Şimdi Ara

Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
12.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah çok büyük attıkları iftiralari yaşamadan gitmeyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin garibi ciddi sayıda da tamam devlet izin vermiş olabilir ama polis birşey dediği zaman uyacaksın diyenler var. Eee aynı mantık ile gidersen İsrail'de de Filistinliler İsrail polisine uyacak o zaman. İbadet yasak dediği zaman gitmeyeceksin Kubbe tüs Sahra bölgesine. Ayrıca ağızlarından düşürmedikleri CHP zihniyeti zamanında da demek ki devlet böyle uygun görmüş ki bazı camileri kapatmış. Bazı kişilerin beynine oksijen gidiyor mu hakikaten şüpheliyim, ezbere konuşuyorlar.

@Dinocan Gökçek

• Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor

Teravih hariç vakit ve cuma namazları serbest.Burada yasak diyen arkadaşlara inanmayın.

• caminin içine ayakkabı ile de girmişler. hatırlar mısınız polis şiddetinden kaçmak için camiye sığınanlar için ayakkabı ile camiye girdiler diye günlerce algı operasyonu yapmışlardı.

• Şahsım dini mensubu bekçilerin ülkemiz müslümanlarına ibadethaneleri içinde yaptıkları müdahaleyi doğru bulmuyorum. Emme BEKÇİ BİR ŞEY YABIYORSA BİR BİLDİGİ VARDUR YEGENİĞM.

• Sokaga çıkma yasagında yasaga uyulmuyor, laf dinlemiyorlarsa polisin zor kullanma yetkisi var. Videoda açık ve net şekilde görülüyor zaten polisin ikazlarına uymadıkları. Magdur edebiyatı yapmayın sanki polis kanunsuz iş yapmış gibi! Polisimizin eline koluna saglık Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt

*Gece kartalları

• 1881-1938 kullanıcısına yanıt

Camilerde Namaz kılmak serbest...Yasak falan yok...

• Dinocan Gökçek kullanıcısına yanıt

gece kartalı nedir ya ? Gündüz de karga mı diyorlar? XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 3 Mayıs 2021; 14:51:51 >
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt

Ben camiye gitmek yasak demedim ki toplanmak yasak itikaf da toplanarak yapılan zikirdir haliyle bu tür toplanma olayları yasaktır. Bireysel olarak git namaz kıl sana karışan zaten yok.

• kavga olduğu için ayırmak amacıyla sıkıyor ve dağılıyorlar

• Dinocan Gökçek kullanıcısına yanıt
    Gerçekten o dönemde olsaydı olacakları düşünemiyorum
  • İtikafta yasak değil, diyanet açıklama yaptı belirlenen camilerde yapılacak. Ama belirlenen camilerin özelliği ne hiçbirşey demediler. Yani özel bir filtre sistemi mi var, ne gibi önlemler alındı farklı olarak bu belirlenen camilerin diğerlerinden farklılıklarını yazarsanız biz de öğrenmiş oluruz açıkçası. Ayrıca tabi bu cami o kategoride mi?

Ayrıca vatandaş koyun gibi her denilene de uymak zorunda değil. Devlet yasak koymuşsa vardır bir bildiği diye teba mantığı çok eskide kaldı. Ülke sorsan tam kapanmada ama yarısı çalışıyor, turistlere herşey serbest eeeee nasıl bu korona ile mücadele peki?

https://www.aa.com.tr/tr/ramazan-2021/ramazana-ozgu-sunnetlerden-itikaf-gunleri-yarin-basliyor/2227062

@1881-1938

• Böyle olaylar İsrail'de falan olurdu normalde. :/

• bu gaziantep, adıyaman falan sıkıntılı baya.

• Bayılıyorum şöyle din ile alakası olmayan tiplerin sırf siyasi rant için birden din alimi kesilmesi olayına :D

Bugün Pazartesi ve sokağa çıkmak yasak. Adamlar toplu halde camii ye gitmişler üstüne itikaf yapacaz diyorlar. ( Yani camiyee kapanı 10 gün kadar sadece ibadet edecez. ) Polis yasak dağılın evinize gidin diyor yok biz kural tanımayız yasak takmayız mantığında olursan tabii ki müdahale edilir tabii ki gerekirse gazda sıkılır bunda ne var ?

Ama muhaliflere siyasi şov malzemesi çıksın birden hepsi hacı hoca kesilir...

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor
  • Yazıklar Olsun! Bekçi, Allah'ın Evi Camide Biber Gazı Sıkıyor 

• Arkadaşlar camilerde itikaf ve teravih harici namaz kılmak yasak değil. Yasak diyenlere itibar etmeyiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C9B63C59

Akp döneminde böyle bir olayın yaşanması garip, camiler felan koronavirüse rağmen hala açık değil mi zaten ? O halde neden müdehale etmişler onu anlamadım.
    ben de sonradan duydum. olayın nedeni sanırım Furkan Vakfı'nın baya muhalif bir vakıf olmasıymış. Yani normalde polis camilere dokunmuyor ama burda Corona olayı muhalif bir vakfa müdahale etmek için bahane olmuş sanırım. Vakfın adamları da bunu bildikleri için baya acındırma yapmışlar, dinin arkasına sığınıp operasyonu engellemeye çabalamışlar.
    bu Furkan vakfına daha önce de çok operasyon düzenlenmiş, şimdi aratınca gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 3 Mayıs 2021; 15:40:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.