çıktı ama yüklemedim henüz, format atcam onu bekletiyorum ama içten içe çok rahatsızım, huzursuzum
  • Arkadaş ben şunu anladım eğer bir donanım veya program sorunsuz çalışıyorsa güncellemeyeceksin
  • Aynı hastalık bendede fena derecede var. Bilgisayarın, programların hepsini tek tek güncelleme var mı yok mu diye kontrol etmeden bilgisayarı asla kapatmam.
  • İnsan güncellemeyi iyi bişey sanıyor fakat çoğu zaman hayal kırıklığı oluyor.
  • 30 tane uygulama var 8 tanesi güncel. Arkham knight mı ne onun için nvidia güncellemesi gelmişti hala kurmadım. Birde windows updateler var güncelleştir ve yeniden başlat yapmaya üşendiğimden birikti heralde baya

• sırf windows güncellemesini beklemeyeyim diye bilgisayarı uyku moduna alıyorum o derece bende de.
  • Güncellemeleri wifi ile otomatik kur dedim kafam rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomatik benimki
  • Bendede var

• Evde dvd, televizyon, konsol, pc , ailedeki herkesin telefonlari ve bilgisayarlari, uydu alicisi, ev sinema, komsularinkiler arkadaslarim akrabalarim, ve en sevdigim modemim i surekli guncellerim yeni yazilimlari kontrol eder hemen yapistiririm alete guncellemeyi, bazi yazilimlar suprizli oluyor mutlu oluyorum

• Yukarı, yine baş gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Arkadaş ben şunu anladım eğer bir donanım veya program sorunsuz çalışıyorsa güncellemeyeceksin

+1
  • Ulan daha yeni kontrol ettim yalnız değilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumba198

Ulan daha yeni kontrol ettim yalnız değilsin

Telefona sürekli bakıyorum . İndirecek bir şeyler arıyorum paso
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Facebook lite'ın 12. bilmem ne versiyonu çıkmış beta ve twitterın yeni versiyonu telefondan hemen onları güncelledim pc için de flash java güncelleme atsa da üzerime rahatlasam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumba198

Facebook lite'ın 12. bilmem ne versiyonu çıkmış beta ve twitterın yeni versiyonu telefondan hemen onları güncelledim pc için de flash java güncelleme atsa da üzerime rahatlasam

Geçen gün bir linux dağıtımının yeni sürümü gelmiş gittim kurdum bilgisayara valla rahatladım ya . Bir görevi başarmış gibi hissediyorum

Opera, Nvidia Driver, Steam, Origin, Atom, Android Studio, Intellij Idea, VLC, BS, Android, Windows güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Legend -- 5 Temmuz 2016; 3:44:08 >

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Ne değişiyor neleri ne yapıyorlar hiç umrum da değil ama her şeyin güncel olması beni mutlu ediyor çok saçma ama ciddi anlamda mutlu oluyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.