Şimdi Ara

yazılarımı düşüncelerimi paylaşabileceğim bir platform

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 5-6 paragraftan oluşan herhangi bir konu hakkındaki fikirlerimi paylaşabileceğim bir platform var mı? twitter pek hoşuma gitmiyor karakter kısıtlaması falan, blogspot belki olabilir ancak takip edileceğimi düşünmüyorum, wattpad hakkında pek bilgim yok.

• Ekşi sözlük?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooke5

Ekşi sözlük?

aktif okuyucuyum, üyeliğim var ancak yazar değilim ve daha çok çok fazla süre beklemem gerekiyor. bu süre zarfında paylaşacak bi platform olursa iyi olur sonradan toparlayıp ekşiye de aktarabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

quote:

Orijinalden alıntı: hooke5

Ekşi sözlük?

aktif okuyucuyum, üyeliğim var ancak yazar değilim ve daha çok çok fazla süre beklemem gerekiyor. bu süre zarfında paylaşacak bi platform olursa iyi olur sonradan toparlayıp ekşiye de aktarabilirim.

Ben de böyle bir şey arıyorum, kendi sitem vardı ama takipçisi çok az olduğundan hiçbir işe yaramıyor
  • Medium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

Medium

sanırım bu sitenin türk okur kitlesi yok ve ben biraz daha resmiyetten uzak bi yer arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

Medium

sanırım bu sitenin türk okur kitlesi yok ve ben biraz daha resmiyetten uzak bi yer arıyorum

Bloğuna yaz. Değerlenir elbet

• Blogger tabanlı bir blog açabilirsiniz hocam. Temayı kendi zevkinize göre seçip, dilediğinizi yazabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonymous35

Blogger tabanlı bir blog açabilirsiniz hocam. Temayı kendi zevkinize göre seçip, dilediğinizi yazabilirsiniz.

sanırım son çare blog olacak gibi duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.