Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    L605 modeli var.

http://www.hepsiburada.com/epson-l605-fotokopi-tarayici-wifi-murekkep-tankli-yazici-c11cf72401-p-HBV0000037142

L386 ile kiyaslayacak olursak wi-fi'ye ek olarak ethernet bağlantısı, otomatik çift taraflı ve L386'dan daha hızlı yazdırma, LCD ekran, tuş takımı, entegre ve daha büyük tank sistemi gibi özellikleri var.Üstelik bu yazıcıda 1 setin yanında +1 set daha mürekkep hediye. Geçen ay KDV indirimi ile 849 TL idi.
  • Merhaba arkadaşlar aylık 500-750 sayfa çıktı için lazer yazıcı arıyorum.
    Muadil toner ya da toz dolumu kolay yapılabilen bir makine olması gerekiyor kız kardeşim için alacağım.
    Brother hl1211 modeli nasıldır tavsiye eder misiniz?

1-fiyat üst limit)......................................................:0-300 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................:650
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:Sadece Yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................:Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................:Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:Toner
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...............:Hp-Brother-Canon
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................:Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................:Wifi olursa iyi olur olmazsa sorun değil

1-fiyat üst limit)......................................................:500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................:650
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:Evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................:Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................:Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:Toner
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...............:Hp-Brother-Canon
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................:Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................:Wifi - Usb

• Fiyat üst limit : ne kadar düşük olursa o kadar iyi benim için, çünkü olmasa da olur dediğim özellikler var. Üst limit 300-350

2-aylık ortalama çıktı sayısı 4 kişi eğitim için kullanıyoruz hem araştırmalar hem sorular yazılar vs. 300-400 diyelim

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): tarayıcı kullanır miyim bilmiyorum. Fotokopi kullanırım. Olursa iyi olur. Her ikisi de.

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Inkjet yanı mürekkep püskürtmelinin kötü olduğunu duydum yoksa bir tercihim yok

5-Renkli çıktı gerekli mı? Olsa iyi olur

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet mümkünse kendim doldurmak istiyorum.

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?Hayır

8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır

9- Bağlantı türü: Bilgisayarıma usb ile bağlayabilirim, wifiye de ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar fotoğraf baskısı kaliteli bi Yazici arıyorum
    Örnek baskı kalitesinde yada evinde olup çıkarıp atabilecek
    arkadaşlar varsa tartışalım konuşalım iki foto
    Koyuyorum ilki

Epson L850

Diğeri canon g3400
    Yorumlarınızı bekliyorum
    imkanı olan varsa cescesorun sitesinden ayni fotoyu
    İndirip test çıktısı alabilirse herkesin işine yarayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caglar7110 -- 16 Eylül 2017; 12:5:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: squ1rtle

Wifi( cep telefonundan kolayca çıktı alabileceğim), yazıcı,tarayıcı ve fotokopi özelliği olan ve muadil toneri ucuza kolayca bulunabilen lazer yazıcı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bende benzeri bir yazıcı arıyorum. Gerçi tarayıcı özelliği çok önemli değil olmasa da olur. Onu cep telefonu ile hallediyorum. Wi-fi özelliği olan, kartuşları sorunsuzca ve ucuza doldurulabilen renkli bir lazer yazıcıya ihtiyacım var. tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Merhaba üst limit 350 tek isteğim toneri kolay dolsun ve çift taraflı baskı olsun samsung sl-m2820nd yi buldum toneri pahalı gibi başka öneriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. Tavsiyeye ihtiyacim var.

- sadece A5 fatura kesilecek.

- siyah beyaz

- toneri uzun giden ve toneri ucuz

- hizli baski yapan

Bir yazici ariyorum. (Direk fatura kagidi kullanilmayacagi icin onlardan olmamali. A5 kagida fatura ciktisi alicaz. Aylik fatura sayimiz en fazla 200 adet cunku)

Tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba?

Tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar ;

a3 yazıcı için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ayda 300-400 baskı. Tarayıcı özelliği mutlaka olmalı. Dolum sistemli haricinde önerileriniz nedir ? Bütçem 1500-2000 arası.

Brother yazıcıları araştırıyorum.

https://urun.n11.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/brother-mfc-j3930dw-renkli-murekkep-a3-yazici-wi-fi-3527ppm-P200920412

Ne alsam biledim . Yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar siyah beyaz fotokopili yazıcı lazım bizede.

kriterler sadece chipsiz lazer yazıcı, zırt pırt bitmesin dolumuda pahalı olmasın yeter. yazma hızı vs önemli değil lise öğrencisi kullanacak ödev çıkarmaya, notlarını fotokopi cekmeye falan kullanacak.

bütçe max 400-500tl ama marka takıntısı yok bu işi görecek 200 liralık cihazda olsa adi bişi değilse alırız.

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• Max 750 tl bütçE

Lazer yazici tarayici fotokopi

Wifi farketmez

Aylik 5 bin cikti ortalama

Renkli farketmez

Dolumu kolay ve uygun olmali hocam

• 1-fiyat üst limit)............................................................................:200,250tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100-150
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: pek bilgim yok bu konuda
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: olmasa da olur
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: olabilir
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: istemez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi
  • Neden kimse tavsiye vermiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_1977

Merhaba arkadaslar. Tavsiyeye ihtiyacim var.

- sadece A5 fatura kesilecek.

- siyah beyaz

- toneri uzun giden ve toneri ucuz

- hizli baski yapan

Bir yazici ariyorum. (Direk fatura kagidi kullanilmayacagi icin onlardan olmamali. A5 kagida fatura ciktisi alicaz. Aylik fatura sayimiz en fazla 200 adet cunku)

Tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba?

Tesekkurler

merhaba http://www.hepsiburada.com/ricoh-sp150-siyah-beyaz-mono-lazer-yazici-p-HBV000001N15H?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMIzseepP_e1gIVDCjTCh2dsQJ4E tavsiye ederim...

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Size cevap verildi mi bilmiyorum ama bulabilirseniz canon 6030w öneririm en sağlam toneri bol ve ucuz yazıcı toner dolumu da sorunsuz oluyor.
  • Merhaba, umarım cevap verenler olur Bütçe en fazla 700 TL

Hukuk bürosu için bir yazıcı araştırıyorum. Kriterler, en başta bol çıktı verebilen bir yazıcı olması, lazerli de olur kartuşlu falan da olur, farketmez. Ayrıca sorunsuz olmalı; kağıt sıkışmaması, durduk yere bozulmaması vs

Bol çıktı alabileceğim Canon Pixma G3400 modelini buldum;
    http://www.hepsiburada.com/canon-pixma-g3400-tarayici-fotokopi-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-p-BD804644

Benzeri olarak Epson L386 var ;
    http://www.hepsiburada.com/epson-l386-tarayici-fotokopi-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-p-HBV000001WPTU

Fax özelliği de olsun diye düşünürken Samsung SL-M2070FW buldum;
    http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-p-BD801741

Evde 2 yıldan fazla Canon e514 kullandım ve çok memnun kaldım. Bu yönden Canon'a sempatim var. Tavsiye - öneriniz var mıdır?

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Renkli çok önemli değilse samsung u alın derim iş yeri için daha uygun adf si var (otomatik döküman besleyici) işinize yarar çok sayfalı bir fotokopide hepsini tek tek çekmeniz gerekir epsonda ama samsungda hepsini birden yerleştirip tek tuşla çekebilirsiniz. Renkli istiyorsanız da canon almayın bence biraz problemli sıfır yazıcının bile çalışmadığı oluyor bazen çok geliyor tamire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkulmehmet

Renkli çok önemli değilse samsung u alın derim iş yeri için daha uygun adf si var (otomatik döküman besleyici) işinize yarar çok sayfalı bir fotokopide hepsini tek tek çekmeniz gerekir epsonda ama samsungda hepsini birden yerleştirip tek tuşla çekebilirsiniz. Renkli istiyorsanız da canon almayın bence biraz problemli sıfır yazıcının bile çalışmadığı oluyor bazen çok geliyor tamire.

Hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Aslında o samsung yazıcı staj gördüğüm ofiste vardı. Yazdırma hızı ve çıktı kalitesi iyiydi. Fakat sürekli kağıt sıkıştırıyordu ve fotokopi çekmek işkenceydi. Bir de kağıt tepsisinin bulunduğu yerdeki çekmece kısmı gerçekten berbat şekilde yapılmış ve tepsiyi çekmek için elle tutulan yer kısa sürede kırılmıştı. Belki de benim gördüğüm cihazda denk gelmiştir bilemem ama o açıdan samsung'a karşı biraz mesafeliyim aslında...

Araştırırken bir de Brother marka buldum. Bu da sağda solda az çok denk geldiğim marka ama kalite olarak nasıldır fikrinizi almak isterim.
    https://urun.n11.com/cok-fonksiyonlu-yazici/brother-mfc-1911w-kablosuz-siyah-faxli-lazer-yazici-P69925734

Renkli çok önemli değil, 100 çıktı alacaksam tahminen 30'u renkli olur. Linkteki brother'ın galiba toneri ve dram mıdır nedir o parçası uygun fiyatlıymış. Yorumları da iyi gibi gözüküyor.

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Brother de iyidir fakat drum toner den ayrıdır biraz daha pahalı drum açısından baskı kalitesi de çok iyi değil o paraları verebiliyorsanız şu makineyi tavsiye ederim dünyanın en iyisihttp://www.akakce.com/yazici/en-ucuz-canon-i-sensys-mf231-cok-fonksiyonlu-fiyati,35901155.html toneri ucuz ve dolabiliyor drum tonerin üstünde genelde dolum yaparken bile değiştiriliyor çok maliyetli olmadığı için muadil toneri de 25 30 tl ye bulabilirsiniz yedek parça çok bol ve ucuz.
  • Hocam en ust limitim 700 tl. Aslinda 500-550 dusunuyordum sonra daha iyilerini bulunca tas catlasa 700 olsun dedim. Arastirdikca daha da kafa karisiyor aslinda

Ilk mesajimdaki Canon gibi 15.000 - 20.000 sf cikti alabilecek kadar tasarruflu + sorun cikarmayan + kartus - toneri ve drum'u uygun fiyatli olsun diye kriterler belirledim.

Tavsiye ettiginiz Samsung guzel cihaz aslinda ama iste gecmiste kotu algi birakinca ister istemez uzak durasi geliyor insanin

Kriterlere uygun max 700 tl ye nokta atisi diyebilecegimiz bir

tavsiyeniz var midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.