Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yazıcı ile ilgili çok garip sorun !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yazıcı ile ilgili çok garip sorun !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    299 Mesaj
    HP2510 Yazıcı aldım 1,5 hafta önce son 3 gündür çok garip bir sorunum var. Yazıcı ile pc arasında bağlantı gözükmüyor. Sayfa yazdırabiliyorum Fakat Tarama yapamıyorum. Sayfa yazarkende yazıcı görünmüyo hatası veriyor ama yazıyor işte cok garip bir durum . Yazıcının üstündeki SCAN tuşuna basınca da herhangi görev olmuyor pc den de denesem olmuyor yani bağlantı gözükmüyor yazıcıyla ama yazıcıyla çıktı alabiliyorum alırken alttaki resimdeki hatayı veriyor.
    Garip olan şu yazıcı açık iken yazıcının açık oldugunu pc görüyor yani nasıl anlıyorm derseniz yazıcının programınından Scan yapınca Kapalıyken yazıcı yok diyor Ama açıkken alttaki resimdeki hatayı veriyor .
    Ayrıca USB takınca Ses çıkıyor ya o da çıkıyo :/ Garip bir sorunum var anlamadım gitti
    Bir el atın forumdaşlar

|
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    UP
    |
    |
    |
    |
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,202
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.