Şimdi Ara

Yazıcı Araştırmam & Tavsiyelerinize ihtiyacım var !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.sD -- 9 Ocak 2021; 19:57:30 >

• r2000 ile 1500w eleyin 6 ve üzeri kartuş lu çihazla pek randıman vermiyor yazdığınız bir çok şeyi denemedim ama 7015 7515 cihaz la şuan 20 bin sayfayı bulan müşterilerim var düz kağıt baskı güzel kuşe kağıda baskı ise renklerde dağılma kağıtların bir birine yapışma gibi durumda söz konusu deyil solma konusuna gelin ce diyer mürekklere oran la daha dayanıklı sıvı temasında akma olmaz kafa tıkama deyil de nozzlar daha cabuk bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

r2000 ile 1500w eleyin 6 ve üzeri kartuş lu çihazla pek randıman vermiyor yazdığınız bir çok şeyi denemedim ama 7015 7515 cihaz la şuan 20 bin sayfayı bulan müşterilerim var düz kağıt baskı güzel kuşe kağıda baskı ise renklerde dağılma kağıtların bir birine yapışma gibi durumda söz konusu deyil solma konusuna gelin ce diyer mürekklere oran la daha dayanıklı sıvı temasında akma olmaz kafa tıkama deyil de nozzlar daha cabuk bozuluyor
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.sD -- 9 Ocak 2021; 19:57:19 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.sD -- 9 Ocak 2021; 19:56:55 >
  • nozzle baskı kafasındaki mürekkep büskürme kanallarıdır epson da orjinal kartuşlara cıss sitemi kurulmaz sitemin tümü bileşik resetlene bilir kartuş sistemi varır cıss sitemi sürekli besleme sistemi anlamına gelir

kuşe mürekkebi olarak satılan mürekkepler genelde 4 renk tir diyer ararenkleri pikmet mürekkep kulanılıyor buda uyuşmazlık yapıyor r2000 ve 1500 bundan dolayı tavsiye etmedim

günlük 50 cıktı alıcaksanız bi sorun yaşamasınız 7015 7515 cihaz sisizn için idealdir
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.sD -- 9 Ocak 2021; 19:56:38 >
  • tabiki kulana bilirsiniz yankız yüksek gr majlı kağıtlara denemedim hiç 250 ve 260 denedim 400 sonuç verir se yazar sanız sevinirim ink pad yazlımıda benden olsun yazıcınızın
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.sD -- 9 Ocak 2021; 19:55:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

tabiki kulana bilirsiniz yankız yüksek gr majlı kağıtlara denemedim hiç 250 ve 260 denedim 400 sonuç verir se yazar sanız sevinirim ink pad yazlımıda benden olsun yazıcınızın

Ahmet bu yazıcılarda 300Gr üzerindeki kağıtları alttan almada sorun çıkartıyor. 300Gr kağıda kadar bir sorun yoka ama 300Gr üstü baya bir kastırıyor yazıcıyı...
  • doğrudur abi dene medim hiç 250 denedim bi sıkıntı yok üzerini deneme dim
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.sD

Bir şey daha sormak istiyorum ki önemli;

Kuşe mürekkebi bir tek epson lardamı çalışmaktadır ?

firmamız tarafından özel olarak canon yazıcılarda kullanılan kuşe mürekkebi getirilmiştir. canon yazıcılarda bu mürekkebi kolayca kullanabilirsiniz. ayrıyetten normal mürekkeple çıktı alabileceğiniz özel kuşe kağıtları yakında satışa sunulacaktır böylece kuşe mürekkebi maliyetinden kurtulabiliceksiniz
  • epson 1500w kuşe mürekkpli yazıcı alacağım heralde. kuşe ve a3 mühim şartlarım arasında, % 100 doluluk oranlı a4 fotoğraf çıktı maliyeti nedir ve başka bir ürün tavsiyeniz var mı, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.