Şimdi Ara

Yaz Etkinlikleri 2016 - Ana Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır aklımda bulunan fakat bir türlü açmaya üşendiğim sitemi açmış bulunuyorum. İlk cümleyi okuyanlar hemen "Şikayet Et." butonuna saldıracaklardır. Durun, tüm yazıyı baştan sona bir okuyun; sonra istediğinizi yaparsınız.

Neden böyle bir konu açıldı?

Forumda bu aralar çokça açılan etkinlik konuları vardı. Örn: CS:GO oynayalım, Agar.io sunucusuna beraber girelim, sunucu kiralayalım orda oynayalım vb.

Bu tür konular çok yoğun ve üst üste açılıyordu. Herhangi bir düzen vs. yoktu. Aynı konudan onlarcasını bulabiliyorduk. Benim de, tüm bu etkinlikleri bir arada toplayabileceğimiz bir proje aklıma geldi. Herkes tek bir çatı altında toplanıp, istediği etkinliğe kolayca ulaşabilecekti.

Bu düşünceleri hayata geçirmeyi aklıma koydum ve bir site açtım. Sitenin adı: Yaz-Etkinlikleri. Bu site üzerinden istediğiniz "sanal" etkinliğe hiçbir karışıklık yaşamadan ulaşabileceksiniz. Ayrıca kendiniz de etkinlik oluşturabileceksiniz.

Sistem nasıl mı çalışıyor?

Mesela CS'de maç atmak istediniz ve forumdan adam arıyorsunuz, LOL de olabilir, diğer oyunlar da olabilir; hiç fark etmez. Hemen sitemiz üzerinden bir etkinlik oluşturuyorsunuz ve gerekli bilgileri sistem üzerinden giriyorsunuz. Sistemde etkinliklere bakan kullanıcılar sizin açmış olduğunuz etkinliği görüyor ve size ticket benzeri bir şey atıyor. Siz de gerekli bilgileri verip oyunu beraber oynayabiliyorsunuz.

Veya, direkt biçimde bilgi ekleyip o şekilde de etkinlik oluşturabilirsiniz. Mesela: xx.xxx.xxx.xx sunucusuna gelin, beraber cs oynayalım gibi.

Ayrıca sitede ödüllü etkinlikler düzenleyeceğiz, ödül büyük olacak. :)

Peki para kazanıyor musunuz?

Sistemde hiçbir şekilde reklam, link v.b bulunma durumu söz konusu değildir. Bu yüzden hiçbir şekilde para kazanmıyoruz. Bu site, sadece yardım amaçlı kuruldu. Herhangi bir çıkar söz konusu değildir. Bunu özellikle belirtmek isterim. Siteyi inceleyip reklam var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Eeee, sonra?

Daha fazla bilgiyi sitede bulabilirsiniz. Şimdilik etkinlik aç/oluştur bölümü deaktif. Onun üzerinde uğraşıyorum. Çok kısa bir süre içerisinde o bölümü de halledip siteyi tam bir şekilde yayına sokacağım.

Site adresi:

Şimdi, şikayet edip etmemek size kalmış. :)

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Storm -- 18 Nisan 2023; 16:22:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel duruyor. Aslında hizmet alanı daha da büyüyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Güzel duruyor. Aslında hizmet alanı daha da büyüyebilir.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

• Günceldir, yetkili alımlarımız var. Siteyle ilgilenebileceğini düşünen arkadaşlar bana pm atabilir.

• Konu tekrardan günceldir.

• Takip + yarın bakacağım bilgisayara geçince

• Detay verirsen site ile ilgilenebilirim pm at
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Detay verirsen site ile ilgilenebilirim pm at

"Bu kullanıcı kişisel mesaj almak istemiyor"

• Neden böyle bir isim koyuldu ki bunu kışın yapamıyor muyuz şimdi

Konuya girdiğimde düşündüğüm şey, yaz ayında DIŞARDA yapılacak etkinliklerdi bu değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.