Şimdi Ara

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
12.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesadüf bundan 2 sene önce youtube'da dek geldim konuşmalarına. Adamların dinin arkasına sığınıp birşey yaptıkları yok ki ? Olaylar youtube kanalında özellikle muhalif yayınlar yapması ile başladı. Sonra davalar,hapisler falan filan işte. Adamlar zaten dini cemaat, dinin arkasına sığınıp neyin acitasyonunu yapacaklar. Youtube kanallarında kimdir,amaçları nedir herşey var.

Twitterdan yazmış o caminin orada yaşayanlar, biz bildik bileli zaten bu kişiler bu camide her Ramazan ayında itikafa girerdiler. Yani olan yeni birşey de değil. Eskiden girmezler anlarım, ayın son 10 günü değil 15 günü girerler anlarım, başka camilerde itikaf olmaz şu anda sadece burada olur onu da anlarım. Olay tamamen bana boyun eğmezsen başına gelecekler bunlar olayı başka birşey değil.

@01001101

• allahın sopası yok işte neyi eleştirdiler ise akp'liler aynıları başlarına geliyor camiye ne olursa olsun böyle saldırı yapılmaz Allahın evidir orası şu görüntü yeni zelanda katliamını hatırlattı nedense bir tek silah olarak biber gazı kullanmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Tesadüf bundan 2 sene önce youtube'da dek geldim konuşmalarına. Adamların dinin arkasına sığınıp birşey yaptıkları yok ki ? Olaylar youtube kanalında özellikle muhalif yayınlar yapması ile başladı. Sonra davalar,hapisler falan filan işte. Adamlar zaten dini cemaat, dinin arkasına sığınıp neyin acitasyonunu yapacaklar. Youtube kanallarında kimdir,amaçları nedir herşey var.

Twitterdan yazmış o caminin orada yaşayanlar, biz bildik bileli zaten bu kişiler bu camide her Ramazan ayında itikafa girerdiler. Yani olan yeni birşey de değil. Eskiden girmezler anlarım, ayın son 10 günü değil 15 günü girerler anlarım, başka camilerde itikaf olmaz şu anda sadece burada olur onu da anlarım. Olay tamamen bana boyun eğmezsen başına gelecekler bunlar olayı başka birşey değil.

@01001101

bu videodaki olayları diyorum, Kuran'ı ellerinde havalara kaldırıp "ibadeti engelleyemeyeceksiniz" falan diyolar ya, onu diyorum dinin arkasına sığınmak derken. yoksa bu tarikatın geçmişini bilmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zkanK.

Bayılıyorum şöyle din ile alakası olmayan tiplerin sırf siyasi rant için birden din alimi kesilmesi olayına :D

Bugün Pazartesi ve sokağa çıkmak yasak. Adamlar toplu halde camii ye gitmişler üstüne itikaf yapacaz diyorlar. ( Yani camiyee kapanı 10 gün kadar sadece ibadet edecez. ) Polis yasak dağılın evinize gidin diyor yok biz kural tanımayız yasak takmayız mantığında olursan tabii ki müdahale edilir tabii ki gerekirse gazda sıkılır bunda ne var ?

Ama muhaliflere siyasi şov malzemesi çıksın birden hepsi hacı hoca kesilir...

yav he he yasakmış

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor

• HAYKIRDIM

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

• Oh iyi yapmışlar. Biz koronadan dışarı çıkamıyoruz sen nah ibadete çıkarsın. Otur evinde tek başına yap ibadetini. Ben bu dindar tiplere hiçbir şekilde güvenemem belki orada ne işler çeviriyordur bu anarşistler.

• Görüntüyü görünce aklıma gelen tek şey yasak döneminde otellerde çılgınca parti yapanların görüntüleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu iş chp yönetiminde yaşansaydı dinciler sokağa çıkar taş üstünde taş bırakmazdı hayatları takiye, lafa gelince muslumanıhh

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

Tebrikler ediyorum

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Attığın haberin İÇERİĞİNİ OKUYABİLSEYDİN KEŞKE...

• Sözde müslüman akp tetikçileri çok güzel yorumlar yapmış. Hala müslüman partisi olduğunu düşünen varsa, gerçekten çok üzücü. Çin hükümeti de bu konuda çok iyidir müslüman Türklere işkence yaparlar.
  • Hacı yağı sıkıyor bence, biber gazı kırmızı olur, kırmızı biberden yapılır zaten.

• Boşuna dememişler kınandığınla sınanırsın diye.

• Müdahale şekli tamamen yanlış ama Furkan Vakfı'nın ne b.. olduğunu herkes biliyor. Her yıl aynı muhabbet, aynı provokasyon. Ama işte sen sokaktan topladığın adamı doğru dürüst eğitim vermeden bekçi yaparsan böyle kendi kalene gol atarsın.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
  • #Bekçiminyanındayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar cemaat varsa kapatılsın ya da iktidara oy versin yani evcilleştirilsin, diyanet zaten devletin sesi çıkamaz, sonra kuzu kuzu herşeye evet diyen biatçı müslümanlık oluşsun. Sonra aynen Arap ülkelerindeki gibi gelsin batılılar liderlerini ele geçirsin ülkeyi de kuzu kuzu da yönetsin öyle mi? Aynı bokun laciverti filan değiller, bazı cemaatlerin dini imanı paradır, makamdır, mevkidir bazılarını gayesi ise haktır, adalettir. Bugün Türkiye dini yönden Arap ülkeleri gibi olmuyor ise birçok cemaatin boyun eğmemesi ve farklı cemaatler olması sebebi iledir. Tek tip din,cemaat asla olmaz olursa o ülkede zaten bitmiştir.

Ata'nın en büyük hatası zaten Diyanet'i kurmak oldu. Sonradan kendisi de anladı zaten uzun süre işlevsiz halde kaldı. İmamhatipler doğru kuruldu ama öğrenci kabul edilmedi sonra uzun bir süre.

@Darch

• diyanet cuma namazı ile ilgili şu açıklamayı yapmışken, ortada ölümcül bir virüs ve salgın varken, devlet sokağa çıkmayacaksın demişken:

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/diyanet-salgin-hastalik-da-cuma-namazinin-farz-olmasini-dusuren-mazeretler-kapsamindadir/2065325

camiye gitmeye çalışan adam sadece show için gidiyordur, ibadetini yapacak adam evinden de namazını kılabilir, tabi ki amacı ibadetini yerine getirmekse...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.