Şimdi Ara

Yazılı olmayan YKS kuralları???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Yahu neredeyse herkesin ağzında aynı laflar var herkes papağan gibi bilmem ne yılında ilk bine giren adamdan ya da bilmem ne koçtan ne duyduysa düşünmeden tekrar ediyor
  Neymiş
  TYT de max 1 sb çözülürmüş
  11 de başlamazsan olmazmış
  9 da başlamazsan olmazmış
  Gittiğin lise şu ise olmazmış

  Biliyorum bunlar tecrübe ile söylenen sözler ama bunların dışına çıkarsan kazanılmıyor mu herkes böyle mi kazanmak zorunda? Bu sınav bireysel başarıyı ölçmüyor mu kardeşim?

  Bir de bunlara göre yargılama yapıp neyi başarıp başaramayacağını bile belirliyorlar aşağıdaki resimlerde bunun bir örneği var

  Bir de bunu Eyüp b gibi yüksek bir hedefi olan insanların olduğu bi kanalın yorumlarında yapıyor kişi bir de üst perdededen konuşuyor.

  YKS'ye çalışan tüm arkadaşlara önerim şöyle olsa olur mu gibi sorular sorup böyle insanların çalışma şevkinizi kırmasına izin vermeyin elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Eğer olmaz derlerse çalışmayı bırakacak değilsiniz ya?  Yazılı olmayan YKS kuralları??? Yazılı olmayan YKS kuralları??? • 9-10-11'i boş geçirip, ki 11'in pandemi süreci tamamen sıfır, 12'de topu topu 3-4 ay doğru düzgün çalışmamla kaydırmasam 17-20 bin arası bir şey yapıyordum. Bütün bu ezbere rehberlikçi kalıpları saçmalıktan ibaret, herkes için o kadar fazla birbirinden bağımsız değişken var ki bunların hiçbir anlamı kalmıyor.

 • 9-10-11'i boş geçirip, ki 11'in pandemi süreci tamamen sıfır, 12'de topu topu 3-4 ay doğru düzgün çalışmamla kaydırmasam 17-20 bin arası bir şey yapıyordum. Bütün bu ezbere rehberlikçi kalıpları saçmalıktan ibaret, herkes için o kadar fazla birbirinden bağımsız değişken var ki bunların hiçbir anlamı kalmıyor.

 • Haklısın

  Ama benim okulda *çoğunlukla* gördüğüm çoğu kişi seneye nasıl başladıysa benzer gitti sıralama olarak(yani en dipten en yükseğe tarzı bir atlayış olmadı)

  9-10-11de çalışmazsan olmaz demeyelim ama 12.sınıftaki sınava çalışman olmadan sana baya iyi bir avantaj sağlıyor
  Hiç çalışmadan bile belirli bir seviyeye getirmiş oluyor 9-10-11
  12'de üstüne ne koyarsan artık
 • YaralıPanda kullanıcısına yanıt
  Doğrudur hocam tabi erken başlamak daha iyi bir sonuç getirebilir sizi rakiplerinize göre 1-0 önde başlatabilir ancak benim takıldığım nokta böyle olmazsa asla olmaz gibi konuşulması
 • Aynen kardeşim aç kapıyı Aras Kargo

 • YaralıPanda kullanıcısına yanıt

  Muhtemelen önemli avantaj sağlar tabii, önkoşul mu? Bence değil.

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.