Şimdi Ara

Yazı Dizisi 1 'ARAMA MOTORLARINA KAYIT' ; (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
24.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir süre sonra siteni kontrol et googlede..

görüşmek üzere ..
  • Teşekkürler, kontrol edeceğim inşallah görünür...
  • DAHA AYRINTILI META TAG İÇİN METTY ADLI YAZILIMI KULLANIN gördüğümde çok şaşırmiştım bilmediğim tag lar varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 26 Ağustos 2004, 16:58:41 >
  • teşekkürler arkadaş. hemen indirip test edecem..
  • evet gayet hoşmuş. bilgi için saol. bende tavsiye ediyorum..

Görüşmek üzere ..
  • Google da grafik arama da 200 den fazla resim gösteremiyormu.?
  • slm
    ben sat yardımcı olusanız sevinirim
  • nasıl yani tam anlamadım ..
  • bende web sitesi yapmak istiyorum.
    anlarsınız ya acemiyim
  • elbette SAT sana yardımcı olmaktan mutlu oluruz. bir kaç güne kadar 2. yazı dizisini yayınlayacağım. 1-2 gün daha bekle işine yarayacak bir konu olacak. web tasarımı yani
  • Ya ben bu gogle da grafik ararken mesela 5000 adet bulundu diyor ama 200 den fazlasını göstermiyor. kalanını ben nasıl bulabilirim?
  • sana bir tavsiyede bulunayım. ben google toolbar yükledim ve herşeyi onla aratıyorum. hem daha hızlı hemde grafik vb aramalrda baya kolay yöntemler ve sonuçlar veriyor.

Sana bir link vereyim hemen ..

http://toolbar.google.com/intl/tr/

bu linke git orda sayfanın en altında google toolbarı kur var. orayı tıklayarak devam et. gelişmiş seçenekleri ile kur. daha sonra kurulduktan sonra arama sonuçları vb.. ayarları yap ve birde ordan dene..

bilginize ..
  • root umuza ekle demişsiniz "robots.txt" dosyasını... bunu nasıl yaparız.... root sitemizin bulunduğu klasör mü... ben bunu öyle yaptım
  • Üstat 10/10 Sana
  • eminem ben teşekkür ederim. bilgiyi paylaşmak en büyük görevimiz.

ceymur senin soruna gelince rootla kastım ana dizin. yani şöyle söylim genelde host firmalarında ASP destekli ise ftp ye giriş yapınca wwwroot php destekli ise public_html yada htdocs gibi dizinler vardır ve sitemizin html (yada diğer diller) dosyalarını buraya yükleriz. rootla kastım bu kısım değil. yani ftp ye direk bağlandığın yer.

Bazı firmalar eski yazılım kullanan firmalarda direk ftp ye bağlanmak demek hiç bir seçim hakkı olmadan dediğim klasörlere girmek demektir. eğer böyle bir durum varsa onada bir alternatif var ama yukarıda anlatılan değil..

elimde yazısı dizisi 2 var. bitmek üzere. o tamamlansın bu konuya geri dönüp yeni öğrendiklerimi edityeceğim..

bilginize ..
  • saolasın trgkaptan çoğu arkadaşımızın işine yarayacak güzel bir bilgi
  • teşekkürler. yetiştirebilirsem bugün yapmaya çalışacam bugün yetişmezsa ancak haftaya kalır..

bilginize ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceymur

root umuza ekle demişsiniz "robots.txt" dosyasını... bunu nasıl yaparız.... root sitemizin bulunduğu klasör mü... ben bunu öyle yaptım

google da robot.txt generator diye arat
  • cok tesekkurler bu bilgiler icin TRGkaptan
  • kaptan abi bilgiler için çok saol...
    bu arada arkadaşlar sitemler googleda 3. sıradayım... ama yaklaşık 3-4 yıllık bi amatör siteyim....

www.savasay.gen.tr.tc

Googlede Savaş Ay die arattımmı 3.(bi daha baktım doğrumu die) evet 3. sıradayım....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.