Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.239
Cevap
112
Favori
647.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selmand

ARKADAŞLAR HP 4645 NASILDIR

seçmiş olduğunuz makinanın kartuşları ink advantage özellikli yani ucuz kartuşlu güzel bir makinadır eğer o tarz bir makina seçmek istiyorsanız gayet iyi. siyahı fiyatlar ortalama olarak veriyorum 20-25 renklisi 25-30 arasıdır. iyiforumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProToneRCi

quote:

seçmiş olduğunuz makinanın kartuşları ink advantage özellikli yani ucuz kartuşlu güzel bir makinadır eğer o tarz bir makina seçmek istiyorsanız gayet iyi. siyahı fiyatlar ortalama olarak veriyorum 20-25 renklisi 25-30 arasıdır. iyiforumlar

yazdırma ünitesi kafadamı yoksa kartuşta mı, epson çok sıkıntı verdi kafa tıkandı va, canon da keza kartuşlar bozuluyordu saçma sapan, umarım hp de bunlar olmaz.

ürün bugün elime ulaştı dehşet özellikler var malzeme kalitesi nasıldır bilmiyorum senede max 1000sf baskı alıyorum. umarım pişman olmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

yazdırma ünitesi kafadamı yoksa kartuşta mı, epson çok sıkıntı verdi kafa tıkandı va, canon da keza kartuşlar bozuluyordu saçma sapan, umarım hp de bunlar olmaz.

ürün bugün elime ulaştı dehşet özellikler var malzeme kalitesi nasıldır bilmiyorum senede max 1000sf baskı alıyorum. umarım pişman olmam.

hocam 650 numara kartuşlar kafa kullanmadan yazar yani yazdırma teknolojisi üründeki 2 adet kartuşun üzerinde. bittiğinde kendiniz bir dolum setiyle doldurabilir bozulduğunda ise gidip ucuz olduğu için rahatlıkla sıfırını alabilirsiniz. eğer senede 1000 sayfa yazdırcam diyorsanız alın bu makinayı

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam 650 numara kartuşlar kafa kullanmadan yazar yani yazdırma teknolojisi üründeki 2 adet kartuşun üzerinde. bittiğinde kendiniz bir dolum setiyle doldurabilir bozulduğunda ise gidip ucuz olduğu için rahatlıkla sıfırını alabilirsiniz. eğer senede 1000 sayfa yazdırcam diyorsanız alın bu makinayı

sizde dolum seti varmı ücreti ne kadar mürekkep olarak ne önerirsiniz.

bu arada makinayı aldım kurdum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar 150 liraya kadar bir yazici bakiyorum,wifi ve cok fonksiyonlu olmasi lazim.Kartus dolumunun maliyeti fazla olmayan modeller var midir? Aylik 30-40 sayfa falan cikti aliyorum.Ev kullanimi icin yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit): 100-1000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 15000
    3-çok fonksiyonlu mu : tarayıcı ve yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : farkermez fp önemli
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: dolum yapıyoruz
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı: samsung olmalı
    8-Fax özelliği isteniyor mu? gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) hepsi
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000-2000 tl cşvarı
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000 cşvarı
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: gerek yok
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: toner dolumu yaptırıcaz
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: öncelikle xerox tercihimiz ama diğer markalar da olur
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: isteniyor
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: ethernet, wifi olmasa da olur

tercihimiz basım hızı yüksek olmalı. sorun çıkaran bişey olmamalı, tepsiden değil de kağıt besleme kısmının kullanımı kolay olmalı, yazıcı üzerinden bağlı cihazları seçerek pcye tarama özelliği olmalı. Bilgisayardan faks gönderim uygulaması kolay kullanılabililr olmalı. Bu özellik önemli buyüzden tercihim xerox eskiden xerox kullanmakta idik faks kısmında rehperimiz mevcut yine bi xeroxa geçersek rahat ederiz.

teşekkür ederim

• Cok fonksiyonlu yazici(tarayaci fotokopi yazici). Laserjet ,renkli , wifi olmali. Aylik max 5000 sayfa (renkli cok az kullanicam) Fiyat ust sinir 500-1000 tl. İlk basta bu kadar para vermeye raziyim yeterki ileride bozulmasin senelerce kullaniyim ve toneri ucuza dolup birim fiyata cok baski versin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sizde dolum seti varmı ücreti ne kadar mürekkep olarak ne önerirsiniz.

bu arada makinayı aldım kurdum bile

hocam mesleğimle ilgili burada sadece yardımcı olmaya çalışıyorum ticaret yapmıyorum :)

• Merhaba arkadaslar yarin lazer yazici alacagim. Maksimum 200 tl dusunuyorum ayda 4-5 sayfa cikti alirim bugun teknoloji magazalarini gezdim vatandaki xerox phaser 3040 onerdi eleman yarin almayi dusunuyorum oneriniz nedir tesekkurler.

• Benim işletim sistemi XP SP2 imiş ama hep SP3'e göre yazıcılar var...Bunu halletmenin bir yolu var mı acaba?

• Merhaba,

İşyerimizde kullanılacak günde minimum 40 sayfa çıktı alacağımız toneri doldurulabilen olan bir lazer yazıcı arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
    Tercihen tarayıcı ve wifi özelliği olması

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese.

Benim için:

1- Fiyat üst limit:.......................................................................150

2- Aylık ortalama çıktı sayısı:......................................................200-250

3- Çok fonksiyonlu mu:.............................................................yazıcı, tarayıcı, fotokopi.

4- Özellikle lazer ya da injekt mi istiyorsunuz:..............................fark etmez.

5- Renkli çıktı gerekli mi?............................................................Şart değil.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız..........bilgim yok.

7- Özellikle tercih ettiğiniz bir marka model var mı? .....................Yok.

8- Fax özelliği isteniyor mu?........................................................Hayır.

9- Bağlantı türü tercihi................................................................usb

• goldinkbilişim kullanıcısına yanıt
    1-2000-3500 TL ARASI
    2-AYLIK ORTALAMA ÇIKTI SAYISI
    3-RENKLİ YAZICI A3-A4
    4-LAZER
    5-ÖZELLİKLER RENKLİ ÇIKTI
    6-DOLUM DÜÜŞÜNMÜYORUZ
    7-ÖZELLİKLE BİR TERCİH EDİLEN BİR MARKA YOK
    8-FAX ÖZELLİĞİ YOK
    9-USB + ETHERNET

A3 RENKLİ LAZER YAZICILARDA TONER FİYATLARI ÇOK YÜKSEK VE MAKİNE MALİYETİNİ BİLE AŞIYOR. DA HA AZ VE UYGUN MALİYETLİ MAKİNE ÖNERİR MİSİNİZ.?
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 800 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300-400 Sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: tercihen lazer ama fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

cloud print özelliklerini destekleyen, faxları kendi hafızasında tutan, çıktı almak zorunda olmadığımız hatta faxlara web üzerinden erişme diye birşey var sanırım o olursa süper olur. bu özelliklerde yazıcı tavsiyeleriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: keremx

1-fiyat üst limit)............................................................................: 800 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300-400 Sayfa
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: tercihen lazer ama fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

cloud print özelliklerini destekleyen, faxları kendi hafızasında tutan, çıktı almak zorunda olmadığımız hatta faxlara web üzerinden erişme diye birşey var sanırım o olursa süper olur. bu özelliklerde yazıcı tavsiyeleriniz nedir?

bu ihtiyacını fazlasıyla görecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: lasasis

1-2000-3500 TL ARASI
    2-AYLIK ORTALAMA ÇIKTI SAYISI
    3-RENKLİ YAZICI A3-A4
    4-LAZER
    5-ÖZELLİKLER RENKLİ ÇIKTI
    6-DOLUM DÜÜŞÜNMÜYORUZ
    7-ÖZELLİKLE BİR TERCİH EDİLEN BİR MARKA YOK
    8-FAX ÖZELLİĞİ YOK
    9-USB + ETHERNET

A3 RENKLİ LAZER YAZICILARDA TONER FİYATLARI ÇOK YÜKSEK VE MAKİNE MALİYETİNİ BİLE AŞIYOR. DA HA AZ VE UYGUN MALİYETLİ MAKİNE ÖNERİR MİSİNİZ.?

renkli lazer yazıcı a3 bu var

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımavi

Merhaba herkese.

Benim için:

1- Fiyat üst limit:.......................................................................150

2- Aylık ortalama çıktı sayısı:......................................................200-250

3- Çok fonksiyonlu mu:.............................................................yazıcı, tarayıcı, fotokopi.

4- Özellikle lazer ya da injekt mi istiyorsunuz:..............................fark etmez.

5- Renkli çıktı gerekli mi?............................................................Şart değil.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız..........bilgim yok.

7- Özellikle tercih ettiğiniz bir marka model var mı? .....................Yok.

8- Fax özelliği isteniyor mu?........................................................Hayır.

9- Bağlantı türü tercihi................................................................usb

• quote:

Orijinalden alıntı: garfitr

Merhaba,

İşyerimizde kullanılacak günde minimum 40 sayfa çıktı alacağımız toneri doldurulabilen olan bir lazer yazıcı arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
    Tercihen tarayıcı ve wifi özelliği olması

Şimdiden teşekkürler

kesinlikle bunu tavsiye ederim
    faks da var
    wifi özelliği de

• quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Merhaba arkadaslar yarin lazer yazici alacagim. Maksimum 200 tl dusunuyorum ayda 4-5 sayfa cikti alirim bugun teknoloji magazalarini gezdim vatandaki xerox phaser 3040 onerdi eleman yarin almayi dusunuyorum oneriniz nedir tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.