Şimdi Ara

Yayla Legurme %50 İndirimli - Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Legurmeyle Yayla'nın farkı nedir? Tamam aynı şirket de Legurma ihracat için mi üretiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedyourhead. -- 15 Kasım 2021; 17:45:58 >
  • Başında "LE" olunca Bim ürünleri oluyor diye biliyordum ama... 

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt

öyle gözüküyor üstündeki yazılar yabancı dillerde. bulgur yerine bulghur yazıyor  

• ihracat için ürettikleri ve muhtemelen elinde kalan ürünleri piyasaya sürmüşler.

• Yayla'nın Meksika Soslu Pilakisiyle Legurme Meksika Soslu Pilakisinin tadı aynı değil arkadaşlar. Legurmeninkinde acı yok. Haberiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gıda fiyatları böyle artarken kara kış için stok yapılabilir...

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Acı olduğunu iddia eden, cins cins konuşan ve saçma sapan yanlış yorum yapan o arkadaş inine saklanmıştır muhtemelen :)

• yayla nın kendi sitesinde böyle yazıyor:

Legurme Meksika Soslu Pilaki 400 Gr

İçindekiler: Meksika fasulyesi (%50), su, meksika sosu (domates (%19), kapya biber, jalapeno biber (%3), bitkisel yağ (ayçiçek yağı, zeytinyağı) (%3), sirke, tuz, domates salçası, buğday unu, şeker, soğan, toz biber, sarımsak, kimyon) (%34). 

Acı mı? değil mi????

• bulgur pilavını kesinlikle tavsiye etmiyorum, hoşaflar çok şekerli( bana göre)

Makarna ve çorba alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladinho -- 17 Kasım 2021; 21:36:18 >

Daha az önce 1 pakedini açtım, gayet acılı hocam.

• Çorba ve yemek alın. Pilav makarna almayın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Hocam Yayla'nın kendi pilakisini yediniz mi bilmiyorum ama Yayla'nın kendi pilakisi yediğim en acı yemeklerden biriydi. Legurme'de çok çok azdı. Belki bana denk gelmiştir diyeceğim ama Johnny hocam da benden önce aynısını demişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yayla'nın kendi pilakisini de yemiştim, onun çok acı olanı denk gelmişti evet. Ama şu an hepsi ortalama acılıkta. Yarın a101'den orijinalini alıp kıyaslarım.  

• robotica R kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam. Bir de sizden teyit alalım.  

• Makarnası gayet iyi. Normal salçalı makarnaya benziyor ancak pahalı maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim yediğimiz Le Gurme Meksika soslu gayet acıydı, yanına 1 veya 2 paket Duru H. Kırmızı fasulye açarak karıştırınca normale döndürebilirsiniz. Ama acılık öznel olduğu için sizde durum farklı olabilir(size daha farklı gelebilir). Normal Yayla olandan hiç almadık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.