Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
31
Favori
143.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oakkalp

Rica etsem Samsung ML-1675 yazıcım için resetleme yazılımı yapabilirmisiniz. simdiden tşk ederim

Model Name: ML-1670 Series
    Machine Serial Number: Z6GTBKEBA00796J
    Firmware version: V1.01.00.07 08-23-2011
    Engine version: 0.00.02
    SPL Version: V5.49 10-20-2010
    Model ID.: MLT-D104S
    Serial No. : CRUM-11102745851
    Supply ID: PT166EXP

http://s2.dosya.tc/server22/nOVyVr/A_Fix_ml-1670_Z6GTBKEBA00796J.01.00.07U.rar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: fsevencan

scx-3405 varmı elinde hocam..

malesef elimde olmayan yazılımları 10 tl den yaptıra bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Rica etsem Samsung ML-1675 yazıcım için resetleme yazılımı yapabilirmisiniz. simdiden tşk ederim

http://s2.dosya.tc/server22/nOVyVr/A_Fix_ml-1670_Z6GTBKEBA00796J.01.00.07U.rar.html

çok tşk ederim dostum reset işlemi bittikten sonra tonerin çipini bantladım super çalışıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

çok tşk ederim dostum reset işlemi bittikten sonra tonerin çipini bantladım super çalışıyor

rica ederim güle güle kulanın

• Merhaba Ahmet bey bende Canon MX 375 aldım bu modele uygun yazılımı yollayabilir misiniz? İyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmilamur

Merhaba Ahmet bey bende Canon MX 375 aldım bu modele uygun yazılımı yollayabilir misiniz? İyi akşamlar

http://printerdestek.1x.biz/index.php

burdan indire bilirsin resimli anlatım da var
  • Teşekkürler ahmet bey tekrar iyi akşamlar
  • Merhabalar bi ümit olarak yazıyorum
    Epson L800 yazıcım var PEd dolu makinem kilitlendi WİC resetten 9 dolar vermeden buraya bi yazayım dedim

Birde epson 1500w a3 var oda % 90 nı geçmiş wic restle baktım mümkünü varsa elinde olan varsa Paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveralone

Merhabalar bi ümit olarak yazıyorum
    Epson L800 yazıcım var PEd dolu makinem kilitlendi WİC resetten 9 dolar vermeden buraya bi yazayım dedim

Birde epson 1500w a3 var oda % 90 nı geçmiş wic restle baktım mümkünü varsa elinde olan varsa Paylaşırsa sevinirim.

1500 için suan yapa bileceğim bişi yok l800 var msn eklersen iz hemen gönderiim
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveralone

Merhabalar bi ümit olarak yazıyorum

1500 için suan yapa bileceğim bişi yok l800 var msn eklersen iz hemen gönderiim
  • Epson L200 aldım. Ancak kurulum sırasında süper bir uygulama yaparak mürekkep tank akış kontrolünü transport modunda unuttum. Müşteri hizmetleri kafa temizlemeyi önerdi, kafayı 5 kezden fazla temizledim ancak ilk başlarda baskı verdi daha sonra vermemeye başladı (sayfa boş çıkıyor), daha da güzeli mürekkep pedlerinin ömrü doluyor hatasını almaya başladım.Üstelik tankları kontrol ettiğimde mürekkep seviyesi aynı (tam dolu) ancak yazıcının yazılımına göre siyah %54 gözüküyor.
    Programla ped ve mürekkep sorunu resetlenebilir anladığım kadarı ile ancak diğer sorunla ilgili de öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elcise

Epson L200 aldım. Ancak kurulum sırasında süper bir uygulama yaparak mürekkep tank akış kontrolünü transport modunda unuttum. Müşteri hizmetleri kafa temizlemeyi önerdi, kafayı 5 kezden fazla temizledim ancak ilk başlarda baskı verdi daha sonra vermemeye başladı (sayfa boş çıkıyor), daha da güzeli mürekkep pedlerinin ömrü doluyor hatasını almaya başladım.Üstelik tankları kontrol ettiğimde mürekkep seviyesi aynı (tam dolu) ancak yazıcının yazılımına göre siyah %54 gözüküyor.
    Programla ped ve mürekkep sorunu resetlenebilir anladığım kadarı ile ancak diğer sorunla ilgili de öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim?

programda ink pad ve karuş resetlemesi mevcut birde sizin sorununuz tankada mürekep ola bilir ama yazıcının baskı kafasındaki kartuşlar boşal mıştır onuda yine program la ink charge yapıp doldura bilir siniz msn ekler seni programı göndere bilirim

• hızlı, kartuşu çabuk bitmeyen, network yazıcı arıyorum.
    Samsung ML-2955ND almayı düşünüyorum.
    firmware yazılıyor gözüküyor: rus link
    yazıcıyı alsam, firmware bulabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim
    bildiğiniz gibi bazı yazılımlar ücretli olarak satılıyor
    Bizdeki tüm resetleme yazılımlarının ücreti sabit fiyat 15 tl dir.

Yazılım sepete atılınca nasıl 5 TLkargo ücreti olabilir ki?
  • Ben sabredemeyip, hafta sonu %25 Vatan Bilgisayar indiriminden, Samsung ML-2955ND aldım.
    içinde MLT-D103S model, 1000 sayfa çıktı verecek toner takılı.
    Supplies information yazdırdığım zaman,bu toner'in CRUM-1112.... diye başlayan bir seri numarası var.

1- Kısaca soruyorum, bu toner takılı iken firmware yazdım diyelim. Daha sonra kendime yedek olarak 2500 sayfa kapasiteli MLT-D103L toner alıp yazıcıya takarsam, bu ikinci toneri de kullanabilecek miyim, bu ikinci toner bitince çipsiz doldurabilecek miyim?

2- Şimdi mantığını anlamak için uzun yoldan soruyorum:
    Yazıcıya firmware yüklerken, bu rus sitelerinin videolarından anladığım kadarıyla:
    Yazıcının seri numarası (Z6MG..... ile başlıyor), Yazıcının Firmware versiyon (benimki V3.00.01.07 AUG 12-2011 (ML2950)) ile birlikte ayrıca mutlaka tonerin CRUM ile başlayan seri numarası da isteniyor. İşlem bittikten sonra tonerdeki çipin üzerine bant takılıp kullanılıyor. Anlamak istediğim şey şu:

Yazıcıya firmware yazarken tonerin seri numarasını yazdık, bu toneri yazıcı ile eşleştirmiş mi olduk. Yani başka toner kullanırsam yeniden firmware mi yazmam gerek.
    Kafamı karıştıran şey şu: Yazıcı - toner ile haberleşirken çipin dışında başka bağlantı noktalarını da mı kullanıp tonere özgü bir seri numarası okuyor. Yok eğer tonerin seri numarası çipin üzerinde ise ve biz çipin üzerini bantla kapatınca bu bilgileri okuyamayacaksa, tonerin seri numarasının firmware ile birlikte istenmesinin sebebi ne.
    a) Yoksa, herhangi bir geçerli CRUM numarası aynı işi görür mü?
    b) Tonerin seri numarası çipin dışındaki bir bölgeden yazıcıya mi letiliyor?

Kısaca tekrar soruyorum,
    demo toner takılı iken firmware yazsam,
    az biraz sayfa yazdıktan sonra, orijinal aldığım bir yüksek kapasiteli toner taksam bunu tanır mı? ve yüksek kapasiteli toner bitince, yüksek kapasiteli toneri çipsiz doldurabilir miyim?
    amacım, toneri doldurmaya götürürken arada geçen birkaç gün boyunca elimde sayfa yazdırabileceğim yedek bir toner olması.

teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 9 Aralık 2012; 19:54:23 >

• ML-2955ND Toner doldurma konusunda,
    YouTube'da bir video seyrettim: refill videosu

kısaca, tornavida kullanmadan, toner'de yuvarlak uçlu havya ile büyük bir delik açıyorlar, tozu buradan boşaltıp dolduruyor ve sonra deliğe bant yapıştırıp kapatıyorlar. Bana pratik geldi ve mahsuru var mı merak ettim.

yok mutlaka tornavida ile yapılmalı derseniz benim için epey karmaşık gözüküyor:
    video1 ve video2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 9 Aralık 2012; 19:49:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Asus535

ML-2955ND Toner doldurma konusunda,
    YouTube'da bir video seyrettim: refill videosu

kısaca, tornavida kullanmadan, toner'de yuvarlak uçlu havya ile büyük bir delik açıyorlar, tozu buradan boşaltıp dolduruyor ve sonra deliğe bant yapıştırıp kapatıyorlar. Bana pratik geldi ve mahsuru var mı merak ettim.

yok mutlaka tornavida ile yapılmalı derseniz benim için epey karmaşık gözüküyor:
    video1 ve video2

kısacası su yedek tonerin cpini söküp kulana bilirsin yazılım fiyatıda alacağın modele göre deyişiyor enyüksek fiyat 10 tl cıkar

• Selam.Bizim okulda bir minolta bizhub 164 var.M1 hatası verdi.Periyodik bakım hatasıymış.Servise para bayılmayalım elemanın biri var şifre mi ne girip hallediyormuş.Başka okullarda böyle yapmışlar.Eleman bize gelip yapacağını yaptıktan sonra bilgisayardan çıktı alamaz olduk.Fotokopi çekmeye devam ediyor.Cdden yazılımını tekrar kurduk.Bilgisyardan yazıcıyı kaldırıp tekrar tanıttık olmadı.Bilgisayarda bağlı gözüküküyor.Bu sorunu nasıl aşabiliriz.

Bir de kare içinde üçgen şeklinde yerleşmiş 6 noktalı bir uyarı veriyor şu anda.O nedir?

Belki foruma girmeyi unutabilirim.Yardımcı olacak arkadaşlar general263@mynet.com adresine amil atabilirlerse çok sevinirim.Çocuklara sınav yapamayacağız neredeyse.
  • okulda samsung ml 2165 yazıcımız var reset programı lazım

seri no : Z7DNBKAC200895M

version : 05 sonu

yardımcı olursanız memnun olurum.iyi çalışmlar...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.