Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Okul için sürekli slayt çıkarmak zorundayım ve fotokopiciye her gidişimde 150-200 tl vermek çok canımı sıkıyor. RENKLİ YAZICI, TANKLI YAZICI ve OTOMATİK ÇİFT YÖNLÜ YAZDIRMA (MANUEL DEĞİL!!!!!) kesinlikle olmalı, aradığım 3 özellik bu. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden

1-fiyat üst limit)............................................................................: 2500 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000 civarı
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: EVET
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: FARK ETMEZ
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: EVET
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: HAYIR TANKLI OLMASINI TERCİH EDERİM
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: HAYIR
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: HAYIR
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: FARK ETMEZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar, daha öncede yazmıştım ancak net bir karar veremedim.işlerde biraz değişti. E ticaret ile uğraşmaktayız.sadece gönderiler için adres ve barkod yazdırmaktayız. Tahmini aylık 500 sayfa civarı çıktı alıyoruz. Öncelikle bütçe 2500 ₺. Fiyat olarak çok uyguna gelirse sadece siyah yazdıran bi modelde tercih edilebilir. Ve kesinlikli wifi olacak. Tarayıcı ve fax olmasada olabilir. Ben araştırmalarım sonucu epsonun L4150 ve M3170 modeli arasıda kaldım. Burada bizim için En önemli kriter baskı maaliyeti ve cihazın uzun zaman bizi yarı yolda bırakmadan çalışması. Sizce bunlardan hangisini tercih ermeli yada farklı marka model tavsiyeniz varmıdır? 3-5 güne acil bi tercih yapmamız lazım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must@fa -- 21 Aralık 2020; 6:57:55 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 3500 diyelim, net bir şey yok aklımda.

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 150

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: EVET

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: LASER

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: EVET

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: HAYIR

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: HAYIR

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: HAYIR

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wİ-Fİ

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

bekleyemedım kendim araştırdım.xerox phaser 3020 aldım.çok iyi çıktı.

Alıntıları Göster

Merhaba hocam, mürekkebi kolay doldurulan fotokopi özelliği olan bir yazıcı tavsiyeniz var mı?

• Mylove kullanıcısına yanıt

aldığım xerox 3020'nin üst modeli 3025 fotokopi de yapıyor.alt modelin printer özelliği çok iyi ise üst modeli de sorunsuzdur bence.

• quote:

aldığım xerox 3020'nin üst modeli 3025 fotokopi de yapıyor.alt modelin printer özelliği çok iyi ise üst modeli de sorunsuzdur bence.

Teşekkür ederim hocam, bu fotokopi özelliği olana da mürekkeb uygun şekilde dolum yapılıyor mu?

muadil tonerleri hayli uygundu ve yaygındı.dolumuna bakmadım o yüzden.

• quote:

muadil tonerleri hayli uygundu ve yaygındı.dolumuna bakmadım o yüzden.

Teşekkür ederim. Yukarıda Wifi bağlantı da kopma oluyor diye yazmış bir arkadaş. Sizdeki durum nedir?

Ayrıca bu renkli yazmıyor herhalde. Renkli tavsiyeniz olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 17 Ocak 2021; 14:8:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: araman

koca forumda bilgi sahibi yokmuş maalesef Epson l3161 alındı ... mac kendi algıladı ama ben yinede kendi yazılımlarınıda sitesi üzerinden indirdim airprinte çalışıyor.. mac kullanıcıları için tavsiye ederim özellikle tüm ayarları wifi ayarlarıda dahil olmak üzere cihazın kendi ekranı üzerinden yapabiliyorsunuz cd yazıcısı olmadığı için büyük rahatlık oldu ..

Alıntıları Göster

Merhaba hocam, bu üründen memnun musunuz? Wifi bağlantısı nasıl, mürekkep ucuz mu?

Xerox yazıcı da yalnız Android cihazlarda WiFi'dan çıktı alma düzgün çalışmıyormuş. İos'ta sıkıntı yok diye duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 17 Ocak 2021; 15:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Teşekkür ederim. Yukarıda Wifi bağlantı da kopma oluyor diye yazmış bir arkadaş. Sizdeki durum nedir?

Ayrıca bu renkli yazmıyor herhalde. Renkli tavsiyeniz olabilir mi?

Alıntıları Göster

bende wifi kopma yok.gayet iyi

renksiz benimki.bunun vardır illaki renklli modeli de ama araştırmadım

• 1-fiyat üst limit)........................................................1500-1700 ....................:

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................250................:

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı tarayıcı fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz............ farkını bilmiyorum.............:

5-Renkli çıktı gerekli mi?...................hayır........:

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Nasıl kolay ve ekonomik oluyorsa

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? Olmalı............................................................:

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wifi mutlaka olsun

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, Lexmark MB2236ADW Fotokopi Tarama Fax Dubleks Wifi Monochrome Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı aldım ama cipliymiş toneri. Bunun muadili varmıdır yada bunun kartuşunu doldurma imkanı bulunur mu?

• Arkadaşlar gelin arabaları için çıkarılan resimdeki gibi yazıları ne tür yazıcıdan çıkarılıyor. İnternetten araştırdım bir türlü bulamadım.

• Fiyat aralığı farketmez 1500 tl den fazla olmaz ise güzel olur.

Günde en fazla 60 fotokopi

Fotokopi özelliği ve yazıcı olsun

renkli çıktıya gerek yok

kartuş veya toner farketmez

özellikle tercih ettiğim bir marka yok

fax özelliği olmasın

bağlantı türü farketmez.

• Butce onemli degil 1000 lira ustune cikabilirim
    Ayda 20-30 cikti
    Yazici olarak kulancam ama foksyenel biseyde olabilir
    Lazer olursa daha iyi
    Renkliye gerek yok
    Wifi airprint cep telefonuyla cikti alinabilen bir model ariyorum
    Yardimlariniz icin simdiden tessekuler

• Canon lbp223dw kullanan var mıdır ? Bu yazıcının baskı ömrü aşağı yukarı nedir acaba ?

• 1-fiyat üst limit)....................................: 2-2.5 arası

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300-400

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tarayıcı ve dubleks baskı şart

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hatır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi önemli

Tasarruflu olsa yeterli

• 1-fiyat üst limit)............................................................................:1000

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:600

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı istiyorum slayt çıkartmak için

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:hayır

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: toner

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: yok

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

dersler için slayt çıkartmaya dünyanın parasını veriyorum amacım tasarruflu bir şey almak

• herkes soruyor , yanıt yok mu arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.