Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı

3-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: farketmez

4-Renkli çıktı gerekli mi.: evet

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: dolum olabilir veya muadil toner alabilirim.

6-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: yok

7-Fax özelliği isteniyor mu? : farketmez

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) farketmez

vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

elimde hp officejet j4580 yazıcı var 7 yıllık. Uzun süre kullanmamıştım. 2 ay önce ihtiyaç sebebiyle kullanmaya başladım. 301xl muadil siyah ve renkli kartuş aldım. Bir ara iyi gitti. Sonra çok silik çıkarmaya kapatıp açıp bekleyince normal çalışmaya başladı. Şuan sadece beyaz sayfa çıkıyor. 50 sayfa ancak almışımdır bu süreçte. Dolum yapılabilir diye kartuş dolum seti de almıştım. Kartuşları doldurup solüsyonla temizleyip vakumlamama rağmen hala beyaz sayfa çıkıyor. Çözümünü bulamadığım için yeni yazıcı almayı düşünüyorum.

• arkadaşlar yazıcı + tarayıcı + fotokopi cihaz bakıyorum ve bunu buldum http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070w-fotokopi-tarayici-wi-fi-laser-yazici-p-BD803094#reviews

iyimidir yoksa tavsiye edeceğiniz başka cihazlar varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit): 800 (arttırabilirim ama düşükte kalması bütçe içi daha iyi)

2-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı, tarayıcı, fotokopi

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: dolum olabilir veya muadil toner alabilirim. aylık yarım top kağıt

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi (büro da kullanacağımız için kablo derdi olmasın diğer bilgisayarlar için

A3 baskılarımız da oluyor ayda yılda bir.
    A3 özellikli bir yazıcı tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. hazır black friday indirimleri gelmişken bir yazıcı almak istiyorum.
    cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

• Merhabalar arkadaşlar, benimde yaptığım araştırmalar sonucunda fiyat performans ürünü olarak Canon i-sensys LBP251dw ürünü dikkatimi çekti. Şimdi benim istediğim olay şu minumum maliyetle maksimum çıktı. En önce benim açımdan bu unsur sağlanmalı bu unsurdan sonra ise genel olarak kozmetik kısımlar şöyle olabilir :

Wifi olması tercihimdir.(Bu özelliğer vereceğim ekstra ücret 100TL yi geçmemelidir.)
    Otomatik duplex baskı tercihimdir.(Eğer bu özellik için fiyat 150TL aşıyorsa gereksiz.)
    Tarayıcı(Tarayıcı içinde fiyatının 150 TL kadar üstüne çıkabilirim.)
    Renk:Siyah-Beyaz
    Bütçe Maksimum 2000 TL 'dir.

Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekür eder, iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diday

1-fiyat üst limit): 800 (arttırabilirim ama düşükte kalması bütçe içi daha iyi)

2-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı, tarayıcı, fotokopi

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: dolum olabilir veya muadil toner alabilirim. aylık yarım top kağıt

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi (büro da kullanacağımız için kablo derdi olmasın diğer bilgisayarlar için

A3 baskılarımız da oluyor ayda yılda bir.
    A3 özellikli bir yazıcı tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. hazır black friday indirimleri gelmişken bir yazıcı almak istiyorum.
    cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Arkadaşlar hp 7612 istediğim özellikleri karşılıyor gibi tavsiye eder misiniz?

• Merhaba, 500 TL ye kadar ev kullanımı için lazer wifi yazıcı öneriniz nedir? Toner değişim dolum olarak pratik bir ürün olursa.

• Eczanede kullanacağız.
    -Yazıcı aktif kullanılacak(günde max 30 çıktı alınıyor)
    -Renkli çıktı gerek yok.
    -Fotokopi şart değil.
    -Masaüstü kullanılacak Ufak bir model.
    -Toner değişimi sıkıntılı olmayacak.
    -200 300 tl civarından önereceğiniz modeller varsa max limit
    Teşekkürler
  • Dolumu kolay masrafsız yazıcı bakıyorum
    elimde brother mfc-7360 var ve toplam 43623 sayfa cıktı almışım toneri doldur devam
    1-fiyat üst limit) : 700 (masrafsızlığına göre artıra bilirim)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 100 (değişken oluyor)
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) : Çok Fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : bunu sizede sormak istedim normalde lazer az masraflı ve kolay olduğundan tercihimiz ama inkjetlerde artık tanklı sistem dahamı mantıklı
    5-Renkli çıktı gerekli mi? : lazer olacaksa yok (inkjet ise olsun)
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : çip veye başka parca ile uğraştırmasın
    8-Fax özelliği isteniyor mu? : yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): wifi olursa fdaha iyi olur.
  • simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    brother 1511<1811<1911 modelleri olabilir. ozelliksizden ozelliklikliye dogru sıraladım.

1811 ile 1911 arasında fax harici fark yok galiba.
  • 1-fiyat üst limit): 500-600

2-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı ve fotokopi

3-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz:laser 

4-Renkli çıktı gerekli mi.: hayır 

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: Tonere dolum

7-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb- wifi

Evde kullanacağım aylık 200-250 sayfa arası çıktı alabileceğim, kolay kullanımlı pratik bi yazıcı önerir mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerA19 -- 29 Kasım 2017; 8:34:16 >
  • Yazicilarin cikardigi sorunlardan biktim.elimde oki ve samsung var arizali ikisi de.

Fax,fotokopi,tarayici amacli renkli baskiya gerek yok.

Kendim dolumunu yapabilecegim,aylik 1000 cikti civari

Canon mf237w. 1100 lira civari

Brother mfc1911w. 600 lira civari

İkisi arasindayim.tek istedigim sorunsuzluk. Hangisini almaliyim veya harici bir tavsiye var midir?

• arkadaşlar merhaba. konuyu hortlatıyorum ama cevap verebilecek olursa çok sevineceğim.

büroda kullanılmak üzere renkli yazıcı arıyorum. siyah beyaz lazer yazıcım var zaten.

aylık max 70-80 çıktı alacağım a4 boyutuna.

kırtasiyelerde çıkartınca zaten nerdeyse yazıcı fiyatı veriyoruz.

dolum veya değişim maliyeti en ucuz, uygun fiyatlı yazıcı tavsiyesi arıyorum. kartuşlu yazıcılar yeterli olur diye düşünüyorum ama pek bi fikrim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerA19

1-fiyat üst limit): 500-600

2-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı ve fotokopi

3-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz:laser 

4-Renkli çıktı gerekli mi.: hayır 

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: Tonere dolum

7-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb- wifi

Evde kullanacağım aylık 200-250 sayfa arası çıktı alabileceğim, kolay kullanımlı pratik bi yazıcı önerir mısınız?

??

• aylık 100 çıktı alacagım lazer yazıcı arıyorum . wifi olması gerekli. fotokopi çekersede iyi olur.. bütçe olarak 400-500 tl ayırdık. yardımcı olusanız sevinirim. kartuşlu istemiyorum kesinlikle. dolumu kolay veya toneri ucuz olursa çok iyi olur.
    https://urun.n11.com/cok-fonksiyonlu-yazici/samsung-sl-m2070w-fotokopi-tarayici-wi-fi-laser-indirimli-P216528481 bu yazıcıyı önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibjk1903183 -- 30 Kasım 2017; 22:17:42 >
  • 1-fiyat üst limit): 500-600
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): lazer
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi? hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? toner dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb(maliyet için)

Kullanımı kolay , toner dolumu basit ve uygun fiyatlı olan olan , mono bir lazer yazıcı arıyorum.
    Yaşça büyük bir kişi kullanacak o nedenle arayüzü kullanımı olabildiğince basit , toner vs işlerinin de kolay olması gerekiyor.
  • biribenibitirsin den alanlar memnun mu.
    mesela şuna ne dersiniz.http://www.biribenibitirsin.com/bitmeyen-kartuslu-yazici-tarayici-fotokopi/6-depolu-bitmeyen-kartuslu-canon-e474-yazici-tarayici-fotokopi-wifi-p32372

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechultipo -- 9 Aralık 2017; 23:3:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

biribenibitirsin den alanlar memnun mu.
    mesela şuna ne dersiniz.http://www.biribenibitirsin.com/bitmeyen-kartuslu-yazici-tarayici-fotokopi/6-depolu-bitmeyen-kartuslu-canon-e474-yazici-tarayici-fotokopi-wifi-p32372

ben oradan 2 tane kartuş 2 defa mürekkep fotoğraf kagıdı 4 renkli depo falan aldım şuana kadar hiç sorun çıkmadı. 2013 yılında da mp280 tanklı yazıcı almıştık hala daha çalışıyor. müşteri memnuniyeti bakımından çok iyi sorulara falan hemen cevap veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProToneRCi

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

ARKADAŞLAR HP 4645 NASILDIR

seçmiş olduğunuz makinanın kartuşları ink advantage özellikli yani ucuz kartuşlu güzel bir makinadır eğer o tarz bir makina seçmek istiyorsanız gayet iyi. siyahı fiyatlar ortalama olarak veriyorum 20-25 renklisi 25-30 arasıdır. iyiforumlar

evet doğru şuanda da tanesi 35-40 TL arasında ikili fiyatları var ben son 76 TL ye aldım
  • ozkulmehmet O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bana giriş seviyesi toner dolumu sıkıntısı çıkarmayacak tarayıcısı olan lazer yazıcı tavsiye edebilir misiniz?
    Yazıcıya 500-600 lira verip tonerine, çipine de 100 lira vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

biribenibitirsin den alanlar memnun mu.

ben oradan 2 tane kartuş 2 defa mürekkep fotoğraf kagıdı 4 renkli depo falan aldım şuana kadar hiç sorun çıkmadı. 2013 yılında da mp280 tanklı yazıcı almıştık hala daha çalışıyor. müşteri memnuniyeti bakımından çok iyi sorulara falan hemen cevap veriyorlar.

teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.