Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Epson sx235w modelini almayı düşünüyorum...Ama hangi kolay dolum kartuşları uyumlu bu yazıcı ile?...Az önce cescesor canlı yardım aşağıdakilerin yazıcıya uyumlu olduğunu söyledi...

http://cescesor.com/Epson-T1281-T1284-Uyumlu-CESCESOR-Otoreset-Cipli-Kolay-Dolum-Kartusu-Dolan-Kartus-Seti-Dolabilen-Kartuslari,PR-4062.html?filter_name=1281

http://cescesor.com/epson-stylus-t1281-t1284-uyumlu-cescesor-kartus-dolum-seti.html?filter_name=1281

http://www.bimeks.com.tr/urun/123877/epson-stylus-sx235w.aspx#specs

sx235 1281-84'de kullanıyor 1291-94'de orjinallerde 1291-94'ler daha yüksek kapasiteli ama dolan kartuşlar yaklaşık 15 ml'lik kapasitesiyle her ikisindende daha fazla mürekkep alıyor dolayısıyla 1281'de 19291'de alabilirsin birbirlerinden farkı yok dolan kartuşlarda bende cescesor kullanıyorum ürünleri güzel . Yazıcının fiyatıda gayet uygun eğer beklentilerini karşılayacağını düşünüyorsan kaçırma.

Saolasın, tam 5 sene önce hepsiburada kampanyasından hp f370 almıştım...O zamandan bu yana orjinal kartuşlarını doldurup doldurup kullandım ama artık iki kartuşta bırak bizi diye yalvarıyor...Bendeki yazıcının iki kartuşu fiyatının üzerine biraz ekleyerek yeni yazıcı alayım dedim...Dolumuda daha kolay olsun istedim...F370 te kolay ama pisliği çok...Bakalım Bimeksin olan mağazalarından birindenalacam ürünü...

EKLEME: Bimekste kapalı kutu yokmuş...Teşhir ürünü satıyorlarmış...Başka bir yerde 129tl ye buldum, kapalı kutu...Acaba alsammı diye düşünüyorum bu fiyata...

bu makine bir kaç ay öncesine kadar 90-110 lira aralığında değişiyordu yeniden o fiyatlara dönmesi muhtemeldir. 129 bence sx235 için çok, eğer bu kadar para verilecekse biraz daha eklenip sx435 gibi bir makine almak daha mantıklı olabilir.

sx 435 ile sx 235 arasında lcd ekrandan başka ne fark vardır ,bu cihazların tarayıcı kalitesi nasıldır acaba ,birde vatanda sx435 99 tl densatılmıştı almadığıma çok pişman oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: furkan571

Çok fonksiyonlu olmayan bir yazıcı düşünürsem şu uygunmudur?
    http://www.buroteknik.com/Samsung-ML-2165-Mono-Lazer-Yazici_25211.html#0

Dolumu 25 liraya yapılıyo bildiğim kadarı ile alınır. Bence uygun.

gugukkuşu

Dolumcular bunuda 25 liraya yapıyorlar sanırım. 4 dolumda bir drum değişmesi gerekebilir. o da aynı fiyat olsa gerek. Çok meşaggetli değil. Götür doldurt derim.

Bitmeyen toner alıp tozu kendimiz doldurabiliyormuşuz. Bu durum da da DRUM denilen şeyin değişmesi gerekir mi ?

Sonuçta 1 kg toner tozu 45 tl. 10 defa dolsa 4,5 tl maliyet olur.

• quote:

Merhaba arkadaşlar bir lazer yazıcı almaya düşünüyorum. Fotokopi ve Tarayıcı özelliği bulunmalı Faks Wifi önemli değil. En önemlisi dolumu kolay ve UCUZ olmalı. Fiyat en fazla 200 Tavsiyeleriniz nelerdir? Benim aklımda şu ürün var:
    http://www.hepsiburada.com/liste/epson-workforce-wf-2530wf-tarayici-fotokopi-faks-wifi-yazici/productDetails.aspx?productId=bd301801&categoryId=4#Gorseller (BÜTÇEYİ AŞTIK AMA NEYSE )

hp 1132yi öneririm toneri dolar vede muadil bulunur

endlesskartuş ender

• iyi günler ben öğretmenim 1.sınıf okutuyorum ayda1500 yakın çıktı almam gerekiyor 100-200 lira arası toner maliyeti uygun yazıcı lazım ne önerirsiniz acil yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: frosttr

1-fiyat aralığı (ve üst limit) Max. 400tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 400
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) Sadece yazıcı olması yeterlidir
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. Laser tercihimiz
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? Sadece siyah beyaz yeterlidir
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Dolumu kolay ve ekonomik olması ilk tercihimizdir.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Farketmez

sizede hp 1102 veya fotokopi ve tarayıcı özelliği olan hp 1132yi öneririm toneri bizde 25t.l.ye yeniliyerek(dram değişim dahil) dolduruyoruz toneri çip değişim gerektirmeyen sorunsuz bir model

ender

www.endlesskartus.com

• quote:

Orijinalden alıntı: k-gez

iyi günler ben öğretmenim 1.sınıf okutuyorum ayda1500 yakın çıktı almam gerekiyor 100-200 lira arası toner maliyeti uygun yazıcı lazım ne önerirsiniz acil yardım lütfen

sizede hp 1102 (150-200t.l.arası) veya fotokopi ve tarayıcı özelliği olan hp 1132 (fiyatı:250t.l.-300t.l arası)yi öneririm toneri bizde 25t.l.ye yeniliyerek(dram değişim dahil) dolduruyoruz toneri çip değişim gerektirmeyen sorunsuz bir model

ender

www.endlesskartus.com
  • bitmeyen kartuşlu yazıcıları önermiyormusunuz toner daha ucuza gelirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

iyi günler ben öğretmenim 1.sınıf okutuyorum ayda1500 yakın çıktı almam gerekiyor 100-200 lira arası toner maliyeti uygun yazıcı lazım ne önerirsiniz acil yardım lütfen

sizede hp 1102 (150-200t.l.arası) veya fotokopi ve tarayıcı özelliği olan hp 1132 (fiyatı:250t.l.-300t.l arası)yi öneririm toneri bizde 25t.l.ye yeniliyerek(dram değişim dahil) dolduruyoruz toneri çip değişim gerektirmeyen sorunsuz bir model

ender

www.endlesskartus.com

hocam ben de aynı durumdayım 1. sınıf okutuyorum.ayda 500 sayfa alsam yeter,fotokopi ve tarayıcı da olması lazım.wifi ve fax gerek duymuyorum.toneri dolum yaptıracağım.yukardaki hp modeli renksiz sanırım ve çok kaba duruyordu. Samsung SCX-3200 daha kibar ama fiyatı yüksek.renkli baskı özelliği olan ve olmayan ürünlerden önerir misiniz arada çok fiyat farkı yoksa renkli olanını alacağım.

250 lirayı çok da geçmezse sevinirim.lazer yazıcı önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.bir de samsung scx3200 tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 26 Kasım 2012; 16:02:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

quote:

quote:

ender

www.endlesskartus.com

hocam ben de aynı durumdayım 1. sınıf okutuyorum.ayda 500 sayfa alsam yeter,fotokopi ve tarayıcı da olması lazım.wifi ve fax gerek duymuyorum.toneri dolum yaptıracağım.yukardaki hp modeli renksiz sanırım ve çok kaba duruyordu. Samsung SCX-3200 daha kibar ama fiyatı yüksek.renkli baskı özelliği olan ve olmayan ürünlerden önerir misiniz arada çok fiyat farkı yoksa renkli olanını alacağım.

250 lirayı çok da geçmezse sevinirim.lazer yazıcı önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.bir de samsung scx3200 tavsiye eder misiniz?

mrb samsung 3200 fiyatı daha ucuz olsa bile önermiyorum çünkü toner açısından sarfiyatı daha yüksek bence yazıcının dış görünüşü en son aranan kıstas olmalı aradığınız fiyat aralığı ve sarfiyat açısından size ençok uyan model hp 1132dir ekonomik fotokopi ve tarayıcı özelliği olmayan renkli laser yazıcılar ort. 350t.l.den başlar. fotokopi ve tarayıcıda olsun derseniz fiyat epey kabarır.HP LaserJet Pro 100 M175A CE865A modeli çok fonksiyonlu renkli laser yazıcıların en uygunudur fiyatı 550-700t.l.aralığındadır. tonerleri dolar. dolumu sorunsuz siyah çok fonksiyonlu yazıcı olarak hp 1132yi sizede öneriyorum. görünüş açısından çok önemliyse canonun kibar duran bir kaç modeli var (örneğin canon3010v.b. )tonerleri hp ile aynı sayılır. onlarıda tercih edebilirsiniz

• quote:

bitmeyen kartuşlu yazıcıları önermiyormusunuz toner daha ucuza gelirmi

önermiyorum toner hem baskı kalitesi hem baskı hızı hem yazıcı dayanıklılığı hemde bitmeyen kartuş sistemlerinin problem çıkarması (yazıcı kafaları çabuk arızalanıyor) yüzünden bence daha ekonomik vede sorunsuz.

endless kartuş ender
  • SAMSUNG LaserJet SCX 4623fn Fonksiyonel Yazıcı
    şu yazıcıyı beğeneceğinizden eminim.
  • Uzun süredir hp 1315 kullanıcısıyım ama artık canımı sıkmaya başladı.Orjinal kartuşları ciddi pahalı doldurmak istesen verimli olmuyor çabuk tıkanıyor kuruyor vs.. Bu sorunlardan dolayı yeni bir yazıcı almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim.Evde 1. sınıfa giden ufaklık var bunun ödevleri vs derken ileride renkli çıktılar almak gerekicek bir taraftanda tonerli birşey alayım diyorum hem daha uzun ömürlü ve maliyeti ucuz.Banba önerilerinz neler olur?

Yazıcıya 100 tl verip 1 sene sonra kartuşlarınada 100 tl vermek koyuyor açıkcası..

Çok çıktı alan biriside değilim 1 takım kartuş 1,5 sene gidiyor

Bütçe max 150-160 tl

• quote:

quote:

quote:

ender

www.endlesskartus.com

hocam ben de 1. sınıf öğretmeniyim günde en az 30 sayfa çıktı alıyorum. hp 1132 gibi bir yazıcının şu an tam ihtiyacımız olan şey olduğunu düşünüyorum. dün vatanbilgisayarın kampanyasından 253 tl ye sipariş verdim. keşke kaçırmasaydınız fırsatı şimdi 300 tl civarında.

• çok iyi fiyata almışsınız zagor hocam,benim de bugün canıma tak etti şimdi diyorum hafta sonu aklım nerdeydi acaba.ürün ne zaman gelir elinize,geldikten sonra görüşlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur,hem diğer arkadaşlar da faydalanır.hayırlı olsun.
  • 2011 yılında aldığım HP 2060 yazıcım arızalandı.Bursa ElekroWorld mağazasına götürdüm.bir hafta sonra mesaj geldi gelin alın diye ,ew de gittiğimde para iadesi yapacağız dediler bu yüzden kutu ,adaptör garanti belgesi istediler.bende satın alırken faturanızı saklayın yeter demişlerdi dedim neyse adaptörü götürdüm bu seferde siz bunu kampanyadan aldınız yanında 1 adet siyah kartuş,1 adet vera fotokopi kağıdı ve usb kabloyu indirimli almışsınız onlarıda getirin dediler bende baştan neden söylemediniz dedim.e.worldde de o kağıttan yok başka marka olmaz dedi bayan sonra insafa geldiler.evden usb kabloyu aldım elektroworlden de bir fotokopi kağıdı alıp müşteri hizmetlerine verdim.bir hp yazıcı iade macerası da böyle bitti.BURDAN;
    1-HP TURKIYE yazıcı piyasadan kalkmadı neden tamir edemiyorsan yazıcının yenisini göndermiyorsun çünkü işine gelmiyor değil mi yanında iade ettiğim kartuş 20 lira ben 7,5 liraya almıştım Allahtan kullanmadım yoksa 2otl verip kartuş alıcaktım
    2.Elektroworld mağazası işini iyi yapmayan müşteri temsilcileri yüzünden 3 kere gittim bu engelli halimle
    3.Hp tavsiye etmiyorum aldığım cihaz çok kalitesizdi iyice ucuza üreticem diye kaliteden fedakarlık yapmışlar bundan sonra hp bana uzak olsun
    burdan hp ve ew de

• quote:

çok iyi fiyata almışsınız zagor hocam,benim de bugün canıma tak etti şimdi diyorum hafta sonu aklım nerdeydi acaba.ürün ne zaman gelir elinize,geldikten sonra görüşlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur,hem diğer arkadaşlar da faydalanır.hayırlı olsun.

bu hafta içi gelir sanırım. %30 indirim olunca zümreme de zorla aldırdım. bekliyoruz bakalım yazıcı gelince görüşlerimi yazarım inşallah iyi çıkar.
  • 1-fiyat aralığı (ve üst limit) 500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? renkli ve fotoğraf baskısı için de kullanılacak
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? önemli değil
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb ( wi fi olsa iyi olur )
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRh+

1-fiyat aralığı (ve üst limit) 500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? renkli ve fotoğraf baskısı için de kullanılacak
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? önemli değil
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb ( wi fi olsa iyi olur )

fotoğraf baskısı için lazerler iş yapmaz inkjetlere bak. Hatta direk söyleyeyim bulabilirsen eğer Epson P50 senin aradığın makine piyasada bulamazsan PX serisi herhangi bir epsonda olur.

• Herkese merhaba ,

Küçük orta ölçekli bir işletmede çok yoğun bir şekilde çıktı alanacak gücü karşılayabilecek , toner dolumu kolay olan Lazer yazıcı arıyorum. Çok fonksiyonlu olmayacak ve parası problem değil şirket için alınacağından dolayı.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gugukkuşu

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Çok fonksiyonlu olmayan bir yazıcı düşünürsem şu uygunmudur?
    http://www.buroteknik.com/Samsung-ML-2165-Mono-Lazer-Yazici_25211.html#0

Dolumu 25 liraya yapılıyo bildiğim kadarı ile alınır. Bence uygun.

gugukkuşu

Dolumcular bunuda 25 liraya yapıyorlar sanırım. 4 dolumda bir drum değişmesi gerekebilir. o da aynı fiyat olsa gerek. Çok meşaggetli değil. Götür doldurt derim.

Bitmeyen toner alıp tozu kendimiz doldurabiliyormuşuz. Bu durum da da DRUM denilen şeyin değişmesi gerekir mi ?

Sonuçta 1 kg toner tozu 45 tl. 10 defa dolsa 4,5 tl maliyet olur.

cipini çıkarım yazılım atmak gerekiyormuş ama ona dersiniz sor olurmu palahalı mı

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.