Şimdi Ara

Yazıcı ihtiyacı olan kaçırmasın Epson L382 Tarayıcı Fotokopi Mürekkep Tanklı Yazıcı C11CF43402 327tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
10
Favori
5.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: storm

Benim siparişte "Sipariş Durumu:Kargoya Teslim Edilecek" yazıyor. Geçen sene Teknosa indirimlerinden L130 alacaktım, bu sene nasip bunaymış. Konuya açan arkadaşın yanısıra tecrübelerini paylaşan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Onların önerileri ışığında inşallah uzun bir süre sorunsuz kullanırız.

Geçen sene teknosa kampanyalarında en üst versiyon L800 vardı fiyatı 600 lira civarıydi. Çok güzel cihaz plastik kartvizit i muhteşem basiyor. Ayrıca Tshirt baskısı yapabiliyorsun alet geniş ve ekstra 2 renk tankı daha var (daha canlı fotoğraflar) elim gitti geldi yoğun kullanmayacağım için almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca cihazı kullanan kullanıcılar için servisin bana yazıp kutuya koyduğu bir yönergeyi buraya ekliyim. Şayet çıktı almada sorun yaşarsanız uygularsiniz

Yazıcı ihtiyacı olan kaçırmasın Epson L382 Tarayıcı Fotokopi Mürekkep Tanklı Yazıcı C11CF43402 327tl

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Sağlam sallamışsınız. fotoğraf püskürtmeli yazıcılarla alınır zaten.
  • İhtiyacım vardı böyle bir yazıcıya, umarım yine düşer fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Sağlam sallamışsınız. fotoğraf püskürtmeli yazıcılarla alınır zaten.

Sallama yok denediğim için biliyorum.
  • kargoya verilmiş benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathematician0

kargoya verilmiş benimki
    Takip no yok ama kargoya verildi yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 6 Eylül 2017; 16:14:49 >
  • umarım tekrar fiyat düşer. çok ihtiyacım vardı.
  • Beyler 338.44 tl olarak fiyat tekrar düştü almak isteyenlere duyurulur

• Ben de sipariş verdim bir adet. Kargoyla beraber 345₺ tuttu. Haber veren arkadaşa teşekkürler. İnşaallah sıkıntısız bir şekilde teslim alırız.

• Geçen sefer indirimi kaçırmıştım. müşteri hizmetlerine kampanyayı kaçırdığımı e-mail ile söyledim. tekrar kampanya yapmalarını rica ettim. Bu sabah arayıp kampanyalı olarak tekrar açacaklarını söylediler ve açtılar. Daha sonrada tekrar tekrar arayarak haber verdiler. Gerçekten çok ilgili müşteri temsilcileri bulunuyor. 345 tl fiyatlı olarak aldım. Piyasaya göre muhteşem bir fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Che-mistry

Geçen sefer indirimi kaçırmıştım. müşteri hizmetlerine kampanyayı kaçırdığımı e-mail ile söyledim. tekrar kampanya yapmalarını rica ettim. Bu sabah arayıp kampanyalı olarak tekrar açacaklarını söylediler ve açtılar. Daha sonrada tekrar tekrar arayarak haber verdiler. Gerçekten çok ilgili müşteri temsilcileri bulunuyor. 345 tl fiyatlı olarak aldım. Piyasaya göre muhteşem bir fiyat.

yok artık, vay canına şaştım kaldım valla v.s v.s
  • Aldım, renkli çıktı sıkıntısından kurtuldum şükür. Ancak sık sık çıktı almak gerek yazdırma kafası nozüllerinin tıkanması çok sık oluyordu önceki kartuşlu modellerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Geçen sefer indirimi kaçırmıştım. müşteri hizmetlerine kampanyayı kaçırdığımı e-mail ile söyledim. tekrar kampanya yapmalarını rica ettim. Bu sabah arayıp kampanyalı olarak tekrar açacaklarını söylediler ve açtılar. Daha sonrada tekrar tekrar arayarak haber verdiler. Gerçekten çok ilgili müşteri temsilcileri bulunuyor. 345 tl fiyatlı olarak aldım. Piyasaya göre muhteşem bir fiyat.

Sizde almışsınız sanırım. Piyasaya bilgisayar ürünleri dağıtan büyük bir firmaya benziyorlar. İnşallah geri iade edilen ürünleri bize kakalamamışlardır. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı olayına düşmemişizdir umarım. Bekleyip göreceğiz. Yok gerçekten üründe hiç bir sorun çıkmaz ise bundan sonra elektronik alış verişlerinde uğrayacağım bir site olacak kendileri.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Sizde almışsınız sanırım. Piyasaya bilgisayar ürünleri dağıtan büyük bir firmaya benziyorlar. İnşallah geri iade edilen ürünleri bize kakalamamışlardır. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı olayına düşmemişizdir umarım. Bekleyip göreceğiz. Yok gerçekten üründe hiç bir sorun çıkmaz ise bundan sonra elektronik alış verişlerinde uğrayacağım bir site olacak kendileri.

Yazıcıdan bende aldım firmayı pek tanımıyordum, sizin yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım açıkçası
    daha bu sabah hepsiburada ile hırlaştım. Aldıgım kedi mamasını habersizce temin edilemiyor deyip
    iptal etmişler, mamayı suan satıyorlar. Tek fark ben 46 tl ye almıstım suan 59 tl..
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Kargo takip linkleri maile geliyor. Benimki şuan dağıtımdaymış.
  • ulan yaa kaçırmışız şansa bak şimdi tekrar kampanya yapın desek de olmaz yakışı kalmaz 1 kere yapmış adamlar. neyse alanlara hayırlı olsun güle güle kullanın
  • bende epson kullanıyorum bu modelı yenı cıkmıs mutlaka bunu alın hıc arıza yapmadan cok ucuza mal oluyor
  • Arena Bilgisayar'ın online satış sitesi. Pek reklam yapılmadığı için bilen yok. Ben Google aramalarında denk gelince aynı gün FiyatSeyir'e dahil etmiştim bu siteyi. Birkaç defa sipariş ile ilgili bilgilendirme için aradılar. Umarım büyüyüp yaygınlaştıklarında çizgilerini bozmazlar. İade, İptal, Geri Ödeme, Arıza gibi olaylar karşısında verecekleri tepkiler çok çok önemli.
  • kaçın kaçınnn 3.344,05 TL tl olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.