Şimdi Ara

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
12.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu furkancılarin gazına gelmeyin zaten bunların gazına bizim gibi YÜCE ATATÜRKÇÜLER GELMEZ bunlar asala ve pkk dan daha tehlikeli ve saçma tipler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Hadi git ya bir de o kadar yazı yazmışın. Başı sonu belli olmayan video demekte işin bahanesi olmalı. Acaba başı nerede olmalıydı sonu nerede? Sende milliyet gazetesinden örnek vererek çok objektif bakmışında bu mesajdan rahatsız oldun öyle mi? Bende dedim bira şişeleri eksik diye. Sen abarttın bende abarttım.

Zeka kırıntısı falan komik oluyor. Çok yazınca haklı olmuyorsun. Yasak gün ve yasak eylem neyse artık. Camiye gitmek yasak mı? Teravih dışında ne yasak? Camiye giderkende size soracaklar demek.

Seviyeden bahsedenin seviyesine bak.

3 kuruşluk siyasi ideoloji yazan sensin. İnsan karşısındakini kendi gibi bilir. Yazmadım, etmedim diye 2 cümle yazmak mantıksız orada yazdığın gözüküyor. "3 kuruş siyasi ideolojik muhabbetler yüzünden insanın karakterine ihanet etmesi çok zavallıca". Bunu yazan sensin. Daha ne yazacaktın acaba.

Senin siyaset yüzünden bu konuyu savunmaya çalışman kabak gibi ortadayken süslü kelimelerle bunu değiştiremezsin.

Alıntıları Göster

Bıktırdınız be, şunları da bırakayım artık için soğusun. Emeğime yazık.

https://odatv4.com/turkiye-o-cemaati-nereden-taniyor-03052108_m.html

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/valilikten-camide-biber-gazli-mudahale-aciklamasi-personel-aciga-alindi-1833167

İnşallah yaşın genç değildir, yoksa ülkenin geleceğinden ümidimi yitirmek üzereyim artıkYazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bekçiler kralı filmini çok izlemiş😃😃

• Sonunda yıllardır beklenen cami görüntüleri yayınlandı Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

bu gaziantep, adıyaman falan sıkıntılı baya.

2017 yılındaki görüntüleri veriyorsunuz. algı yapmayın!

toplu ahlaksız parti verenlerle , Allah ı kendi bildiği yöntemle(başkalarına bir zararları yoksa) zikretmelerinde bir sorun yok. isterse amuda kalkıp dua etsin.

size ne?

• bence oradaki polisler bekçiler işini yapıyor. emir verilmiş onu uyguluyorlar.

camideki insanlar izinsiz bir toplantı düzenlemişler. toplantının adı önemli değil. herkes evlerinde, çeşitli yasaklar var. ve herkes kurallara uymalı,kurallara uymayanları devletimiz anayasal ortamda kolluk kuvvetleriyle tutuklayıp yargılamalı ve ceza gerekiyorsa ceza uygulanmalıdır.

ne kaybediyorsak bundan kaybediyoruz. birileri sürekli istisna gibi anlaşılıyor ya da lanse ettiriliyor. halbuki anayasa herkes içindir. ve anayasa varsa mutlaka herkese istisnasız uygulanmalıdır.

ayrıca din temelli ya da atatürkümüz temelli bu işler provakasyon bana göre. birileri bazı hassas noktalarımızı yıllardır kaşıyor.

önemli not. düşüncelerimi/yazdıklarımı beğenmediyseniz bloklayıp geçiniz.

• #BekçiminYanındayım Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

• yiyorsa fatih'teki tarikatları basın, bunlar muhalif diye baskın yiyor yoksa bir şey olmazdı kız çocuğunu dizinize almayın diyen sapkın zihniyet, cemevleri basılırken seviniyorlardı sonra akp'ye ters düştüler böyle oldu.

• Kendi halinde ibadet eden insanlara bile saldırıyorlar. peki neden? Neyin hırsı bu?

• AKP döneminde camide bunları gördük ya 10 yıl boyunca ben sözde dincilerin gözüne sokarım bunu

• alvete A kullanıcısına yanıt
    Furkancilar küçük fetoculer dır reis. Yani ülkemizde bolca bulunan Allah ve kuran düşmanı vatan haini tarikatlar dan sadece biridir. Bunlara yol verende bunlar gjbidir

• Bu konuda hükümet yerden göğe kadar kadar haklı. Bu açıkça bir provokasyon ve halkı devlete karşı kışkırtmadır. Bu olayda hükümetin tek hatası, yeterli eğitim verilmeyen ya da insanlara nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen insanları bekçi olarak atamasıdır. BU olayın da II. Dünya Savaşı'nın koşullarını bilmeden İnönü Hükümeti'ne sallamaktan en ufak farkı yok.

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor
  • Cokda umurunuzda cami falan sizi gibi cakma ateistler sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verin verin Akp'ye oy verin daha siz

• Her zaman dile getirdiğim gibi uygulanacak güç orantılı olmalıdır. Neyse ki valilik, bahse konu personeli açığa almış, adli ve idari işlem başlatmıştır. Umarım hakettiği şekilde cezalandırılır da kolluk güçleri de orantılı güç kullanmayı daha da benimser.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.