Şimdi Ara

Yaziklar olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bodrumlu2 (8 mesaj) cause_of_death (5 mesaj) xakah74 (5 mesaj) Rapator (4 mesaj) Erwin (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Yaziklar olsun
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    362 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hadi penalti neysede sahada cift top varken oyun oynandigi günleride gördük nasil is bunlar ya

|
    |
  • Yarbay
    4702 Mesaj
    Yandan kayserisporlu bir oyuncu topu attı içeri, Cüneyt Çakır gibi oyunu durdurup sarı kartla mı uğraşacak, geçmiş olsun hadi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj
    Eğer Bir Fenerli bu üç puana sevinebiliyosa...
    |
    |
  • Yarbay
    3215 Mesaj
    Penaltı ile uzaktan yakından alakası yoktu..

Umarım yeni federasyondan memnundurlar..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ugrasacak elbette sahada 2 top varsa oyun durur yeni yeni icatlar yapmayin gecen hafta bu hafta getiriyorsunuz gene helal olsun baska lafim yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Yandan kayserisporlu bir oyuncu topu attı içeri, Cüneyt Çakır gibi oyunu durdurup sarı kartla mı uğraşacak, geçmiş olsun hadi.

|
    |
  • Binbaşı
    1205 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mancukya

Hadi penalti neysede sahada cift top varken oyun oynandigi günleride gördük nasil is bunlar ya

kural değişti arkadaşım 2.top oyunu engellemeyecek bölgede olursa oyun devam ediyor.Fakat penaltı için komik demek bile komik kalır.Öyle penaltı olmaz.Kayserispor hakem hatasına kurban gitmiştir.

Fakat 90+5 te Semih'in yanında bir tane adam yok böyle gol yenmez.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    708 Mesaj
    quote:

attı ysa ne olmuş kurallara göre çift top varken oyun durdurukması lazım maçın işinize gelince kurallara başvurursunuz.. HARBİDEN YAZIKLAR OLSUN

PENALTI YOKTU
    5 DK VERİLECEK BİŞEYO YOKTU
    2 TOP VARKEN SAHADA OYUN DEVAM EDİYORDU DURDURULMASI LAZIMDI MAÇN
    OLSUN YA BİŞEY OLMAZ ONLAR Ş.LİGİNDE ÇEYREK FİNALDE OYNUYORLAR ONLAR TÜRKİYENİN GURURU

ACIYORUM ŞU GALİBİYETE SEVİNİYORSANZ SİZE FENERLİLER MAÇTA KURAL HATALARINDA BAKIPTA DÜŞÜNÜN
    |
    |

• Binbaşı
    1759 Mesaj
    5 dakika verilecek bir şey yokmuydu

adamlar bariz 10 dakika yattılar maç boyunca
    |
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    yazıklar olsun sıze tuhh bea
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    GS BEDAVA BOLCA PENALTI ATARKEN NERDEYDI BU ARKADASLAR MERAK EDIYORUM
    |
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    Fenerbahçe Ciddi anlamda kollanmaya başlandı. Bu Avrupada başarılı olduğu için bir sempatimi? Yoksa arkasında daha farklı şeyler mi dönüyor bilemiyorum.
    Yinede Ali Sami Yen'de çözülecek düğüm. Mutlak kazanmak zorunda olduğumuz maçları Fener önünde kaybediyoruz. Ama bizim aslanların o maçı alacağına gönülden inanıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: melenli

GS BEDAVA BOLCA PENALTI ATARKEN NERDEYDI BU ARKADASLAR MERAK EDIYORUM

cok bilmis efendi 6 penalti attik bir tanesini kasimpasaya atamadik kaldi 5 tane bunlardan 2 tanesini 6 attigimiz maclardaydi bilmeden konusma bir taneside 2-2 vestel maci bizim hakem hatasi olan maclarimiz Bjk, antep ve Denizli maclaridir.
    kurallari herseyi kendi kafaniza göre nasil isinize geliyorsa yorumlamayin sahada 2 top varsa oyun durur bölgesi vs vs yok bunun.
    Bir tanenizde Hakem görseymis deme cesareti dahi yok Fener kazandimi bilek hakki ne olursa olsun rakiplerin hepsi hile hurda yapar demi siz düzgünsünüz sadece unutmusum ya bunu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    615 Mesaj
    yarın gençleri yenersek medya çok üzülücek, biz yeterki maçlarımızı kazanalım zaten şampiyonuz.
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    şunu yazabilecek birini daha bekleriz
    teşekkürler subsonic
    quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

quote:

Orjinalden alıntı: mancukya

kural değişti arkadaşım 2.top oyunu engellemeyecek bölgede olursa oyun devam ediyor.Fakat penaltı için komik demek bile komik kalır.Öyle penaltı olmaz.Kayserispor hakem hatasına kurban gitmiştir.

Fakat 90+5 te Semih'in yanında bir tane adam yok böyle gol yenmez.
    |
    |

• Yarbay
    2525 Mesaj
    Batsin bu dunya ,bitsin bu ruya, aglatip ta gulene, yaziklar olsun, dogmamis cileler ,yasanmamis dertler
    |
    |
  • Yarbay
    4702 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: _PoSEİDoN_

quote:

attı ysa ne olmuş kurallara göre çift top varken oyun durdurukması lazım maçın işinize gelince kurallara başvurursunuz.. HARBİDEN YAZIKLAR OLSUN

PENALTI YOKTU
    5 DK VERİLECEK BİŞEYO YOKTU
    2 TOP VARKEN SAHADA OYUN DEVAM EDİYORDU DURDURULMASI LAZIMDI MAÇN
    OLSUN YA BİŞEY OLMAZ ONLAR Ş.LİGİNDE ÇEYREK FİNALDE OYNUYORLAR ONLAR TÜRKİYENİN GURURU

ACIYORUM ŞU GALİBİYETE SEVİNİYORSANZ SİZE FENERLİLER MAÇTA KURAL HATALARINDA BAKIPTA DÜŞÜNÜN

Kurala cevabın bir üst mesajda yatıyor, geçmiş olsun.

Penaltı bana da öyle aman aman penaltı gibi gözükmedi, tekrar izlemek lazım. Ben ekran başında "Ümit Karan" penaltısı olarak nitelendirdim, gerçi onlar kadar komik değildi bu.
    5dk uzatma belki de az bile, yerde kaç tane oyuncu yattı Kayseri'den, zaten normalde oyuncu değişiklikleri ve olağan duraklamaları saydığımızda 5i abartı bulmuyorum.
    Kuralı bir daha oku, ben anlamıyorum büyük büyük yazın diyorsan öyle de yazarız

Sene başından beri gördük komedi penaltılarınızı, 3 m ofsaytlarınız, kaleci satışlarından sonra sevincinizi. Size oldu mu kebap, bize oldu mu .
    Geçiniz, hakemlerin hediye ettiği puanlar olmasa 2 sıra aşağıdaydınız, hala konuşuyorsunuz.

Kurallara bakıp bir daha düşün, konuşabilirsen konuş
    |
    |

• Yarbay
    2055 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1500

sen gaha önce nelere sevindin?
    |
    |
  • Yarbay
    2525 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1500

sen gaha önce nelere sevindin?

Adamlar 2-1 biten Turkiye Kupasi macini unutmus
    |
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    yuh bea yuh sıze 90 dakıka bagırmaz ordakı ınsanlar haksız gole kemık yagmıs gıbı bagırırlar...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.