Şimdi Ara

Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
9
Favori
4.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende kiloluyum ve sigara içiyorum sigarayı bırakmak istiyorum ama kilo alırım diye korkuyorum :(
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Bence sigarayı bırakın gerisi gelir hocam sporla falan halledersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Bence sigarayı bırakın gerisi gelir hocam sporla falan halledersin

EYVALLAH

• Senkei kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için, zumba çok başarılı, kendini kaptırınca insan 20 dakika rahat götürüyor çok zorlamaya kalkmadan. Mesajın en başında yanmışım o zaman 85 diye,

Şu an 80 kiloyum, tatil bitince hareketleri aksattım, sadece yürüyüşlere devam ediyorum, birde vücut geliştirmek istiyorum biraz daha verirsem çelimsiz olacağım, maaşımı alayım düzgün bir yer buldum sanırım orada başlayacağım geliştirme işine.

Diyetin çok etkisi varmış onu fark ettim, yemek düzenini bir kere bozunca direkt sporuda etkiliyor, tembelliğe teşvik ediyor, ama günlük aktivitem bu ara; Günde 2 saat yürüyüş, yaklaşık 16.000 adım,

ve maalesef işim gereği 6-8 saat kalkmadan bilgisayar başında​ video dökümü yapıyorum, fena stres ve sinir yapıyor, yürüyüş yapmasaydım o kadar kilo geri gelir emek de boş a giderdi...

Tavsiyeniz varsa güzel olur, yazıları sonra okuyacağım genel olarak, geç olmuş

• Beni 98den başlatıp 80e ok çekebilirsiniz

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşom21 -- 25 Mayıs 2017; 23:10:0 >
  • 80 ve 81 arasi geziyor kilom.Suanda 80.5.Direnc noktam 80 kilo.Inemedim asagi hala.

• 76.3 kg olmusum guncelleyebilirsiniz..
    en son 15 yil once askerdeyken 75 kg gormustum..ardindan 80 kg ya cikip 1-2 kg +- olmustum taki bu yila dek..
    85 kg gorunce tartida diyete basladim su an 76.3 kg..
    Isin en guzel yani 10 yil once daha birkac kez giyilip kaldirilmis onlarca burberry,diesel,gstar gomleklerin hepsine sigiyorum su an :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 14 Mayıs 2017; 17:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

76.3 kg olmusum guncelleyebilirsiniz..
    en son 15 yil once askerdeyken 75 kg gormustum..ardindan 80 kg ya cikip 1-2 kg +- olmustum taki bu yila dek..
    85 kg gorunce tartida diyete basladim su an 76.3 kg..
    Isin en guzel yani 10 yil once daha birkac kez giyilip kaldirilmis onlarca burberry,diesel,gstar gomleklerin hepsine sigiyorum su an :)

Hocam ne zaman tartılıyorsunuz ? Sabah,öğle ya da akşam ?
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    Sabah uyanınca wc den sonra :))

• draguh kullanıcısına yanıt
    Benim için de 80 kg imkansızdı nerdeyse..

85 tartıldıktan sonra 1 ayda 80 oldum.. 2. Ayda 77 ye kadar indim.. Bazen şu an ki kilom şaka gibi geliyor..

• Şimdi 81 kiloyum.Bu sıralar diyeti bayağı bir bıraktım sayılır .Ramazanda tam gazla devam edeceğim umarım
  • Güncelle lütfen hocam 105 e indim

• 103/102 arası gidip geliyorum donlar bile bol gelmeye başladı :)
  • Ramazanda planınız ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Ramazanda planınız ne ?

-Sahur'da:çeyrek tabak porsiyon makarna+1 ya da 2 tane haşlanmış yumurta+1 kase yoğurt+2 dilim sucuk(bazen)+3 Litre su.
    -İftar'da:Yemekten önce 1 Litre su+1 tabak çorba+1 porsiyon salata+yarım tabak ev yemeği+yemekten sonra 2-3 Litre su.
    -Ara öğün yok.
    -Kepek ekmeği dahil hiçbir ekmek yok.
    -Şeker yok.
    -Tuz çok az var.
    -İftardan 1.5 saat sonra haftanın 3-4 günü evde vücut hareketleri+5 Kg. dumbell'larla ağırlık çalışması(45 dakika civarı)
    -Sahur'a kadar uyku var.
    Güncel kg:80,5.Boy:176-178
  • Arkadaşlar en son 77.5 gözüküyorum listede.

Bugün itibari ile 75.5 kg yum.güncelleyebilirsiniz

• 83
  • 92 den 80 ne indim bende tabi işten sonra haftada ortalama 4 gün koşu yaptım ilk zamanlarda diyette yaptım ama şuan çok dikkat etmiyorum açıkcası...M beden gömlek giyerken ki hatırladığım lisede bile M giyiyordum şuan üniversite bitti iş hayatındayım S beden gömlek giyiyorum geçen gittim bir mağazaya orada S giydim baktım büyük geldi gibi dedim daraltalım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

92 den 80 ne indim bende tabi işten sonra haftada ortalama 4 gün koşu yaptım ilk zamanlarda diyette yaptım ama şuan çok dikkat etmiyorum açıkcası...M beden gömlek giyerken ki hatırladığım lisede bile M giyiyordum şuan üniversite bitti iş hayatındayım S beden gömlek giyiyorum geçen gittim bir mağazaya orada S giydim baktım büyük geldi gibi dedim daraltalım biraz

Hocam boyunuz uzun herhalde :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.