Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
31
Favori
143.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahmet hocam elinde DX4400(T0711-T0714) resetleme programı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever01

quote:

quote:

Yeni aldığım Samsung ML-2165 yazım için resetleme yazılımı lazım yardımcı olabilirmisiniz

Model Name : ML-2160 Series
    Machine Serial Number : Z7DNB8GC6A009NJ
    Firmware version : V1.01.01.05 11-15-2011
    Engine Version : V1.00.06
    SPL Version : V5.53 07-22-2011

Toner Information
    Serial No : CRUM-12060253626
    Supply ID : PT216MEA

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ

http://www.dosya.tc/server25/3VCo1e/NJ.12060253626MA_FIX_ML2160_V1.01.01.05.rar.html

mesajların bi kısmını sil çok yazmışın

Çok Teşekkür ederim acaba bu yazılımı makinaya göre nasıl hazırlıyorsun? yoksa elinde hazırmı var?
    Hex editörle inceledimde içindeki bilgilerin bir kısmının benimkiyle uyuştuğunu bir kısmının uyuşmadığını gördüm ilgimi çekti

(Mesajlarımın birden çok olmasının nedeni firefox ile bağlanırken mesajı her gönderdiğimde server hatası oluştu bu nedenle tekrar tekrar denedim ama anlaşılan olmuş internet explorer ile girip denediğimde sorun çıkmıyor fazla mesajları sildim.)

kendim HAZIRLAMIYORUM PARA İLE YAPTIRI YORUM

Acaba bu yazılım aynı versiyonu taşıyan tüm ML-2165 yazıcılarına uyarmı (bunu sormamın nedeni bu yazılımları parayla satanlar hep CRUM NUMARASI VE YAZICINIZIN SERİ NUMARASI istiyor demekki bu yazılımı bunlara göre ayarlıyorlar ve bu hazırlanmış yazılım başkasına yaramıyor yarasaydı kimse CRUM NUMARASI VE YAZICINIZIN SERİ NUMARASI istemezdi senin verdiğin yazılım acaba benim yazıcı için ayarlamış halimidir? bukadar ayrıntılı sorduğum için kusura bakma emin olmak istiyorum yazıcımdan olmak istemiyorum)

Birde CRUM NUMARASI'niye gerekiyor acaba zaten Toner'in çipi çıkartılıyor bu numara herhalde toner'deki çipte kayıtlı chip çıkınca CRUM NUMARASI'sının önemide kalmamalı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni aldığım Samsung ML-2165 yazım için resetleme yazılımı lazım yardımcı olabilirmisiniz

Machine Serial Number : Z7DNB8GC6A009NJ

Toner Information

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ

http://www.dosya.tc/server25/3VCo1e/NJ.12060253626MA_FIX_ML2160_V1.01.01.05.rar.html

mesajların bi kısmını sil çok yazmışın

Çok Teşekkür ederim acaba bu yazılımı makinaya göre nasıl hazırlıyorsun? yoksa elinde hazırmı var?
    Hex editörle inceledimde içindeki bilgilerin bir kısmının benimkiyle uyuştuğunu bir kısmının uyuşmadığını gördüm ilgimi çekti

(Mesajlarımın birden çok olmasının nedeni firefox ile bağlanırken mesajı her gönderdiğimde server hatası oluştu bu nedenle tekrar tekrar denedim ama anlaşılan olmuş internet explorer ile girip denediğimde sorun çıkmıyor fazla mesajları sildim.)

kendim HAZIRLAMIYORUM PARA İLE YAPTIRI YORUM

Acaba bu yazılım aynı versiyonu taşıyan tüm ML-2165 yazıcılarına uyarmı (bunu sormamın nedeni bu yazılımları parayla satanlar hep CRUM NUMARASI VE YAZICINIZIN SERİ NUMARASI istiyor demekki bu yazılımı bunlara göre ayarlıyorlar ve bu hazırlanmış yazılım başkasına yaramıyor yarasaydı kimse CRUM NUMARASI VE YAZICINIZIN SERİ NUMARASI istemezdi senin verdiğin yazılım acaba benim yazıcı için ayarlamış halimidir? bukadar ayrıntılı sorduğum için kusura bakma emin olmak istiyorum yazıcımdan olmak istemiyorum)

Birde CRUM NUMARASI'niye gerekiyor acaba zaten Toner'in çipi çıkartılıyor bu numara herhalde toner'deki çipte kayıtlı chip çıkınca CRUM NUMARASI'sının önemide kalmamalı

senin bana verdiği bilgileri onlara verdim okadar detayını bilmiyorum ama o yazlımın başla bi cihaza uyacağını zanet miyorum öyle olsaydı serino suz direk fix dosyası yolarlardı

• arkadaşlar hp 1132 yazıcı aldım. toneri bitince doldurttum ama toner bitti uyarısı vermeye başladı. doldurttuğum bilgisayarcı önemli değil siz çıktı almaya devam edin dedi. bir süre daha aldım ve bu akşam denediğimde bilgisayarım yazıcıyı görmedi. programı kaldırdım. cd sini takıp baştan kurdum gene kabul etmedi. bu durum tonerin üzerindeki çipten mi kaynaklıyor. ne yapmalıyım bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xendryx

Nerden Bulabiliriz bu SCX 3405'in resetleme yazılımını.... geçenlerde resetleme ve dolum yapmak için 120 tl para istediler...insaf yahu....

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

bu yazılım elimde olmadığı için üçresiz olarak yapa miyorum fiyatı 10 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_ktu_

ahmet hocam elinde DX4400(T0711-T0714) resetleme programı var mı?

kartuş ları resetlemek isit yosan yok ink pad resetlicek sen var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: loveralone

Merhabalar bi ümit olarak yazıyorum
    Epson L800 yazıcım var PEd dolu makinem kilitlendi WİC resetten 9 dolar vermeden buraya bi yazayım dedim

Birde epson 1500w a3 var oda % 90 nı geçmiş wic restle baktım mümkünü varsa elinde olan varsa Paylaşırsa sevinirim.

1500 için suan yapa bileceğim bişi yok l800 var msn eklersen iz hemen gönderiim

merhabalar msn den ekledim ama ne kerametse hiç açık değilsiniz yinede teşekkür ederim L800 ü netten buldum artık . ama R1500w için sanırım WIC kullanıcam .
  • Birde epson yazıcılar için ( dolan kartuşla kullanılıyorsa) P50 px serisi veya rx serisi bu makinelerde kartuşları (dolan kartuşları) pc den resetleme şansımız varmı ? ücretli bile olsa almak isterim. Mesela L800 'de kartuş seviyeleri % 10 15 veya 99 dahi olsa WİC de resetle dediğimizde hepsi full gösteriyor. tekrar tekrar Kod girme derdini ortadan kaldırıyor. malumunuzdur sanırım dolan kartuşlarda da kartuşları söküp takınca resetleniyor. söküp takmadan programla yapmanın bi yolu yokmu ?
  • quote:

Birde epson yazıcılar için ( dolan kartuşla kullanılıyorsa) P50 px serisi veya rx serisi bu makinelerde kartuşları (dolan kartuşları) pc den resetleme şansımız varmı ? ücretli bile olsa almak isterim. Mesela L800 'de kartuş seviyeleri % 10 15 veya 99 dahi olsa WİC de resetle dediğimizde hepsi full gösteriyor. tekrar tekrar Kod girme derdini ortadan kaldırıyor. malumunuzdur sanırım dolan kartuşlarda da kartuşları söküp takınca resetleniyor. söküp takmadan programla yapmanın bi yolu yokmu ?

var cıss sistemi kulan onalarda düğme var sökmeden düğmeye basın resetleniyor
  • Samsung ML-2165 yazım için orjinal firmwareyi arıyorum kendi sitesinde yok yardımcı olabilirmisiniz

Machine Serial Number : Z7DNB8GG6A007ND

Toner Information

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever01 -- 22 Aralık 2012; 23:03:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xendryx

Nerden Bulabiliriz bu SCX 3405'in resetleme yazılımını.... geçenlerde resetleme ve dolum yapmak için 120 tl para istediler...insaf yahu....

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

bu yazılım elimde olmadığı için üçresiz olarak yapa miyorum fiyatı 10 tl

Model Name: scx-3400 series (scx 3405)
    Serial No: CRUM-12013039883
    Machine Serial No: Z7CXBFEC101792M

Ahmet1987 hocam, programı almak istiyorum. Ücretini nasıl göndereyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendryx -- 22 Aralık 2012; 9:08:57 >
  • quote:

quote:

Birde epson yazıcılar için ( dolan kartuşla kullanılıyorsa) P50 px serisi veya rx serisi bu makinelerde kartuşları (dolan kartuşları) pc den resetleme şansımız varmı ? ücretli bile olsa almak isterim. Mesela L800 'de kartuş seviyeleri % 10 15 veya 99 dahi olsa WİC de resetle dediğimizde hepsi full gösteriyor. tekrar tekrar Kod girme derdini ortadan kaldırıyor. malumunuzdur sanırım dolan kartuşlarda da kartuşları söküp takınca resetleniyor. söküp takmadan programla yapmanın bi yolu yokmu ?

Cıss sistemlerinde de kartuş bitmeden (dijital olarak çip %0'a düşmeden ) Kartuşları Resetlemek mümkün değil. Kendim Epson R1900 de kullandım ama Çipler % sel olarak bitmemişken istediğiniz kadar tuşa basılı tutun elinizi veya 10 15 defa ard arda basın ama resetlenmiyor. Bilgisi olan arkadaşlar varsa burdan paylaşmalrını bekliyorum .

Benim Asıl Şikayetim Fotoğraf Yazdırıken Kartuş Bittiğinde (dijital olarak içinde mürekkep varken ) Yarım yazmış olduğu kağıdı dışarıya atıyor. Kartuşu Resetleyip takınca yerine başka bi kağıt alıp kalan yeri yeni kağıda yazıyor. Sonuç Olarak 2 adet kağıdınız boşa gitmiş oluyor. bunun için bi çok çakallıklar geliştirsekte her renk kartuş için 1 adet yarım yazılmış kağıdınız çöpe gidiyor. Birde bu kağıt pahalı bi fotoğraf kağıdı ise yandi gülüm keten helva. Kar edelim derken topluca bi zarar oluyor.

Ama Epsonun A3 yazıcılarında (benim kullandığım) Epson Stylus Photo 1500w veya Epson R 1900 de kartuş bitse bile kağıdı dışarı vermiyor yazıcı kafası yukarı kalkıp kartuşu değiştirmenizi (resetlemenizi) İstiyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

bu sarfiyatı önleyecek nasıl bir sistem olabilir veya nasıl bir program kullanılabilir ? veya kartuşların çiplerine nasıl hemleler yapılabilir. ? Bilgisi olan arkadaşları paylaşıma bekliyorum.

Yazıcılar Epson firmasının A4 Foto yazıcıları için geçerlidir. 6 renkli olanlar için .

• merhaba ahmet bey
    eğer mümkünse bende yazıcım için reset dosyası istiyorum...

model:ml 2165 samsung
    serial:Z7DNB8GC7D00V5A
    DRUM NO:010046663580
    VERSİYON: V1.01.01.08

eğer çok şey istiyor demezseniz yazılım atma işlemi nasıl yapılıyor bahseder misiniz?
    chip üzeri mi bantlanacak? veya ne gibi işlemler yapmamız gerekiyor?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
  • Ahmet Bey ben de resetleme dosyası alabilir miyim?
    yazıcıyı bugün aldım v5 tir inşallah dedim ama v8 çıktı.
    eğer elinizde varsa hazırlayabilir misiniz?

Model:ml 2165 samsung
    Serial:Z7DNB8GC9D01QRZ
    Firmware Ver: V1.01.01.08 05-18-2012
    Engine Ver: V1.00.07
    SPL Ver: V5.53 07-22-2011
    CRUM NO: 12090847797
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_06

Ahmet Bey ben de resetleme dosyası alabilir miyim?

ben de okul için almayı düşünüyorum bu modelden. ahmet yüzbaşım bu olayı halleder gibime geliyor. çünkü ml-11865w yazıcımın sorununu o halletmişti. yarın sipariş veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurserdar

ahmet hocam kolay gelsin;

yazıcı scx 3405 ama,

configuration sayfasında scx 3400 series yazıyor

seri nosu Z7CXBFBBC00124D
    FİRMWARE V3.00.01.06 (NOV 17 2011) (SCX 3405)
    CRUM 11121147952

İYİ ÇALIŞMALAR

Eğer yazıcının versiyonunu V3.00.01.12'e yükseltebilirsen (Seninkinin versiyonu V3.00.01.06) Fix'li yazılımın lingi aşağıdadır seri no gerekmez versiyonu uyanlara universal'dir makinanın seri nosu aynen korunur.

FIX MA SCX3400/3405/3407 V3.00.01.12
    http://depositfiles.com/files/hoagj34wk

• quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_06

Ahmet Bey ben de resetleme dosyası alabilir miyim?

V1.01.01.08 versiyonu V1.01.01.05 versiyona çevirip yapabilirsiniz
    1= Önce ML2160_V1.01.01.08_original_X.hd dosyasını yükleyin acele etmeden yapın
    2= Sonra MA_FIX_ML2160_V1.01.01.05.hd dosyasını yükleyin

BU YÖNTEM İKİ MAKİNADA DENENMİŞ BİR SORUNLA KARŞILAŞILMAMIŞ
    V1.01.01.08 orjinal + V1.01.01.05(Fix'li makine seri nosu gerekmeyen versiyonu)
    http://depositfiles.com/files/nth5tzpe1

Standart ML-2165 yükleme talimatı (Alıntıdır)

Samsung ML 2165 Reset V05 Yazılımı Uygulama Adımları

UYARILAR : Resetlemek için yazıcıyı bağladığınız bilgisayarda yazcının sürücüsünü yükleyin ve varsayılan yazıcı olarak atayın, bilgisayara USB ve LPT'den bağlı diğer cihazları çıkarın (klavye, mouse hariç), toner üzerinde chip varsa çıkarın.Bazı anti-virüs programları reset dosyalarını virüs olarak algılayabilmektedir, bu nedenle anti-virüs programlarını kapatın.Yazıcıya yazılım yüklenme esnasında elektrik kesintisi olması halinde yazıcınız bir daha programlanamayacak hale gelebilir, bu nedenle varsa işlem yapılacak bilgisayarı ve yazıcınızı UPS`e (kesintisiz güç kaynağı) bağlayın.

1. Yazıcıyı bilgisayara bağlayın ve hazıra geçmesini bekleyin,

2. İndirdiğiniz dosyaları bir klasöre çıkarın,

3. Dosyaları çıkardığımız klasörde bulunan "seri numaranızın yazılı olduğu dosyayı sürükleyerek usbprns simgesi üzerine bırakarak" yazılımı çalıştıralım,

4. Yükleme otomatik olarak başlayacaktır, 1-2 dakika sonra yazıcı hazır duruma geçecektir,

5. Tüm işlemler bittiğinde yazıcınızı kapatın, Tonerini çıkartın çipini bantlayın, Toneri yerine takın, ve yazıcınızı açın.

UYARI : Yazıcınıza yüklenen yazılım Samsung tarafından çıkarılan güncelleştirmelere karşı korumalı değildir, bu nedenle Samsung tarafından önerilen hiçbir güncellemeyi kabul etmeyin ve yüklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever01 -- 22 Aralık 2012; 23:01:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruto

Merhaba Ahmet1987 bende bir yazılım alabilir miyim çok acil lazım şimdiden teşekkürler
    Model name: ML-2160Series
    Serial NUmber:Z7DNB8GC6A00NDY
    Firmware version: V1.01.01.05

Engine version: V1.00.06
    SPL version: V5.53

Samsung ML-2165 (V1.01.01.05 içindir), Serial Number istemeyen Fix yazılımıdır kendi makinamada yükledim problemsizdir mekinanın orjinal seri numarası aynen korunur

İndir
    http://turbobit.net/8h3x5tkji74x.html

Test edildi onaylandı güvenle kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri_17

arkadaşlar samsung scx-3405 yazıcım varhttps://www.sites.google.com/site/samsungdownloads1/ buradaki yazılımı yükledim 12 versiyonunu şimdi geri dönmem gerekiyor orjinal yazılıma.yazılımı elinde olan yarsa abana gönderebilirmi?

SCX3400/3405/3407 V3.00.01.12
    Eskiye hiç dönme son versiyonun (V3.00.01.12) yazılımı aşağıda, seri numarası istemeyen versiyondur makinenin seri nosu aynen korunur.

İNDİR
    http://depositfiles.com/files/hoagj34wk

• quote:

quote:

quote:

Cıss sistemlerinde de kartuş bitmeden (dijital olarak çip %0'a düşmeden ) Kartuşları Resetlemek mümkün değil. Kendim Epson R1900 de kullandım ama Çipler % sel olarak bitmemişken istediğiniz kadar tuşa basılı tutun elinizi veya 10 15 defa ard arda basın ama resetlenmiyor. Bilgisi olan arkadaşlar varsa burdan paylaşmalrını bekliyorum .

Benim Asıl Şikayetim Fotoğraf Yazdırıken Kartuş Bittiğinde (dijital olarak içinde mürekkep varken ) Yarım yazmış olduğu kağıdı dışarıya atıyor. Kartuşu Resetleyip takınca yerine başka bi kağıt alıp kalan yeri yeni kağıda yazıyor. Sonuç Olarak 2 adet kağıdınız boşa gitmiş oluyor. bunun için bi çok çakallıklar geliştirsekte her renk kartuş için 1 adet yarım yazılmış kağıdınız çöpe gidiyor. Birde bu kağıt pahalı bi fotoğraf kağıdı ise yandi gülüm keten helva. Kar edelim derken topluca bi zarar oluyor.

Ama Epsonun A3 yazıcılarında (benim kullandığım) Epson Stylus Photo 1500w veya Epson R 1900 de kartuş bitse bile kağıdı dışarı vermiyor yazıcı kafası yukarı kalkıp kartuşu değiştirmenizi (resetlemenizi) İstiyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

bu sarfiyatı önleyecek nasıl bir sistem olabilir veya nasıl bir program kullanılabilir ? veya kartuşların çiplerine nasıl hemleler yapılabilir. ? Bilgisi olan arkadaşları paylaşıma bekliyorum.

Yazıcılar Epson firmasının A4 Foto yazıcıları için geçerlidir. 6 renkli olanlar için .

ever v05 v06 chip lerde bu olay oluyor kartuş seviyesi bitmeden resetlemiyor yeni çıkan v6.12 chipler resetleme gerektirmiyor ama her yazıcı modeli için yok

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.