Şimdi Ara

Yaz tatili boyunca evde İngilizce ve İspanyolca öğrenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben yaz tatilinde kendi ders çalışmamın yanında İngilizce bilgimi geliştirmek ve İspanyolca öğrenmek istiyorum.

İspanyolca bilgim sıfıra yakın, la mujer, hombre gibi basit kelimeleri biliyorum yalnızca.
    İngilizce bilgim ise B1 başı ve C1'den biraz kelime bilgim var.

Özetlersem:
    İspanyolca: Başlangıç
    İngilizce: Orta-üst

Hangi kaynakları önerirsiniz? Teşekkürler.

(İng. kategorisine ekledim ama yöneticiler isterse değiştirsinler)

• Öncelikle benim tavsiyem ikisini aynı anda başlamayın önce ingilizceyi belirli bir seviyeye getirip daha sonra diğer bir dil ogrenirseniz hem daha rahat hem de daha kalıcı etkili bir yöntem olur
    İngilizce kısmında eksik kaldığınız noktaları tespit edip o yönlere biraz ağırlık vermek iyi olabilir buna da grammari eksiksiz hale getirene dek odaklanmak başlangıç için ideal kelime bilginiz ile de uyumlu güzel bir sonuç elde edersiniz daha sonra günlük hayatınız içinde daha çok yer edinirse her yönden zaten gelismek mümkün olacaktır iyi bir düzeye geldiğinizi hissedince diğer bir dile baslarsaniz gayet güzel olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holmes was here kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun hocam cevap için, gramerle ilgili şu anlık bir sorunum yok sanıyorum, kelime bilgimi geliştirmem gerekiyor.
  • williamwellington kullanıcısına yanıt
    Seviyenizde bir sorun olmayabilir ama eksik oldugunuz ileri seviye bilmediğiniz konular eminim vardır seviyenizi b1 tarzında degerlendirdiginiz için söylüyorum
    Kelime ezberi yerine sevdiğiniz bir işi yaparken bazı konular ile ilgili olsun dizide herhangi bir sahne olsun bir süre sonra tekrar edince ogrenmeye başlıyorsunuz kelime bilgisini biraz geniş zamana yayın ve günlük İlginizi çeken birkaç kelime ogrenmeye çalışın bir şarkıda olsun bir dizide olsun görünce daha kolay aklınıza işleyecek ve nerelerde kullanıldığını o kelimenin daha rahat kavrayacaksiniz

Bunun yanı sıra dediğim gibi grammar kısmında kaldığınız yerden devam edin ve eksiksiz kalana dek gitmeyi deneyin grammar çok geniş ve detaylı öğrenim gerektirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holmes was here kullanıcısına yanıt
    Uygulayacağım, teşekkürler.
  • Konusma pratigi yapmayi unutmayin, ne kadar gramer bilseniz bile konusamadiktan sonra pek bir onemi kalmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BerlitzOnline B kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam uygularım.
  • Kendimde sıkça kullanıyorum zamanında çokta faydasını gördüm. Daha sonra kişisel blog sayfamda da paylaştım. Sadece bilgi maksatlı paylaşıyorum yanlış anlaşılmasın zaten önerdiğim uygulamalarda milyonlarca kullanıcısı olan uygulamalar. Eğer kursa gitmeyeceksen bu uygulamaları kesinlikle inidirip her gün kullanman lazım.

https://mrforester.net/en-iyi-ingilizce-ogrenme-uygulamalari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slanski48 -- 18 Mayıs 2020; 10:32:15 >
  • Her Pazar günü zoom, google meets üzerinden ücretsiz online konuşma kulübümüz oluyor. Katılmak isteyenleri bekleriz.
    Ne kadar katılımcımız olursa ona göre günleri artırmayı düşünüyoruz.

Ayrıca Konuşmasını, grammar, Genel İngilizce'sini geliştirmek, tüm seviyelerde ders veriyoruz.

TOEFL, IELTS, SAT gibi sınav İngilizce'side veriyoruz.

Detaylı bilgiler için:https://www.instagram.com/english_with_feez_and_swels_/

İngilizce-Türkçe öğretici içeriklerde var.

Yabancı öğretmenleriyiz, hiç bir kurumla değiliz.

P.S Türkçe'm için özür dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.