Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
31
Favori
143.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tunahan20

Arkadaşlar internetten indirip yüklediğiniz free yazılımlara lütfen dikkat edin bir çok müşterim bu konuda mağdur daha doğrusu kendi doğrularına hareket ettikleri ve yanlış işlem yaptıkları için yazıcılarına NON UPDATE yazılımı yüklemiş oluyorlar piyasadaki free yazılımların hepsi demiyorum ama geneli yazıcıyı kilitliyor ve hataya geçiriyor yazıcıyı kullanılmaz hale getiririyor.Birde bunun üzerine yazıcının versiyonunu ve free yazılımın versiyonunu bilmeden indirilip yüklenenler cabası. Lütfen bu konuda bilgili kişilerden destek ve yardım isteyiniz.

burdaki herkezin yazılımalrı generatörlerden üretilip veriliyor sadece ticari olarak yapmıyorum 5-6 dolara aldığım yazılımı 20 25 15 gibi fiyatlara satmıyorum haksız kazan eldetmeyi sevmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

Arkadaşlar internetten indirip yüklediğiniz free yazılımlara lütfen dikkat edin bir çok müşterim bu konuda mağdur daha doğrusu kendi doğrularına hareket ettikleri ve yanlış işlem yaptıkları için yazıcılarına NON UPDATE yazılımı yüklemiş oluyorlar piyasadaki free yazılımların hepsi demiyorum ama geneli yazıcıyı kilitliyor ve hataya geçiriyor yazıcıyı kullanılmaz hale getiririyor.Birde bunun üzerine yazıcının versiyonunu ve free yazılımın versiyonunu bilmeden indirilip yüklenenler cabası. Lütfen bu konuda bilgili kişilerden destek ve yardım isteyiniz.

birde 4623f 4623fn nin yazılımı nasıl atılıyor çok merak ediyorum çok denedim olmadıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: ferdyy06

Canon 3150 reset programi vrmi acaba ?

ink pad yazılımı var bu modelin

Sizde varsa yollarmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Canon 3150 reset programi vrmi acaba ?

ink pad yazılımı var bu modelin

Sizde varsa yollarmisiniz

msn ekleyin göndereyim
  • bu mesajı yazsam mı yazmasam mı diye çok düşündüm ve en azındAN benim daha doğrusu bizim gibi yapmayın diye yazıyorum.

ahmet yüzbaşıma mesaj yazmıştım sağolsun o da yazılımı göndermişti ve denediğimde olmamıştı. bugün bilgisayardan çoook anlayan ev arkadaşım itiraf etti, meğer ben ahmet yüzbaşımın gönderdiği yazılımı yüklemeden kurcalamış aleti, yüklemiş birşeyler kafasına göre, sonuçta yazıcının hem seri numarasını değiştirmiş hem de öyle bir yazılım atmışki yazıcı yazıyor ama araştırdığıma göre toner sayfasını tamamladığında bir daha yazıcıyı kullanamayacam.

şimdi bu işlerden anlamayan arkadaşlara sesleniyorum, lütfen yazıcı sizin değilse (sizin olsa bile) işin ustalarına sormadan firmware olaylarına girmeyin yoksa yazıcınız kullanılmaz hale gelebilir.

yazıcımın son hali:

seri: Z5RNBKAB700080Z

FRMWARE: V3P00.01.06

ahmet yüzbaşım bu bilgilere göre yazıcımı kurtarabilirmiyiz yoksa ev arkadaşımla kavga etmek için boks ringini hazırlamalımıyım? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kiklopcuk

bu mesajı yazsam mı yazmasam mı diye çok düşündüm ve en azındAN benim daha doğrusu bizim gibi yapmayın diye yazıyorum.

ahmet yüzbaşıma mesaj yazmıştım sağolsun o da yazılımı göndermişti ve denediğimde olmamıştı. bugün bilgisayardan çoook anlayan ev arkadaşım itiraf etti, meğer ben ahmet yüzbaşımın gönderdiği yazılımı yüklemeden kurcalamış aleti, yüklemiş birşeyler kafasına göre, sonuçta yazıcının hem seri numarasını değiştirmiş hem de öyle bir yazılım atmışki yazıcı yazıyor ama araştırdığıma göre toner sayfasını tamamladığında bir daha yazıcıyı kullanamayacam.

şimdi bu işlerden anlamayan arkadaşlara sesleniyorum, lütfen yazıcı sizin değilse (sizin olsa bile) işin ustalarına sormadan firmware olaylarına girmeyin yoksa yazıcınız kullanılmaz hale gelebilir.

yazıcımın son hali:

seri: Z5RNBKAB700080Z

FRMWARE: V3P00.01.06

ahmet yüzbaşım bu bilgilere göre yazıcımı kurtarabilirmiyiz yoksa ev arkadaşımla kavga etmek için boks ringini hazırlamalımıyım? :)

yazcılar frimware atılırken eletirk veya usb bağlatısı kesilmediği sürece bi sorun olmaz tabiki düzel tiriz önce orjinal yazılım yükleriz sonra tekrar fix yazılım hazırlarız problem deyil yarın dosyaları gönderirim

• :) çok teşekkür ederim ahmet yüzbaşım, boks ringi hazırlıklarını erteliyorum o zaman.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benhur83

ML-2165 yazıcılarım için yazılım lazım

ML-2160 v1.01.01.08
    SN: Z7DNBKAC201246X

canertan83@hotmail.com

Teşekkürler....

malesef o yazılım elimde yok onu üçretli olarak yapa bilirim 10tl

hadi yap diyecemde seni nerden bulacam. nerden para verecem.
  • MRB ARKADAŞLAR
    bildiğiniz gibi bazı yazılımlar ücretli olarak satılıyor
    Bizdeki tüm resetleme yazılımlarının ücreti sabit fiyat 15 tl dir.
    kendimiz ürettiğimiz için en kısa sürede de size ulaştırıyoruz.
    neredeyse çip fiyatına sınırsız resetleme yazılımı.
    resetleme yazılımlarında en güvenilir adres olarak bizden satın alabilirsiniz.
    http://www.goldink.com.tr/75-yazici-reset-yazilimi
  • burda üçretsiz veriyoruz para ile işimiz yok
  • quote:

quote:

quote:

ML-2165 yazıcılarım için yazılım lazım

ML-2160 v1.01.01.08
    SN: Z7DNBKAC201246X

canertan83@hotmail.com

Teşekkürler....

malesef o yazılım elimde yok onu üçretli olarak yapa bilirim 10tl

hadi yap diyecemde seni nerden bulacam. nerden para verecem.

hesaba havala yapa bilir sin
  • quote:

hayır yalnız kırmızı led yanıp söndü 10 dk bekledim, fişini çektim yazıcının. sonra sistem bilgilerine baltım sonu 05di 06 olmuş ama chipi çıkarınca yine yazdırmıyor. takınca chipi sorun yok ama resetleme de olmamış. ne yapabiliriz? 06 olunca olmuşmu oluyor? sabrın için teşekkürler.

http://s3.dosya.tc/server4/tCGREz/ML1865W_V3.00.01.06.rar.html bu orjinal yazılım
  • teşekkürler yüzbaşım galiba oldu , toner durumu her açıp kapattığımda %40 görünüyor, kalan sayfa da aynı kalıyor. şu halde olmuştur sanırım :)
  • quote:

teşekkürler yüzbaşım galiba oldu , toner durumu her açıp kapattığımda %40 görünüyor, kalan sayfa da aynı kalıyor. şu halde olmuştur sanırım :)

suan yazıcı chipli mi kulanıyosun
  • evet, chipli. yazdırdıktan sonra rapor alıyorum 4 sayfalık bakıyorum %38 kaldı diyor tonerde yazıyor, kapatıp açıyorum yazıcıyı tekrar rapor alıyorum bu sefer %40 gösteriyor toner kalan sayfa sayısı da eski haline dönüyor, sayaçlar sıfırlanmadı ama galiba dondurdu sayaçları, tekrar açıp kapatınca sanki hiç yazdırmamış gibi oluyor. bakalım toner yazdırmayana yani toz bitene kadar deneyecem, silik çıkmaya başlayınca da dolum yaptıracam.

yüzbaşım senin verdiğin yazılımdan mı yoksa kurcalarken mi oldu anlamadım ama sorun şu an çözülmüş görünüyor :) çok teşekkürler.
  • quote:

YAZICISINA PROGRAM İSTEYENLER BURAYA SERİNO VE VERSİYON YAZSIN ELİMDE OLANALRDAN YARDIMCI OLUCAM

selam canon mp 250 varsa alabilirmiyim
  • merhabalar, samsung ml - 2165 yazı aldım ve reset yazılımı rica ediyorum.
    model name: ml 2160 series
    seri no: Z7DNBKFC200891F
    FİRMWARE VERSİYON: V1.01.01.05 11-15-2011
    ENGİNE VERSİYON: V1.00.06
    SPL VERSİYON:
    V5.53 07
    -22-2011
    ACİL LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

genc_fikret@hotmail.com
  • Merhaba bu samsung 2165 model yazıcılar için

rus sitelerinde önce serialini değiştirip sonra da o seriale uygun fixli fw yi yükleyerek

reset olayının yapılabildiği yazıyor. Ancak rusçam iyi olmadığı için indirdiğim dosyalar ya çalışmıyor yada

içinden abuk subuk rusça doğa belgeselleri vs çıkıyor.

2165 için bu işi yapabilecek bir arkadaş varmı Allah Rızası için.

örneğin şu sitede yazıyor ama indiremedim gitti

http://printservis.com.ua/index.php/blog/item/106-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0-fix-samsung-ml-2160-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%8F-v1010105

rusçası kuvvetli kimse yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: matrixrio

Merhaba bu samsung 2165 model yazıcılar için

rus sitelerinde önce serialini değiştirip sonra da o seriale uygun fixli fw yi yükleyerek

reset olayının yapılabildiği yazıyor. Ancak rusçam iyi olmadığı için indirdiğim dosyalar ya çalışmıyor yada

içinden abuk subuk rusça doğa belgeselleri vs çıkıyor.

2165 için bu işi yapabilecek bir arkadaş varmı Allah Rızası için.

örneğin şu sitede yazıyor ama indiremedim gitti

http://printservis.com.ua/index.php/blog/item/106-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0-fix-samsung-ml-2160-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%8F-v1010105

rusçası kuvvetli kimse yokmu

Dosyaları başka bir yerden edinin ve aşağıdaki işlemleri uygulayın.

1- Yazıcınızdaki tuşa basılı tutarak yapılandırma raporu alın.
    2- FIX_NU_Z6ENBKAB705188R_ML_2160_ML2165_v1.01.01.05.hd adlı firmware dosyasını indirin.
    3- USB_SN_Changer adlı programı indirip cihanızın seri numarasını Z6ENBKAB705188R şeklinde değiştirin.
    4- Yazıcınızdaki tuşa basılı tutarak yapılandırma raporu alın ve seri numarasının değiştiğini teyit edin.
    5- Bilgisayardaki diğer bütün usb aygıtları sökün.
    6- FIX_NU_Z6ENBKAB705188R_ML_2160_ML2165_v1.01.01.05.hd firmwareyi usbprns2.exe dosyasına sürükleyip bırakın.
    7- Yazıcı hazır duruma geçince kapatıp açın.
    8- Tonerin çipini çıkarın veya üzerini bantlayın.

Normalde yazıcınızın seri numarasını değiştirmeden yazıcınıza göre firmware oluşturan program var. Fakat bu programı ücretli alan kişiler bu işlemi de ücretli yapıyor. Bu işlemin farkı yazıcınızın seri numarasının değişmesidir.

Uygulayıp olumlu sonuç alanlar burada paylaşabilir. Kolay gelsin.

• elimde epson px serileri için sınırsız ped dolu hatası reset programı bulunmaktadır. bu program sayesinde px serisi yazıcılarınıza key satın almadan sınırsızca reset atabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.