Şimdi Ara

yaz için öneri [MF]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim ygs kötü geçti bi çıkmaza girdim azda olsa duzenli ders çalırdım ancak şuan hiç çalışamıyorum yavaş yavaş bu hafta toparlandım biraz bakmaya başladım ancak %100 seneye kaldım o yuzden sizlere danışayım dedim.
    Yazın ygs ve mat2 geo bitirmeyi dusunuyorum malum dersane yok ve zaman çok olduğu için temelden giriş yapıp dersane açılana kadar iyi çalışıp iyi sınıfta olmak istiyorum ama hangi kitapları alayım nasıl bi strateji izleyeyim bilemedim her şeye sıfırdan başlıcam.

Ygs türkçe sosyal soru ve konu anlatımı
    Ygs matematik geo soru bankası
    ygs fizik kimya biyoloji soru ve konu anlatımı

ve lys matematik soru ve konu anlatımı

arkadaşlar 0 dan yaz için açıklayıcı ve öğretici kitaplara ihtiyacım var simdiden herkese teşekkür ederim

ygs sıralamam 150 bin

• yardımcı olacak kimse yok mu gerçekten ihtiyacım var 2 aydır forumu okuyorum çok yararlı oldu ama net bi şeyler oluşmadı kafamda
  • Merhabe kardeşim,Sayısal olduğun için bence türkçe ve sosyalden cep kitabı alman yeterli olur.Bol bol paragraf çöz bende palme türkçe soru bankası var daha yeni aldım pek çözmedim ama güzel gibi gözüküyor.mat ve geoda temelin zayıfsa fem ilk adım soru bankasını tavsiye ederim eğer temelin iyise odtü yayınları derim etap etap sorular zorlaşıyor.Tm olduğum için fen derslerinden hangi kaynak iyi bilmiyorum ama arkadaşlar falan kimya fem simetriyi çok övüyorlardı.Ayrıca teknofem,ekolhoca gibi internet sitelerindende çalışabilirsin ücretsiz zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahooooy

arkadaşlar benim ygs kötü geçti bi çıkmaza girdim azda olsa duzenli ders çalırdım ancak şuan hiç çalışamıyorum yavaş yavaş bu hafta toparlandım biraz bakmaya başladım ancak %100 seneye kaldım o yuzden sizlere danışayım dedim.
    Yazın ygs ve mat2 geo bitirmeyi dusunuyorum malum dersane yok ve zaman çok olduğu için temelden giriş yapıp dersane açılana kadar iyi çalışıp iyi sınıfta olmak istiyorum ama hangi kitapları alayım nasıl bi strateji izleyeyim bilemedim her şeye sıfırdan başlıcam.

Ygs türkçe sosyal soru ve konu anlatımı
    Ygs matematik geo soru bankası
    ygs fizik kimya biyoloji soru ve konu anlatımı

ve lys matematik soru ve konu anlatımı

arkadaşlar 0 dan yaz için açıklayıcı ve öğretici kitaplara ihtiyacım var simdiden herkese teşekkür ederim

ygs sıralamam 150 bin

kardes bence güray küçük fasikülleri geo. ve mat icin konu anlatıma yeterli gelir.Soru bankası da zorluguna göre artık fem falan alırsın.ben tm ciyim benden bu kadar ama ygsyi yazın ne yap ne et bitir kardes sadece soru çözer dershanede tekrar yaparsın.ben mezuna kalsam bunları yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok teşekkürler not aldım :) başka önerisi olan
  • yukarıı. Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var
  • Ygs Türkçesi için şiddetle Körfez'i öneriyorum. Körfez'den çalışmadım sadece birkaç yerde sorularını çözdüm fakat tıpatıp aynı geldi soru çeşidi. Ayrıca matematik sbsi de çözüm dvdli. Ben de %51 seneye kaldım ve kesinlikle birçok kaynağım Fem-Körfez olacak.
  • körfez türkçeyi de not aldım ancak fizik geo ve mat1 mat2 hangi kitap daha kesinleştiremedim birde yazın olacağı için öğretmende yok. Öğretecek bir şey arıyorum mat geo fizik kimya biyoloji için
  • koca forumda kitap önerecek kimse yok mu?
  • mat 1 için fem simetriyi öneriyorum 3 kitaptan oluşuyor ve bilmiyorsan gerçekten çok yararı olur.
    mat2 için fdd ve fem alabilirsin feminki incecik zaten 2haftada tararsın sonra fddyi çözersin konuları bilmiyorsan da internetten dinle sonra çöz.
    fizik kimya biyolojide femin kaynakları iyi diye dusunuyorum onları çözebilirsin.başarılar dilerim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwr12345678 -- 19 Mayıs 2013; 15:59:09 >
  • cevap veren arkadaşlar çok sağolun bu forumda kimse kitap öneremicekse de helal olsun o kadar kişi görüyor kitap önereceksiniz alt tarafı taş atıyosunuz da kolunuz mu yoruluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.