Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıktı aylık 2000 ve üzeri için 700'ü geçmeyecek f/p yazıcı varmıdır ?
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 150
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 15-25
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tarayıcı(opsiyonel)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Not 1'e bakınız.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Ekonomik olması açısından evet.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır. İlk defa alacağım
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Usb yada wifi. Not 2 ye bakınız.

Not 1: lazer ve inkjet arasındaki farkı vs bilmiyorum ilk defa alacağım evde kullanacağım genellikle kardeşimin ödevleri için ve arada bir acil çıktılar için kullanacağım yani çok bir çıktı sayısı olmayacak. hangisi uygun oluyorsa onu önerebilirsiniz.

Not 2: Wifi özelliği olursa daha iyi olur çünkü bilgisayarımın yanına koymak sıkıntı olabilir alan açısından. Fiyatı biraz aşıp wifi tercih edilebilir. Yine sizin önerinize bırakıyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler iyi forumlar.

• 7 yıldır kullandığım makina Samsung SCX-4521F , yıllardır çok memnunum ama artır miladı doldu. İşyerinde kullanıyorum yazıcı , tarayıcı ,faks her türlü kullanıyoruz. Yeni alacağm yazıcının daha foksiyonlu olmasını , renkli çıktı almakta istiyorum. Toner kartuş açısından beri üzmeyecek bir alet tavsiye ederseniz çok sevinirim.

1-fiyat üst limit)............................................................................: yok
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı , tarayıcı , faks , komple bir makina
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet renkli çıktı istiyorum
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: toner dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: EVET
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb

Yardımcı olursanız sevinirim.

• VLX kullanıcısına yanıt
    Şuna bir bakın derim.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x476dw-printer-ciss-with-ocp-ink
  • Hocam çok pahalı bu. 1-1,5 arası bulabilirmiyiz.

iLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
  • AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşlar içinizde CANON MG 2455 kullanan var mı? bu modelin özelliklerinde çerçevesiz baskı özelliği var mı acaba?2450 modelinde çerçevesiz baskı özelliği yokmuş. 2455 de de mi yok acaba? bugün 90 liraya satan yer gördüm.baya uygun fiyattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurremshake

1-fiyat üst limit)............................................................................: 150
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 15-25
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tarayıcı(opsiyonel)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Not 1'e bakınız.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Ekonomik olması açısından evet.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır. İlk defa alacağım
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Usb yada wifi. Not 2 ye bakınız.

Not 1: lazer ve inkjet arasındaki farkı vs bilmiyorum ilk defa alacağım evde kullanacağım genellikle kardeşimin ödevleri için ve arada bir acil çıktılar için kullanacağım yani çok bir çıktı sayısı olmayacak. hangisi uygun oluyorsa onu önerebilirsiniz.

Not 2: Wifi özelliği olursa daha iyi olur çünkü bilgisayarımın yanına koymak sıkıntı olabilir alan açısından. Fiyatı biraz aşıp wifi tercih edilebilir. Yine sizin önerinize bırakıyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler iyi forumlar.

Hocam bi arkadaşta bana yardımcı olabilir mi :(

• HP'nin kartuşlaru uygun,Canonlar için de yazıcıoğlunda bitmeyen kartuş şeklinde kartuş tankı monte ediliyor böylece çıktı sayısı fazla oluyor ama ürün garanti kapsamından çıkıyor.

Sizce hangi ürünü tercih etmem gerek?

HP 2545 mi yoksa Canon MG3550 + bitmeyen kartuş ilavesi mi?Wi-fi benim için önemli arada bir fotoğraf çıktısı da alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

1-fiyat aralığı (ve üst limit) Yok
    2-aylık ortalama çıktı sayısı Değişken
    3-çok fonksiyonlu mu evet (yazıcı tarayıcı faks kablosuz özelliği vs.)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet çip kırdırma sorunu olmasın
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? olmalı
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ilk sırada wifi geliyor

HP LaserJet Pro 200 Renkli MFP M276nw Fakslı Yazıcı - CF145A modelini öneririm fiyatı makul tonerleri doluma uygun ve ekonomiktir. çipi olmayan renkli yazıcı yoktur herseferinde dolumcu tarafından çipi değişir. yazdığınız tüm özellikler bu cihazda mevcuttur.

www.endlesskartus.com
    ender

Arkadaşın yazdığı özelliklerde benimde renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcıya ihtiyacım var.

Aylık ortalama çıktı sayısı : 500-750

Tavsiye ettiğiniz ürünü inceledim, dolum ücreti neredeyse sıfır muadil toneri ile aynı fiyata geliyor.

Muadil toneri ve dolum ücreti daha uygun başka bir model tavsiyeniz var mı? Yoksa MFP M276nw iyi, bundan iyisini ve toneri uygun olanı bulamaz mısınız diyorsunuz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scazy -- 16 Eylül 2014; 10:07:01 >

• Merhaba arkadaşlar ben evde çocuğun ödevi eşimin ders çıktıları v.s. için bir yazıcı arıyorum...

1-fiyat üst limit)............................................................................: 800 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100-150
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: olabilir
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi fena olmaz

Çok yoğun bir baskım yok ama inkjeti kağıdın nemlenmesi ıslanması sonucu mürekkep dağılması nedeniyle tercih etmiyorum.

Toneri evde kendim doldurmayı planlıyorum. Bu yönde tavsiyelerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resolstice -- 16 Eylül 2014; 11:14:54 >

• arkadaşlar Yazıcı tavsiyelerinize ihtiyacım var

1-fiyat (üst limit)............................................................................: 100-200 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 30-40
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı-tarayıcı-fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: fark etmez hangisi daha verimliyse
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: fark etmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: fark etmez

çok fazla kartuş filanla uğraşmak istemiyorum arkadaşlar verimliği yüksek bir model arıyorum ama hiç bir bilgim yok

• Arkadaslar merhaba....

Oncelikle cok arastirma firsatim olmadi. Evde kullanmak icin baski sayisi dusuk, ama uzun sure kullanabilecegim bir yazici ihtiyacim var. Eldeki puskurtmelinin kartuslari olunce uygun fiyatli mono bir lazer yazici dusunuyorum.
    Bilgisayarci hp p1102 onerdi, kartusu 35 tl. 1600 baski yapiyormus. Fiyat 200 - 210 tl. Civari.

Ust limit Bu fiyatlar olmak kaydiyla, uzun sure sorun cikarmayacak... toneri dolabilen yada degisimi ucuz olan bir yazici onerirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat (üst limit)............................................................................: max 300 TL
    2-aylik ortalama çikti sayisi............................................................: 10-40
    3-çok fonksiyonlu mu (yazycy,tarayycy,fotokopi,faks)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:inkjet daha ekonomik galiba
    5-Renkli çikti gerekli mi?................................................................: gerekli
    6- Kartus ya da tonere dolum yaptirarak mi kullanacaksiniz?.............:kolay dolum kartu?lu olanlar daha çok öneriliyor ama tam bilmiyorum,di?erleri bozulursa makineyi komple atmak gerkiyor diyorlar,tabi ben hepsini kary?tyrmy?ta olabilirim ?imdiden özür.
    7-Özellikle tercih ettiginiz bir marka ya da model varmi?...................: dayanykly olursa iyi olur.hp ler bi hayli hassas duydu?um kadary ile
    8-Fax özelligi isteniyor mu? ............................................................: olmasyny isteriz :)
    9- Baglanti türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb yeterli
    Bu cihazy ev için alaca?yz bir çok yönü pek bi seyrek kullanylacak.Amaç tek makineden ihtiyaç duyuldu?unda bir çok ?eyi halledebilmesi.Dayanykly ve ekonomik olmasy tercih sebebidir.
    E?er dersenizki ?u ?u özellikleri çykaryn size ta? gibi yazycy ve fotokopi makinasy önereyim derseniz tarayycy ve fakstan feragat edebilirim.Bu konuda di?er bir çok konuda oldu?u gibi süper cahilim.Bilgili ,tecrubeli arkada?lara,üstadlara sonsuz te?ekkürler.Saygylar.javascript:void(opener.AddText('[sm\=pray.gif]'));self.focus();

• http://www.teknosa.com/urunler/125090739/samsung-scx-3405fw-laser-multifunction-yazici

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-sl-c460w-fotokopi-tarayici-wifi-renkli-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd501173&categoryId=6

bu ürünlerin toneri doldurulabilir mi?(chip sıkıntısı yaşanır mı?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nestu -- 19 Eylül 2014; 21:06:50 >

• Ek olarak çok seyrek çıktı alanlar için mesela 1 hafta hiç çıktı almama gibi durumlarda tıkanma durumu hangi makine daha dayanıklıdır yada bazı versiyonlarda kartuşta sıkıntı olunca makineyi komple çöte atın deniliyor bu şekilde sıkıntı olanlar hangileridir.Bitmeyen kartuşlu makineler hakkında neler söylenebilir.Mesela şu makinayı önerirmisiniz ?http://www.bitmeyenkartus.com.tr/CANON-E514-VE-BITMEYEN-KARTUS-SISTEMI-Patentli-TURKIYEDE-ILK-BUYUK-TANKLI,PR-10951.html
  • Arkadaşlar ek olarak bitmeyen kartuşlu sistem hakkında neler söylenebilir.Mesela şu makana ve sistem nasıldır .http://www.bitmeyenkartus.com.tr/CANON-E514-VE-BITMEYEN-KARTUS-SISTEMI-Patentli-TURKIYEDE-ILK-BUYUK-TANKLI,PR-10951.html .Onun dışında bazı makinalarda kartuşta sıkıntı olunca makinayı çöpa atın deniliyor hangi makinelerde böylesine büyük ve kronik sıkıntılar vardır. Teşekkürler.
  • bu yıl üniversiteye başladım ve oldukça fazla çıktıya ihtiyaç duyuyorum. Ayda 300 lira verdiğim oluyor. Benim ihtiyacım olan yazıcı tipi tek dolum ile 1500 sayfa çıktı Alabilmeli. Notebook bilgisayarım ile de wifi bağlantısı olabilir veya kablolu da olabilir. Öğrenci olduğum için uygun bi fiyatta olmasını isterim. Bunun yanında tarayıcı özelliği olan yazıcı da tavsiye eder misiniz ayrıyetten. Sağolun

• 1-fiyat (üst limit)............................................................................: max 250-350 TL
    2-aylik ortalama çikti sayisi............................................................: 1000-1500
    3-çok fonksiyonlu mu (yazycy,tarayycy,fotokopi,faks)....: Sadece yazıcı siyah beyaz
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:laser
    5-Renkli çikti gerekli mi?................................................................: gereksiz
    6- Kartus ya da tonere dolum yaptirarak mi kullanacaksiniz?.............: Toner bitince kolay ve uygun doldurulabilen markalar
    7-Özellikle tercih ettiginiz bir marka ya da model varmi?...................: Hp öncelikli
    8-Fax özelligi isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Baglanti türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb yeterli

Sınıf öğretmenine çocuklara her gün alıştırma çıkarması için alacağız.

Tavsiyelerini iletenlere şimdiden çok teşekkür ederim...

• Merhaba

Bütçe Max 160-170 civarı

Ayda Max 100 sf çıktı alınacak

Önemli olan kartuş ömrü ve sorunsuzluk

Hp 2545 mi Canon e514 mü? veya başka tavsiyesi olan var mı??

Ayrıca kartuş fiyatları olarak Canon mu hp mi?
    Son olarak Wifi yazıcı olması çok işe yarar mı?

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 400 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:300-350 civarı
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Tonere dolum yapılabilse iyi olur
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Fark etmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Olmasa da olur
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wifi olsa iyi olur

Bunlara göre tavsiye verebilir misiniz?
    Bu modeller nasıldır wifi'lı ve wifi'sız olarak?2-3 bilgisayara bağlı olarak kullanacağım iş yerinde. Wifi olmazsa bağlantı nasıl yapılabilir?

http://www.vatanbilgisayar.com/scx3405fw-yazici-tarayici-fotokopi-faks.html

http://ddpazar.com/urun/epson-aculaser-mx14-c11cb77051-yazici-fotokopi-tarayici/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 20 Eylül 2014; 21:43:43 >

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.