Şimdi Ara

Yazdığım Bilim Kurgu - Genç Kurgu Romanını Eleştirebilir Misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben animasyon bölümü okuyan bir üniversite öğrencisiyim. Aslında çizgi roman halinde yazıp çizmeyi düşündüğüm seriyi bu yıl roman olarak yazmaya karar verdim.

Yazım ne kadar güçlü veya fazla hatam var mı pek emin olamıyorum. Eğer ilk bölümlerin birazını bile okuyup eleştirebilirseniz çok mutlu olurum ve kendimi geliştirmekte hızlanırım. Yazım hataları, kurgunun veya karakterdeki eksiklikler/fazlalıklar, beğendiğiniz kısımlar veya çıkarılması gereken bölümler hakkında düşüncelerinizi duymayı çok isterim.

Hikayenin kitlesi 14-20 yaş aralığında ve bir grup liseliyi konu alıyor. Gidecekleri gezi sırasında hayatlarının tehlikede olduğunu anlayınca, normalde anlaşamasalar bile birbirlerine destek çıkıp bir laboratuvardan kaçmaya çalışmalarının hikayesi.

Umarım okurken keyif alırsınız, çok teşekkürler.

Değiştirilmiş Lise Günlerimiz

Spring Hill öğrencileri, aylardır bekledikleri okul gezisine hazırlanırken, o günün akşamı öleceklerinden habersizlerdir.

Özgürlük herkesin hak ettiği bir şans mı, yoksa uğruna savaşılması gereken bir başarı mı? 

Birinci Bölüm:

https://www.wattpad.com/1019691909-altered-de%C4%9Fi%C5%9Ftirilmi%C5%9F-lise-g%C3%BCnlerimiz-b%C3%B6l%C3%BCm-1-okul

Karakterler ve beraber geçirdiği zaman hakkında birkaç çizimim mevcut, isterseniz onları da altta bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat505 -- 6 Şubat 2021; 22:20:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.