Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
642.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asetat mi ? Anca lazer olur
  • onursumer kullanıcısına yanıt

Atık kutusu nedir ? onun hakkında bilgim yok .

Bakım ile ilgili yazanlar burada kafa ayarı ve mürekkep seviyesini sıfırla gibi bir sürü fonksiyon var.

Mürekkep için orjinal alayım değil mi her zaman ?

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER
  • Sevgili arkadaşlar merhabalar yazıcı tavsiyesi almak istiyoruz lazer yazıcı Marka önemli değil fiyat performans bakımından en iyisi sizce hangisi tavsiyelerinizi acilen bekliyoruz ayrıca fotokobi çekenlerden ve çekmeyenlerden 1-2 tavsiye rica ediyoruz saygılar
  • Şu özelliklerde arıyorum:

1-fiyat üst limit) : 700-800 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 10

3-çok fonksiyonlu mu : Evet. 3ü1 arada

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : Tercih yok

5-Renkli çıktı gerekli mi? : Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : Hangisi daha hesaplı gelecekse o

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : Yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? : Fiyatı ne kadar yukarı çektiğine bağlı

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : Tercih yok

Ev için ara sıra resmi yerlere evrak vermekte işe yarayacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1-fiyat üst limit) : 3000-4000 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 1000

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : Hızlı baskı ve tarama önemli

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : Hangisi daha hesaplı gelecekse o

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı? : Yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? : Olmasa da olur. Bu dönemde faks kalmadı artık.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : Wifi

10- Özel istek: Sürekli tarama yapan ve çıktı alan biriyim. Özellikle çift taraflı tarama ve yazdırma özelliği benim için çok önemli. Ayrı ayrı tarayıcı ve yazıcı alacaktım ama yer sorunum var. Çift taraflı otomatik tarama yapma özelliği benim için gerçekten önemli. Araştırmama göre böyle bir cihaz epson'da gördüm ama 7 bin lira civarında.

Canon isens m645 miydi hatırlayamıyorum böyle bir cihaz önerdiler. Bugün almak için mağazaları dolaştım ama maalesef tekno marketteki çalışanlar gerçekten çok bilgisiz bu konuda. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1-fiyat üst limit) : 1000-2000 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 100

8-Fax özelliği isteniyor mu? : fax gerekli değil

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi

• Emlak ofisine yazıcı almak istiyorum tarayıcı özelliği olan ama yazıcı fiyatları uçmuş gitmiş uygun fiyatlı ve bitmeyen kartuşlu sorun çıkarmayacak bi yazıcı tavsiyeniz var mı ? memnun kaldığınız. ben ne aldıysam sorun çıkartıyor ya yazmıyor ya kağıt almıyor vs.vs veya kartuşu dolmuyor bıktım artık bi çıktı almak için 1 saat uğraşıyorum o da doğru dürüst bi çıktı olmuyor en son 2. el bi samsung clp 365 aldım toneri için sağolsun bi arkadaş yazılım attı ama onu da kullanamıyorum acil tavsiye lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

Butce onemli degil 1000 lira ustune cikabilirim
    Ayda 20-30 cikti
    Yazici olarak kulancam ama foksyenel biseyde olabilir
    Lazer olursa daha iyi
    Renkliye gerek yok
    Wifi airprint cep telefonuyla cikti alinabilen bir model ariyorum
    Yardimlariniz icin simdiden tessekuler

hocam buldunuz mu istediğiniz gibi bir yazıcı?

• fiyat üst limit)....................................: fikrim yok açıkçası

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 10.000

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı önemli fotokopi olmasa da olur

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: siyah yeterli

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet toner sürekli almak istemiyorum doldurulan olursa iyi olur

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:farketmez

• 1-fiyat üst limit) : 5000 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 5000

5-Renkli çıktı gerekli mi? : Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : usb ayrıca ağ üzerinden de diğer bilgisayarlar çıktı alacak.

• av.harun A kullanıcısına yanıt
    Aylık 10.000 cok cıddı bı rakam halıyle minimum brother 5755 tarzında bı lazer tercıh etmenız lazım yazıcı bakarken kapasıtesını asagı yukarı tahmın etmek için 1 tonerle mınımum %5 dolulukla 10.000 sayfa vaad eden yazıcı alırsanız sorun yasamazsınız

Dıger turlu sureklı toner degısımı bır yana yazıcı sureklı sorun cıkarmaya baslayabılır
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu linkteki ürünü kaliteli basabilmem için bir mümkünse toner sorunu olmayan lazer yazıcı önerebilir misiniz?

Ayrıca linkteki ürünün Türkçe karşılığı nedir bunu da bulamadım. Şeffaf film diye aratıyorum başka ürünler çıkıyor bir türlü bulamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bütçem max 3500 TL

Not: fax, fotokopi vs ihtiyacım yok, sadece yazıcı olsa yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLiaZ -- 31 Ağustos 2021; 10:31:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursamsa

1-fiyat üst limit) : 5000 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 5000

5-Renkli çıktı gerekli mi? : Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : usb ayrıca ağ üzerinden de diğer bilgisayarlar çıktı alacak.

Hocam ben de benzer özelliklerde yazıcı bakıyorum. Tek farkımız renkli baskı şartı.

Karar verdiniz mi?

• 1-fiyat üst limit)............................................................................:800-1300

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:15-20

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı / scanner olursa güzel olur

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: püskürtme

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: fark etmez

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: net değil (HP/EPSON kullandım memnun kaldım)

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: yok

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

Herkese merhaba,

Evde kullanılacak bir yazıcıyı arayışındayım.

Yukarıya detaylarını yazdım yine de ama asıl ihtiyacım yer tutmayacak ufak, kibar bir alet.

Bu tip bir alet önerisi olan olursa çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler

• MetaLiaZ kullanıcısına yanıt
    Asetat kagit diye aratin mecbur lazer tercih etmelisiniz

Baskida ekonomiklik istiyosaniz muadil toneri bol olan urunleri tercih edin
  • ozge kullanıcısına yanıt
    Aylik baski adediniz az fakat renkli ihtiyacinzida var haliyle murekkepli modelleri tercih etmek yarariniza olur , suanki kurla malum rakamlae cok yukseldi ama brother veya epson tankli serilerden oneririm
  • Tarayıcı fonksiyonu ile metin tarayacağım, sorun çıkarmayacak bir lazer yazıcı arıyorum. HP 135w ile xerox 3025 arasında kaldım. Uzun vadede hangisi daha memnun eder?

• Merhaba,

Ofis icin Wifi ozellikli ve tankli yazici ariyoruz. Ayda 100 ile 150 sayfa basiyoruz. Hangi modeli tavsiye edersiniz?

• Üst limit 1500 tl
    Lazer yazıcı tavsiyesi istiyorum
    Aylık baskı adedim 1500 civarı
    Doldurulabilir olması önemli
    Siyah beyaz
    Çok fonksiyonlu olabilir şart değil
    Wifi özelliği önemli
    Bu şartlarda duplex varsa daha iyi olur
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Arkadaşlar selamlar Epson L3156 almayı düşünüyorum,oyunun yerine önereceğiniz başka bir marka model var mı yoksa doğru seçim midir?
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.